Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Vyhlásila jsem válku svým špekům - Stránka 2 Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Vyhlásila jsem válku svým špekům - Stránka 2 Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Vyhlásila jsem válku svým špekům - Stránka 2 Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Vyhlásila jsem válku svým špekům - Stránka 2 Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Vyhlásila jsem válku svým špekům - Stránka 2 Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Vyhlásila jsem válku svým špekům - Stránka 2 Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Vyhlásila jsem válku svým špekům - Stránka 2 Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Vyhlásila jsem válku svým špekům - Stránka 2 Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Vyhlásila jsem válku svým špekům - Stránka 2 Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Vyhlásila jsem válku svým špekům - Stránka 2 Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Vyhlásila jsem válku svým špekům - Stránka 2 Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Vyhlásila jsem válku svým špekům - Stránka 2 Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Vyhlásila jsem válku svým špekům - Stránka 2 Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Vyhlásila jsem válku svým špekům - Stránka 2 Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Vyhlásila jsem válku svým špekům - Stránka 2 Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Vyhlásila jsem válku svým špekům - Stránka 2 Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Vyhlásila jsem válku svým špekům - Stránka 2 Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Vyhlásila jsem válku svým špekům - Stránka 2 Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Vyhlásila jsem válku svým špekům - Stránka 2 Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Vyhlásila jsem válku svým špekům - Stránka 2 Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Vyhlásila jsem válku svým špekům - Stránka 2 Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Vyhlásila jsem válku svým špekům - Stránka 2 Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Vyhlásila jsem válku svým špekům - Stránka 2 Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Vyhlásila jsem válku svým špekům - Stránka 2 Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Vyhlásila jsem válku svým špekům - Stránka 2 Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Vyhlásila jsem válku svým špekům - Stránka 2 Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Vyhlásila jsem válku svým špekům - Stránka 2 Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Vyhlásila jsem válku svým špekům - Stránka 2 Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Vyhlásila jsem válku svým špekům - Stránka 2 Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Vyhlásila jsem válku svým špekům - Stránka 2 Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

March 2024
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomno 3 uživatelů : 0 registrovaných, 0 skrytých a 3 Anonymních

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Vyhlásila jsem válku svým špekům

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Vyhlásila jsem válku svým špekům - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyhlásila jsem válku svým špekům   Vyhlásila jsem válku svým špekům - Stránka 2 Empty6th April 2013, 7:21 am

Jééé...to jsou jenom fotečky...ale vypadají moc chutěn ty jídla..:-)))..
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Vyhlásila jsem válku svým špekům - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyhlásila jsem válku svým špekům   Vyhlásila jsem válku svým špekům - Stránka 2 Empty6th April 2013, 7:37 am

Ahojky,

Teď se mi v hlavě rozsvítilo, jak si říkala ten odlehčený den, když váha stojí a tak, už jsem o té paní slyšela, jen jsem si to nedala do souvislostí. Myslím, že má vcelku zdravé názory a dělá "diety" pro běžné lidi, co nechtějí jíst extra zdravá a "exotická" jídla jen proto, že jsou na dietě.

Pak určitě poreferuj, jak to jde.
Chápu jak to myslíš, teď si tak říkám, že si člověk vezme jídelňák, nakoupí na týden dopředu a má vystaráno, nemusí vymýšlet jídla a nemá choutky, jako když si chodí nakupovat třeba každý den. Já bych to asi potřebovala nějak obráceně, že bych si vymyslela, alespoň hrubou kostru, co bych chtěla ten týden jíst a dala to ke kontrole a úpravám. Třeba nejím ovocné aktivie, kuře na česneku se zelím, bych si taky neudělala a tak. Vím, jsem hrozná Very Happy mám mlsný jazýček rendeer

Sladké je mor Suspect
Naštěstí, když tak týden abstinuji, tak už ho pak vůbec nemám potřebu jíst. Fakt mě to neláká, i když se tady teď moji sourozenci a mamka kolem mne cpou čoko zajíčky, vajíčky, bobony a vším možným. S výjimkou teď toho stresu kolem zkoušky, ale uvažovala jsem o tom, a fakt je to, že se tím chci spíš utěšit, než že bych dostala nezvladatelnou chuť scratch


Když si vybereš obrázek, co se ti líbí, dám ti k tomu recept.
Já tedy většinou ale vařím style "přiměřeně, přiměřeně". Japonky mi ukázaly postup a já už si to dělám tak od oka Smile Ale jsou na to potřeba některé speciální suroviny No Neutral
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Vyhlásila jsem válku svým špekům - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyhlásila jsem válku svým špekům   Vyhlásila jsem válku svým špekům - Stránka 2 Empty6th April 2013, 8:06 am

Ano,přesně jak píšeš...:-).Tak nějak jem to myslela..:-).Víš..ono když jsou doma ještě dvě děti a chlap,tak myslíš hlavně na ně co jím uvařit aby jim to chutnalo....a tohle by mi myslím moc pomohlo...a hlavně není předražená..nemá to na výdělek...což mě oslovilo víš.

Fíííha...kolik Ti je že se tak ptám..myslela jsem,že jsi starší,že jsi byla v Japonsku...tam musí být nádherně co..I love you.Jak tě to napadlo je t tam??

Jinak co se týče toho jídla..ono vypadá všechno moc lákavě..ale nejvíce teda se mi zamlouvá to druhé a třetí jídlo..:-))..
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Vyhlásila jsem válku svým špekům - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyhlásila jsem válku svým špekům   Vyhlásila jsem válku svým špekům - Stránka 2 Empty6th April 2013, 4:12 pm

Myslíš oyakodon a okonomiyaki?

Na oyakodon jsem našla hezký postup i s obrázky tady:

http://hobby.idnes.cz/video-kure-s-cibuli-a-vajickem-japonska-klasika-hotova-v-cuku-letu-p9p-/hobby-domov.aspx?c=A110510_142107_hobby-domov_mce

na okonomiyaki budeš potřebovat speciální mouku na okonomiyaki 100 g , 2 vejce, cca 150 ml vody, někdo tam přidává i sake, ale já se bez něj obejdu, i tak je to moc dobré, bílé hlávkové zelí nakrájené na drobnější kousky cca 100 g (množství dle chuti), hovězí maso nakrájené na tenoučké plátky (v Japonsku je prodávají slabounké jako slanina, v ČR si to holt musí člověk nějak nakrájet sám), případně si to můžeš udělat s jiným masem (kuřecí, plody moře, chobotničky, ryby, cokoliv), kukuřice (okonomiyaki je velice variabilní v tom, co vše do něj naházíš, exustují desítky druhů Wink ale tohle je taková klasika, co si tam strkám já)

uděláš z toho takovou tlustou placku (to těsto je tekuté, jako na lívance, ne tuhé), opečeš z obou stran na pánvi, pak si to potřeš okonomiyaki omáčkou a uděláš mřížku japonskou majonézou, posypeš sušenými tuňákovými hoblinkami katsuobuši a řasou aonoriko.

Tadááá, můžeš podávat Smile

poznámka bokem: okonomi znamená "to, co máš ráda", takže si tam prostě přidáš ingredience dle chuti Smile

Je mi 24. Do Japonska jsem dostala dvakrát stipendium - poprvé na půl roku na Seishin Joshi Daigaku, kde jsem bydlela normálně s Japonkama na koleji, tam jsem se toho naučila nejvíc a pak rok na to jsem dostala další stipendium na roční výjezd na Wasedu, kde jsem byla bohužel na koleji pro mezinárodní studenty Sad

Bylo tam krásně, ale při tom druhém výjezdu už jsem popravdě ke konci těšila domů Smile
Ostatně moje profilovka je z čajového obřadu v Tokiu, kam jsem byla pozvaná Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Vyhlásila jsem válku svým špekům - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyhlásila jsem válku svým špekům   Vyhlásila jsem válku svým špekům - Stránka 2 Empty9th April 2013, 3:04 pm

Ahoj Yukiarashi..:-)

Koukala jsem na receptík a snad se někdy do toho pustím..:-)...vypadá to mňamovsky:P.

Jseš fakt šikulka,že jsi se tak dostala do Japonska...držím palce,ať se Ti daří...je to moc fajn poznat i něco jinýho Very Happy.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Vyhlásila jsem válku svým špekům - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyhlásila jsem válku svým špekům   Vyhlásila jsem válku svým špekům - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Vyhlásila jsem válku svým špekům
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Začala jsem :)
» Konečně jsem našla :)
» Nedaří se mi, jsem zoufalá
» Zuzana Light

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Sport :: Můj vlastní kanál-
Přejdi na: