PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Banánové palačinky
23rd May 2016, 5:43 pm pro PetulaLedolonova

» Oblečení na in-line bruslení
25th June 2015, 2:28 pm pro RitaRouzková

» bezbolestná liposukce - body-up.cz
14th May 2015, 12:20 pm pro alzbeta1970

» LES MILLS COMBAT
1st February 2015, 12:11 pm pro 88xxx

» Jane Fonda
5th December 2014, 10:58 am pro eMiinka

» Port de Bras
4th December 2014, 3:35 pm pro RitaRouzková

» Začínám 10.3.2014
16th July 2014, 11:07 am pro Nathalka

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
9th July 2014, 5:00 pm pro melicorn

» Bolest kloubů
9th June 2014, 3:08 pm pro hrubik

» Bob Harper
30th May 2014, 7:31 pm pro Michaela.b

» Insanity workout
20th May 2014, 8:59 pm pro Rosaalie

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
20th May 2014, 1:09 pm pro Janik252

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
14th April 2014, 9:40 pm pro boneiii

» Focus T25
1st April 2014, 1:07 pm pro chomacek

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
31st March 2014, 9:03 am pro chomacek

» Celulitida ..věčný boj
22nd March 2014, 11:43 am pro VerčaaS

» www.fitnesstv.cz
15th March 2014, 11:52 am pro Cristie

» únik moči při cvičení (skákání)
25th February 2014, 5:55 pm pro Pety

» Reawe mění vlastní život
25th February 2014, 11:05 am pro chomacek

» Zmenšující se prsa
24th February 2014, 8:05 pm pro Feltbeat

» Objednávky
21st February 2014, 12:45 pm pro Andrejka

» Rosa a její boj za hezčí postavou
17th February 2014, 11:59 am pro Rosa18

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
29th January 2014, 8:26 am pro Dani

» Rotační disk
29th January 2014, 8:24 am pro Dani

» Spiralizér
28th January 2014, 9:49 am pro Rascal

» Taky skoro čtyřicet :) - ŠPEKÁČEK - pět měsíců k libovějším tvarům
27th January 2014, 6:16 pm pro Špekáček

» Dokážu to!!
26th January 2014, 6:35 pm pro Alex278

» cvičím jím a nehubnu
25th January 2014, 11:36 pm pro ella82

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
25th January 2014, 8:33 pm pro da

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
20th January 2014, 2:02 pm pro ElizabethZlocenkova

December 2016
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomno 2 uživatelů : 0 registrovaných, 0 skrytých a 2 Anonymních

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week

Share | 

Nesměle, ale přece :)

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Yukiarashi

Poèet pøíspìvkù : 219

PříspěvekPředmět: Nesměle, ale přece :)   1st April 2013, 8:27 pm

Ahoj, holky,

sleduji tento blok už delší dobu a Nikki a její proměna (a nejen její) mě neskutečně namotivovala se k vám přidat a jít s kůží na trh.
Protože bez podpory už to asi nepůjde.
Jsem prostě taková ta klasika - zhubne, přibere, zhubne, přibere... Sad
Vždy, když už jsem se svou postavu spokojená, se něco pos.re, s prominutím, a já spadnu do kolotoče hledání útěchy v jídlu. Navíc jsem ten typ, co když už ten den zhřeší, tak si hloupě řekne "no, co, dnes už je to stejně jedno, od zítřka budu jíst zase předpisově"... a takhle "začínám" několik dní. Před Vánoci jsem měla svou "postavu snů" s 62,5 kg a říkala jsem si, že už to chce jen doladit, zpevnit... pak přišla nemoc, vánoční svátky, narozeniny a s nimi spojená neskutečná zásoba sladkého a zkouškové, kdy jsem statečně obalovala nervy a své tělo tukem. Tak jsem se dopracovala ke své historicky nejvyšší váze - 77,4 kg při 170,5 cm Sad za DVA měsíce....co vám budu povídat, styděla jsem se ukázat před vlastním tátou a stydím se doteď.
Tělo zdecimované dietami už odmítá reagovat a já jsem soustavně zdeptaná, navenek se snažím vypadat, že to zase tak neřeším, ale uvnitř vlastně neřeším nic jiného než svou postavu... děs, už mi to přijde jako nemoc... nerada bych se dopracovala někam, kam nechci.
A protože si myslím, že to nejlepší, co můžu udělat, je se s tím někomu svěřit, rozhodla jsem se napsat vám. Doufám, že mi vaše podpora pomůže dosáhnout mého cíle a hlavně si tu postavu už konečně udržet a nevrátit se k přežírání....

Omlouvám se za poněkud negativní vstup.

Moje "údaje" (bohužel jsem si záznam nevedla hned od začátku, neměla jsem odvahu se změřit ani vyfotit).

První míry s váhou mám z 17.3.:
váha: 69,9 kg

pas: 76 cm (to nikdy nevím, jestli měřím to, co vlastně mám)
boky: 103 cm
pupík: 95 cm
levé stehno: 62,5 cm
prsa: 90 cm
levá paže: 29,5 cm (udržet metr jednou rukou na místě je docela umění, jak to děláte?)

Dnešní měření tj. 1.4.:

pas: 75 cm (jestli vůbec možná jsem se jen jinak "najedla")
boky: 101 cm
pupík: 92 cm
levé stehno: 61 cm
prsa: 90 cm
levá paže: 28,5 cm

zapomněla jsem se ráno zvážit, zítra to napravím Smile

ještě dodám fotky Embarassed

Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Potoková

Poèet pøíspìvkù : 103

PříspěvekPředmět: Re: Nesměle, ale přece :)   1st April 2013, 8:33 pm

Ahoj, vítej.

Já jsem tu krátce, ale moc šťastná cheers

určitě to dokážeš sunny

Návrat nahoru Goto down
Yukiarashi

PříspěvekPředmět: Re: Nesměle, ale přece :)   1st April 2013, 8:39 pm

Díky, já právě taky, můžeme se navzájem podporovat a hecovat cheers Twisted Evil

Taky teď cvičím 30 DS, dnes jsem si dala počtvrté 3 level a cardio workout 1 z BR Basketball
začínám na tom cvičení být silně závislá Smile

Ty fotky asi budu muset nahrát někam na rajče a dám sem odkaz, tak?
Návrat nahoru Goto down
Dee18

Poèet pøíspìvkù : 161

PříspěvekPředmět: Re: Nesměle, ale přece :)   1st April 2013, 9:00 pm

Taky tě vítám, určitě se ti tady bude líbit. Smile
Je vidět, že míry jdou hezky směrem dolů, jen tak dál. Smile K tvému dotazu ohledně měření ruky, mě měřila mamka, tak zkus taky někomu říct, nic jiného mě nenapadá. Když tak koukám na tvé míry, máme dost podobné. Akorát já jsem o pár cenťáků nižší. Rolling Eyes
Cardio z BR je moc fajn, vždycky jsem u něj byla zpocená až hrůza. Very Happy To mi připomíná, že bych si ho mohla zase někdy dát.
A s fotkami neporadím, také by mě zajímalo, jak je sem dát. Chtěla bych je šoupnout z pc rovnou do textu, ale ještě jsem nepřišla na to jak. Very Happy
Držím palce s proměnou! Smile
Návrat nahoru Goto down
Yukiarashi

PříspěvekPředmět: Re: Nesměle, ale přece :)   1st April 2013, 9:05 pm

tak tady jsou ty fotky, nahrála jsem je na rajče, doufám, že vám to půjde otevřít Smile

http://yukiarashi.rajce.idnes.cz/Challange/

Jméno: Yukiarashi
Heslo: 26731

Omlouvám se za špatnou kvalitu prvních fotek, fotila jsem je narychlo večer v zádveří, nechtěla jsem, aby mě u toho někdo načapal Sad

o dnešní fotky jsem poprosila ségru Smile

Návrat nahoru Goto down
Yukiarashi

PříspěvekPředmět: Re: Nesměle, ale přece :)   1st April 2013, 9:17 pm

Děkuju moc za podporu, je fajn mít někoho, s kým si můžu zasvěceně popovídat Very Happy

Cardio bylo super, miluju workouty od Jill Smile včera jsem zkoušela i Banish fat a to byl teda nářez Very Happy

Trochu mě znepokojuje, že mi ten pas stojí, přece jen to naznačuje, že viscerální tuk drží Sad

ale to bude určitě mým stravováním, teď se sebou strašně bojuji, abych zvedla energetický příjem, mělo jsem ho extrémně nízký - byla jsem soustavně nespokojená s rychlostí (=pomalostí) hubnutí, takže jsem jedla cca 2500 kJ denně Embarassed nafackovala bych si....

Zase se to ale bojím skokově navýšit, abych to pracně zhubnuté zase rychle nenabrala pale

Jak byste mi poradily, holky, postupovat? Dnes jsem hrdinně snědla cca 4200 kJ. cheers

Návrat nahoru Goto down
Potoková

PříspěvekPředmět: Re: Nesměle, ale přece :)   1st April 2013, 9:24 pm

Tééda tys s tím hnula! To je změna jako blázen cyclops

S tím jídlem záleží na skladbě, jestli přidávat kJ v sacharidech, nebo tucích...asi by to chtělo znát svoje jídeláky a podle toho se odrazit dál..

Držím palce, to dáš Smile
Návrat nahoru Goto down
Yukiarashi

PříspěvekPředmět: Re: Nesměle, ale přece :)   1st April 2013, 9:34 pm

Díky moc! Pochvala potěší Smile

Teď jsem jela vysokobílkovinnou dietu. Tuky spíš nízké, ale co jsem striktně držela nízko byly sacharidy - do 50 g / den. Embarassed

Naplácala bych si na zadek No

Respektive, jako krátkodobá záležitost pro kulturistu, co chce vyrýsovat asi dobré, ale držet to několik týdnů jako já asi není to pravé ořechové, ale než se k té myšlence člověk dopracuje... (facepalm)

Takže teď řeším, jak ty sacharidy pomalu přidat. Napadlo mě přes sacharidové vlny?
Návrat nahoru Goto down
Dee18

PříspěvekPředmět: Re: Nesměle, ale přece :)   1st April 2013, 9:40 pm

Banish je můj oblíbený a pak ještě No more trouble zones. Smile Sacharidy bych asi prostě pomalu navyšovala, ale to je můj neodborný názor. Rolling Eyes
Jinak fotky jsou super, změna je určitě znát! Teď ještě upravit ten jídelníček do nějakých rozumných hodnot, aby tělo mělo kde brát a bude to bomba. Smile
Návrat nahoru Goto down
Yukiarashi

PříspěvekPředmět: Re: Nesměle, ale přece :)   1st April 2013, 9:45 pm

No more trouble zone jsem ještě nezkoušela, díky za tip cheers

Holky, já jsem fakt tak ráda, že jsem se k vám přidala I love you
Hned se cítím líp rendeer
Návrat nahoru Goto down
Dee18

PříspěvekPředmět: Re: Nesměle, ale přece :)   1st April 2013, 10:39 pm

Určitě zkus, je to posilování, kardio tam není, tak se dá ta hodinka pěkně zvládnout. Akorát bych si na to měla pořídit trochu těžší činky, ty moje kilo a půl jsou na posilování jako nic. Rolling Eyes
Taky si myslím, že ve více lidech to jde líp, tak snad se zadaří a budeme se moct chlubit jenom s úspěchy. Smile
Návrat nahoru Goto down
Bežkyňa

Poèet pøíspìvkù : 421

PříspěvekPředmět: Re: Nesměle, ale přece :)   2nd April 2013, 6:28 am

Krasne sa ti rysuje brusko. Smile Vitaj.

Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://bezkyna.blogspot.com
Yukiarashi

PříspěvekPředmět: Re: Nesměle, ale přece :)   2nd April 2013, 7:21 am

Krásné dobré ráno sunny

Běžkyně, děkuju Smile pracuju na tom Very Happy
ale na tebe ještě z daleka nemám, obdivovala jsem tvá fota po 30 DS na tvém webu I love you

Takže, dnes ráno jsem se zvážila (Ale že je to vždycky zážitek, koupila jsem si digitální váhu, která je na naše křivé a hrbolaté podlahy asi moc citlivá, stačí postavit trochu jinam, našlápnout trochu jinam a hned to ukazuje jinak... tak jsem ji dnes ještě podložila knížkou, aby se to vyrovnalo a výsledek beru za OK až po 3 za sebou stejných výsledcích. Jak to máte vychytané vy? Napadlo mě, že bych to mohla ještě podložit dekou? Shocked )

váha k 2.4.: 67,1 kg

Návrat nahoru Goto down
Bežkyňa

Poèet pøíspìvkù : 421

PříspěvekPředmět: Re: Nesměle, ale přece :)   2nd April 2013, 9:03 am

Dekou ne, to by bolo este horsie.
Fota z 30DS su mojej sestry, na blog piseme obe. Smile

Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://bezkyna.blogspot.com
Yukiarashi

PříspěvekPředmět: Re: Nesměle, ale přece :)   5th April 2013, 12:37 pm

Holky, jsem zase jednou pěkně zdeptaná pale
Zkoušku, co jsem chtěla psát příští týden, jsem nakonec musela psát dnes. Zjistila to včera v šest večer, učila se skoro celou noc ("spala" jsem asi jen 2,5h a ještě je pořád budila strachy, že zaspím), výsledek katastrofální... už jsem se zase málem svezla k tomu si "obalovat" nervy a své tělo tukem ze sladkostí, ke kterým se obvykle ve chvílích velkého stresu uchyluji jako utěšiteli... Sad

Nakonec jsem se překonala a řekla si, že mi to přece za to nestojí, abych si to pak vyčítala, když jsem teď na své postavě tak zapracovala (pořád je toho k práci sice hodně, ale...) a dala si v noci jen sojový jogurt a musli tyčku (normálně bych do sebe klidně nacpala 6 housek, piškoty, sladkosti apod....). Hlavně jsem si říkala, že bych se před vámi pak musela strašně stydět.

Příští týden další 3 zápočtové testy a zkouška. Připadám si otupěle, už ani ne zdeptaně jako rezignovaně. Nějak jsem si ukousla moc velké sousto.

To je prostě můj problém, nesnesu pomyšlení, že u zkoušky podám špatný výkon. Jenže mám problémy se soustředěním a špatně se mi učí, takže mi všechno strašně dlouho trvá, zkouškové jsem pro mě vždycky muka a já poslední 2 - 3 roky mám tendenci propadnou při učení nekontrolovatelné žravosti. Pak zkouškové skončí a já jsem zničená z toho, jak to zase vypadám, tak začnu hubnout, do dalšího zkouškového jakžtakž zhubnu, a pak se to celé zase opakuje... pale

Potřebuju se z toho koloběhu nějak vysekat. Tentokrát jsem si dala za cíl ze sebe stres "vycvičit".

Omlouvám se za negativní post, ale potřebovala jsem se s tím někomu svěřit Sad
Návrat nahoru Goto down
Dee18

PříspěvekPředmět: Re: Nesměle, ale přece :)   5th April 2013, 3:10 pm

Yuko, to se školou mě mrzí, ale určitě se ti zase povede líp. Rozvrhni si učení s časovým předstihem, abys pak nemusela plašit na poslední chvíli a hlavně se na zkoušku pořádně vyspi. Mně třeba pomáhá si večer udělat nějaký dobrý čaj, zalézt s knížkou, u které se mi většinou začínají zavírat oči po pár stránkách a budeš tak aspoň dobře odpočatá, když už nic. Smile
Je úplně normální, že jsi nervózní, já dneska skoro nespala kvůli ekonomice a právu, ale opakuj si třeba, že to umíš, ráno si to ještě pročti a hlavně nestresovat!
A cvičení jako terapii doporučuju, není nad pořádné kardio po namáhavém dni. Vždycky se u toho vyvztekám a je klid. Drž se, jsem si jistá, že to zvládneš, jsi na správné cestě! Smile
Návrat nahoru Goto down
Yukiarashi

PříspěvekPředmět: Re: Nesměle, ale přece :)   5th April 2013, 4:10 pm

Dee, však já se učím průběžně, ale prostě, zapsala jsem si toho moc, a když ráno vstávám kolem půl šesté a vracím se domů obvykle v devět večer, už toho volného času moc nezbývá Sad
Dvě školy, dvě brigády, 4h denně promrhaného času na dojíždění (na kolej nejsou peníze) + jsem si na tenhle semestr zapsala dvojnásobek kreditů, abych to nahnala kvůli magistru na japanologii, kam chci dělat přijímačky. Ale přepočítala jsem se...

Nj, chybama se člověk učí.

Mám chuť sežrat celý balení sušenek, pěkně křupavých s čokoládovou náplní uprostřed...

Nic nebude Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Yukiarashi

PříspěvekPředmět: Re: Nesměle, ale přece :)   5th April 2013, 4:15 pm

Hlavně ta biochemie byl z velké části multiple choice test. Tenhle typ se srdce nesnáším, musíš tomu rozumět na 200% a já mám tendenci se v tom strašně nimrat a obvykle přepisovat správné odpovědi na špatné Very Happy Sad
Navíc jsem na biochemii fakt natvrdlá. Bez pořádnýho brainstormingu to fakt nedám snad ani na tu trojku...
no to je jedno, zpět k hubnutí.

V neděli budu končit 30 DS. Co byste doporučily dál? Ripped in 30? Nebo něco jiného? scratch
Návrat nahoru Goto down
Dee18

PříspěvekPředmět: Re: Nesměle, ale přece :)   5th April 2013, 7:00 pm

Vážně máš pořádně nacpaný program. Napadá mě, zkusit se učit v buse nebo vlaku. Já když občas dojíždím, taky to tak dělám. Pokud tedy nejsem tak unavená, že to prospím. Very Happy
Aspoň máš ponaučení pro příště, aby sis toho nenakládala tolik. Smile
Jinak k tomu cvičení. Já momentálně cvičím na co mám zrovna chuť a taky podle času. Prostě sednu k noťasu, vyberu ze složky workoutů ten, na který se zrovna cítím a jedu. Ale jestli chceš vyloženě program, tak ten ripped není špatný, nebo od Jill ještě Body revolution (z toho si občas dám cardio 1 jen tak, protože mě baví) nebo Six week six pack, Killer abs... je toho hodně, vybírala bych podle toho, co se ti bude "líbit" nejvíc. Protože nemá cenu, abys cvičila něco, kde je hodně tvých neoblíbených cviků a tím pádem se do toho budeš muset nutit a přemáhat. Smile Beru to podle sebe, třeba Ultimate cardio mám za odměnu. ♥ Nekecám. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Potoková

PříspěvekPředmět: Re: Nesměle, ale přece :)   5th April 2013, 8:04 pm

Yuki drž se!!

Já šilhám po 90 denním programu - tom novém od Jill Smile
Návrat nahoru Goto down
Dee18

PříspěvekPředmět: Re: Nesměle, ale přece :)   5th April 2013, 8:19 pm

Potoková: Jaký nový program? O žádném jsem neslyšela, což je teda zatracená chyba! Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Potoková

PříspěvekPředmět: Re: Nesměle, ale přece :)   5th April 2013, 8:58 pm

Návrat nahoru Goto down
Yukiarashi

PříspěvekPředmět: Re: Nesměle, ale přece :)   5th April 2013, 9:16 pm

Dee, však já učení v buse běžně praktikuji, pokud si sednu a v buse se svítí, tak se tu hodinu v buse, kdy jedu v kuse, učím, zbytek je metro, tramvaj, pěškobus, to už je moc rozkouskované a moc se to nedá. A taky každý večer před spaním povinně trávím s Čihákovou anatomií, biochemií či organikou (tj. největšími strašáky), či si dám opáčko na znaky. Ono taky učení se na zkoušení na střední a na zkoušku na vysoké je trochu jiný level, ale to poznáš, jestli taky plánuješ jít na VŠ Wink

Mě se strašně líbí, když to má levely, které se mění - jak u shredu Smile
Asi tedy zkusím ten ripped. Z BR jsem dělala cardio 1 a 2, pak jsem zkoušela Banish fat, ten je skvělý I love you ultimate cardio body, dobrý nářez Very Happy, NMTZ, kickbox a ten beginners workout od Boba a 6 week. Chtěla bych se dopracovat k insanity, ale myslím, že na to je ještě moc brzo scratch

Hmmm... nové cvičení od Jill? Twisted Evil (mlsně se olizuje Very Happy)
Návrat nahoru Goto down
Dee18

PříspěvekPředmět: Re: Nesměle, ale přece :)   5th April 2013, 9:28 pm

Potoková, Body revolution znám dlouho, myslela jsem, že jde o nějakou novinku. Smile Ale jinak rozhodně můžu doporučit, necvičím to teda v kuse, ale občas nějaký workout a baví mě. Smile
Návrat nahoru Goto down
Potoková

PříspěvekPředmět: Re: Nesměle, ale přece :)   5th April 2013, 9:37 pm

Dee18: já vím o Jill od 18.3. od 19.3. ji cvičím, takže pro mne je to celé novinka Smile To víš, jsem starší ročník affraid

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Nesměle, ale přece :)   Today at 10:54 am

Návrat nahoru Goto down

Nesměle, ale přece :)
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 5Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Vaše tělo :: Vaše proměny-
Přejdi na: