Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
vyšetření na bodystatu a následné rady Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
vyšetření na bodystatu a následné rady Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
vyšetření na bodystatu a následné rady Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
vyšetření na bodystatu a následné rady Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
vyšetření na bodystatu a následné rady Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
vyšetření na bodystatu a následné rady Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
vyšetření na bodystatu a následné rady Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
vyšetření na bodystatu a následné rady Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
vyšetření na bodystatu a následné rady Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
vyšetření na bodystatu a následné rady Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
vyšetření na bodystatu a následné rady Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
vyšetření na bodystatu a následné rady Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
vyšetření na bodystatu a následné rady Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
vyšetření na bodystatu a následné rady Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
vyšetření na bodystatu a následné rady Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
vyšetření na bodystatu a následné rady Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
vyšetření na bodystatu a následné rady Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
vyšetření na bodystatu a následné rady Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
vyšetření na bodystatu a následné rady Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
vyšetření na bodystatu a následné rady Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
vyšetření na bodystatu a následné rady Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
vyšetření na bodystatu a následné rady Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
vyšetření na bodystatu a následné rady Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
vyšetření na bodystatu a následné rady Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
vyšetření na bodystatu a následné rady Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
vyšetření na bodystatu a následné rady Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
vyšetření na bodystatu a následné rady Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
vyšetření na bodystatu a následné rady Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
vyšetření na bodystatu a následné rady Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
vyšetření na bodystatu a následné rady Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomno 3 uživatelů : 0 registrovaných, 0 skrytých a 3 Anonymních

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 vyšetření na bodystatu a následné rady

Goto down 
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




vyšetření na bodystatu a následné rady Empty
PříspěvekPředmět: vyšetření na bodystatu a následné rady   vyšetření na bodystatu a následné rady Empty21st January 2013, 2:05 pm


Ahoj holky,
chtěla jsem se s vámi podělit o zkušenost. Byla jsem poprvé dnes na něčem jako bodystat - měří procento tuku, kolik kg máte svalů, hustotu kostí, bazální metabolismus apod.

A po vyšetření následovaly ,,cenné rady" výživové poradkyně a trenérky 2 v 1. Znám ji jako trenérku ze skupinových lekcí a je to živel, podle mě dobrá trenérka. Ale některými doporučeními mě překvapila.

Třeba tím, že moc nevěděla a neznala, jak funguje JM a třeba tréninky Boba a Zuzky. Tak jsem jí vysvětlila, že je to střídání cardia s posilováním. A moc se netvářila, že by ta aktivita měla trvat 30 min, spíše 60 min prý pokud to myslím vážně a chci zhubnout (pozn. za 30 min vydám víc než na jejich hodinách za 60 min). A že to u mě může fungovat, protože nejsem tolik ,,tlustá" a tělo po půl roční pauze zareaguje na jakýkoliv pohyb a změnu jídla, ale jinak by tomu nevěřila.

TO mě ani tak netrápí, sama jsem s tím už jednou zázrak udělala, tak co by ne znovu, připomínám že žádné fitness lekce mi nikdy tak nepomohly jako JM.
Doporučila mi nabrat svalovou hmotu a minimálně 2 krát do týdne hodinu posilovat, to si vezmu asi k srdci.
Ale divila se, že posiluji někdy i s 3 kg, že i 2 kg by na mě byla moc, pokud nechci, aby mi vyrostli velké svaly (to mi přijde jako dobré klišé, zatím se mi teda tak neděje :-)

Ale třeba doporučení ohledně jídla - že bych měla jíst půl hodky před cvičením a do půl hodky po cvičení. To mi přijde naprosto proti všem pravidlům a principům, které jsem doteď dodržovala, dostávala a četla. Takto může jíst můj bratr, když nabírá objem a ne já při shazování, právě potřebuji využít spalovací čas po aktivitě a ne si to přerušit tím, že tělu dodám cukr.

Co si o tom myslíte vy?

Jinak mi BMI vyšlo v normálu, ale mám vysoké % tuku, svalů prý bych mohla mít také o deset kilo víc, 58kg/164 cm, Svaly 39,5 kg.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




vyšetření na bodystatu a následné rady Empty
PříspěvekPředmět: Re: vyšetření na bodystatu a následné rady   vyšetření na bodystatu a následné rady Empty21st January 2013, 2:10 pm

Ona ti radí nabrat svalovou hmotu a přitom ti řekne že i dvoukilovka je moc Shocked Po 3 kg čince ti v životě nenarostou velký svaly Very Happy To bys musela tahat třeba 40 kg a brát nějaký testosterony Wink Problém je, že většinou těmto lidem jde o práci a přilákání lidí na svoje lekce, do fitka a tak a proto všem tvrdí že za 30 min nemůžeš nikdy zhubnout a že je to k ničemu ...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




vyšetření na bodystatu a následné rady Empty
PříspěvekPředmět: Re: vyšetření na bodystatu a následné rady   vyšetření na bodystatu a následné rady Empty21st January 2013, 2:21 pm

Já si také myslím. Také ta strava je jiná u lidí, kteří nabírají svaly a u těch, kteří hubnou at jsem žena nebo muž. S mým jídelníčkem by mi nenarostly svaly, ani kdybych 40 zvedala :-D A i vy ostatní jste toho důkazem, že intenzivních 30 min funguje. Zamakám a půjdu se jí tam ukázat :-D
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




vyšetření na bodystatu a následné rady Empty
PříspěvekPředmět: Re: vyšetření na bodystatu a následné rady   vyšetření na bodystatu a následné rady Empty24th January 2013, 6:22 pm

Opravdu "cenné rady". Má cvičitelka Zumby zase přirovnala Jill ke 20minutovému běhu. No musíme si to přiznat, jde jim o kšeft.

Já teda nevím ale při 58kg/164cm by jsi měla mít 50kg svalů???Není to moc??? Vždyť kosti a orgány atd. taky něco váží a tuk taky nějaký musíš mít ,né?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




vyšetření na bodystatu a následné rady Empty
PříspěvekPředmět: Re: vyšetření na bodystatu a následné rady   vyšetření na bodystatu a následné rady Empty24th January 2013, 10:08 pm

Je to upřímně celé dost přitažené. Za ty údaje od toho přístroje jsem ráda, ale ty komentáře už si moc neberu a naložím s tím podle sebe. Vím, že jsem už jednou s Jill dokázala to, co jsem dokázala a s ničím jiným jsem tak dobře nikdy nepochodila a to jsem už toho vyzkoušela... Jako s Jill za pár měsíců (cca 3) z 58 kg na 52,5 kg, několik cenťáků, hodně z břicha, kde jsem si myslela, že nikdy nezhubnu. A celkově prostě postava, jakou jsem nikdy neměla :-D Teď jedu od znovu, nebýt zranění a dalších faktorů včetně mého chybujícího já, tak bych chtěla vidět, kde bych teď byla. Ale už mě to nemrzí, zase jsem našla motivaci a jsem ponaučená a vím, že to s Jill půjde.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




vyšetření na bodystatu a následné rady Empty
PříspěvekPředmět: Re: vyšetření na bodystatu a následné rady   vyšetření na bodystatu a následné rady Empty25th January 2013, 8:16 am

Drži palečky aby ti to šlo s Jill tak jako před tím a dosáhla jsi svého vysněného tělíčka:D.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





vyšetření na bodystatu a následné rady Empty
PříspěvekPředmět: Re: vyšetření na bodystatu a následné rady   vyšetření na bodystatu a následné rady Empty

Návrat nahoru Goto down
 
vyšetření na bodystatu a následné rady
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Biosil - prosím o rady

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Vaše tělo :: Vaše starosti-
Přejdi na: