Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Tak už ... Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Tak už ... Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Tak už ... Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Tak už ... Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Tak už ... Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Tak už ... Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Tak už ... Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Tak už ... Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Tak už ... Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Tak už ... Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Tak už ... Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Tak už ... Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Tak už ... Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Tak už ... Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Tak už ... Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Tak už ... Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Tak už ... Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Tak už ... Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Tak už ... Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Tak už ... Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Tak už ... Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Tak už ... Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Tak už ... Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Tak už ... Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Tak už ... Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Tak už ... Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Tak už ... Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Tak už ... Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Tak už ... Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Tak už ... Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

March 2024
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomno 3 uživatelů : 0 registrovaných, 0 skrytých a 3 Anonymních

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Tak už ...

Goto down 
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Tak už ... Empty
PříspěvekPředmět: Tak už ...   Tak už ... Empty26th March 2013, 3:58 pm

Všechny moc zdravím. Musím říct, že Vaše pokroky jsou mi velkou inspirací a je vidět, že když člověk opravdu něco chce, jde to Smile
I já jsem se rozhodla, že pro sebe a své tělo musím něco udělat a ráda bych se prostřednictvím těchto stránek podělila o své snažení a doufejme i o následné úspěchy ( snad jich bude hodně Very Happy )

Něco málo o mne. Až do svých 17ti let jsem měla hubenou postavu, beze sportu a bez pravidelného jídla jsem si držela 47 kg. Pak pod vlivem HA, nového přítele a v neposlední řadě mé lenosti jsem se ve 20ti letech vykrmila na 65 Kg. Téměř jsem se nenáviděla za to, co jsem se svým tělem provedla. Nechápu, jak jsem to mohla obhájit sama před sebou, že za 3 roky jsem měla navrch skoro 20 kilo!

Od té doby jsem zkoušela různé diety, které většinou byly dost radikální a výsledky byly hned, ale za cenu toho, že do roka jsem byla na svým a ještě s přídavkem k tomu Very Happy

Teď mi bude 26 a ačkoli si vážím svého těla, nechci ho už rozmazlovat poléháváním na gauči, ani sladkostma v deset večer. Wink

Tak konec řečí a jde se na tom makat Very Happy

Mimochodem, máte můj dík, pokud jste to celé přečetly. Smile



Mé míry měřené k 25.3.2013

Výška : 164 cm

Váha : 66.5 kg

Prsa : 95 cm

Pas : 75 cm

Špek na břiše : 94 cm

Boky : 98 cm

Zadek : 100 cm

Cvičím momentálně dle Jillian Michaels-30 ripped

​Co se týče jídla, bude to asi běh na dlouhou trať, ale už teď jsem omezila sladké ( nápoje i sladkosti ), jím pravidelně 5x denně menší porce, a vypiju cca 2 litry vody denně.

Uvidíme, jak to půjde Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Tak už ... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tak už ...   Tak už ... Empty26th March 2013, 8:48 pm

mischulka napsal:
Všechny moc zdravím. Musím říct, že Vaše pokroky jsou mi velkou inspirací a je vidět, že když člověk opravdu něco chce, jde to Smile
I já jsem se rozhodla, že pro sebe a své tělo musím něco udělat a ráda bych se prostřednictvím těchto stránek podělila o své snažení a doufejme i o následné úspěchy ( snad jich bude hodně Very Happy )

Něco málo o mne. Až do svých 17ti let jsem měla hubenou postavu, beze sportu a bez pravidelného jídla jsem si držela 47 kg. Pak pod vlivem HA, nového přítele a v neposlední řadě mé lenosti jsem se ve 20ti letech vykrmila na 65 Kg. Téměř jsem se nenáviděla za to, co jsem se svým tělem provedla. Nechápu, jak jsem to mohla obhájit sama před sebou, že za 3 roky jsem měla navrch skoro 20 kilo!

Od té doby jsem zkoušela různé diety, které většinou byly dost radikální a výsledky byly hned, ale za cenu toho, že do roka jsem byla na svým a ještě s přídavkem k tomu Very Happy

Teď mi bude 26 a ačkoli si vážím svého těla, nechci ho už rozmazlovat poléháváním na gauči, ani sladkostma v deset večer. Wink

Tak konec řečí a jde se na tom makat Very Happy

Mimochodem, máte můj dík, pokud jste to celé přečetly. Smile



Mé míry měřené k 25.3.2013

Výška : 164 cm

Váha : 66.5 kg

Prsa : 95 cm

Pas : 75 cm

Špek na břiše : 94 cm

Boky : 98 cm

Zadek : 100 cm

Cvičím momentálně dle Jillian Michaels-30 ripped

​Co se týče jídla, bude to asi běh na dlouhou trať, ale už teď jsem omezila sladké ( nápoje i sladkosti ), jím pravidelně 5x denně menší porce, a vypiju cca 2 litry vody denně.

Uvidíme, jak to půjde Very Happy

Zdravím tě a věřím ti, tohle zní odhodlaně :-) Začínáš na podobných mírách jako já, nic není nemožné Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Tak už ... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tak už ...   Tak už ... Empty26th March 2013, 8:56 pm

Ahoj, začala jsem přesně před týdnem, jsem ráda, že tu mám nováčka k sobě Smile Určitě to dokážeš.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Tak už ... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tak už ...   Tak už ... Empty27th March 2013, 7:07 am

Děkuju za přivítání Smile

Opravdu s tím chci už pohnout. Minulý týden se mi stalo několik věcí, které mi otevřely oči.

První byla v práci, kdy mi klient naprosto vážně gratuloval k těhotentví Very Happy Když jsem ho teda upozornila na omyl, tak chudák odešel, rudej až za ušima, ale troufám si říct, že trapně nám bylo oběma Very Happy

Druhá byla klasika, chystala jsem se večer ven a vůbec nic mi nebylo (cca jenom od ledna jsem přibrala cca 3 kg)

No a potřetí mě dostala má skoro tchýně, když jsme byli u ní na návštěvě a ona mi přinesla kalhoty s tím, že jí jsou strašně velký a nemůže je mít ani s páskem ( pro upřesnění, váží asi o 5 kg míň, takže až tak strašlivej rozdíl mezi náma není ) no a ty kalhoty byly snad xxl a ona na mě tím stylem - snad ti to bude. Very Happy Myslela jsem, že to se mnou sekne.

Nechápejte mě ale tak, že to dělám pro ně. To ne. Spíš jde o to, že mi to otevřelo oči. Dřív jsem se obhajovala sama před sebou, že jsem holka krev a mlíko, že je ze mě dospělá ženská, tak nemůžu mít velikost jako v 17ti a atd. Teď jsem se na sebe podívala konečně jinak a došlo mi, že ať se před tím schovávám jak chci, tak prostě pravda je jiná a že už dlouho nejsem sama se sebou spokojená. Hlavně se chci dostat trochu do formy a udělat něco pro své zdraví.



To laura555 : Koukala jsem na tvůj sportovní deníček, je super, co si dokázala! Musím si to pořádně pročíst Smile Jsme šikovný, věřím, že zvládneme obě dosáhnout svých cílů Smile



To:Potoková : Děkuju, koukala jsem na tvoje vlákno, jsem ráda, že tu k sobě někoho mového mám, jak říkáš Smile Jsme šikovný, věřím, že zvládneme obě dosáhnout svých cílů Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Tak už ... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tak už ...   Tak už ... Empty27th March 2013, 7:09 am

Koukám, že se mi ta jedna věta překopírovala, do obou odstavců, to jsou asi ta těžká rána a ještě k tomu, když člověk dává pozor jen na půl ucha ( protože jsem v práci) Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Tak už ... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tak už ...   Tak už ... Empty27th March 2013, 10:08 pm

Ahoj, taky tě tu vítám, máš téměř stejné míry (i věk) jako já když jsem začínala a s těmi historkami, co se ti přihodili to znám ( taky se mě naprosto vážně ptali v kolikátém jsem měsíci :-D ). Tak moc držím palce a jsem zvědavá na tvé pokroky, určitě to dáš...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Tak už ... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tak už ...   Tak už ... Empty28th March 2013, 4:53 pm

ahojky, koukám, že máme podobné míry Smile držím ti palce, snad ti to půjde lépe než mě Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Tak už ... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tak už ...   Tak už ... Empty28th March 2013, 5:14 pm

mischulka - ahoj, no jasně, to dáme..já tedy občas propadám skepsi, ale vím, že jiná cesta prostě není...a když vydržím, tak to zkrátka nemůže zůstat stejné, natož být horší...no ne??

Tchyně s kalhotama...no to by mě asi šlehlo..aúúú

Nauč mě prosím přímé odpovědi konkrétnímu uživateli. Já tohle prostředí moc nemusím a neumím Smile Díky
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Tak už ... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tak už ...   Tak už ... Empty28th March 2013, 9:43 pm

Majula napsal:
Ahoj, taky tě tu vítám, máš téměř stejné míry (i věk) jako já když jsem začínala a s těmi historkami, co se ti přihodili to znám ( taky se mě naprosto vážně ptali v kolikátém jsem měsíci :-D ). Tak moc držím palce a jsem zvědavá na tvé pokroky, určitě to dáš...

Děkuju, já doufám, že to bylo už naposled, co jsem si něco takového vyslechla. Aspoň do té doby, než opravdu těhotná budu Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Tak už ... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tak už ...   Tak už ... Empty28th March 2013, 9:46 pm

Sparkle napsal:
ahojky, koukám, že máme podobné míry Smile držím ti palce, snad ti to půjde lépe než mě Very Happy

Děkuju Smile
Uvidíme, roky jsem si tělo opravdu huntovala, až se za to stydím Embarassed
Držela jsem drastický diety, pak zas popustila uzdu svojí žravosti, aby mě to za pár měsíců zase chytlo a já začala zas od začátku..
Teď je to opravdu poprvé, co mi jde hlavně o zdravý životní styl, a pokud to půjde pomalu tak taky dobrý... dělám to i pro svoje zdraví Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Tak už ... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tak už ...   Tak už ... Empty28th March 2013, 9:50 pm

Potoková napsal:
mischulka - ahoj, no jasně, to dáme..já tedy občas propadám skepsi, ale vím, že jiná cesta prostě není...a když vydržím, tak to zkrátka nemůže zůstat stejné, natož být horší...no ne??

Tchyně s kalhotama...no to by mě asi šlehlo..aúúú

Nauč mě prosím přímé odpovědi konkrétnímu uživateli. Já tohle prostředí moc nemusím a neumím Smile Díky

Ahoj, máš pravdu. My to dáme, protože nejen, že chceme zeštíhlet, ale jde i o to zdraví, pocitu být fit a tak Smile a i když výsledky uvidíme pomalu, tak tam budou a to je to hlavní Smile

Ta tchýně mě dorazila, to je fakt Very Happy hlavně ona je ten typ, kterej nesnese absolutně žádnou kritiku ( ne že bych si troufla já, ale třeba kamarádky a tak Very Happy ) a pak sama vydoluje ze sebe něco takového...

Hele přímou odpověď dáš tak, že u toho konkrétního příspěvku, na který chceš odpovídat klikneš na kolonku vpravo nahoře "quote" a ono ti tam naběhne hned možnost odpovědi Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Tak už ... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tak už ...   Tak už ... Empty1st April 2013, 11:23 am

Tak se týden sešel s týdnem a čekalo mě dnes první měření. Musím tedy říct,
že výsledky mě nijak nepřekvapily, jsou minimální Very Happy
Ovšem cítím se teď dost zavodněně a proto věřím, že to příští týden bude o fous lepší Smile

Tak tady to je:
Mé míry měřené k 25.3.2013 Hodnoty naměřené k 1.4.2013

Výška : 164 cm

Váha : 66.5 kg (66.2 Kg)

Prsa : 95 cm (96 cm)

Pas : 75 cm (74 cm)

Špek na břiše : 94 cm (93 cm)

Boky : 98 cm (98 cm)

Zadek : 100 cm (101 cm)

takže ve výsledku co jsem kde ztratila jsem jinde nabrala :/

Jinak přeji všem krásné Velikonoce flower
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tak už ... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tak už ...   Tak už ... Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Tak už ...
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Vaše tělo :: Vaše proměny-
Přejdi na: