Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
záchvatové přejídání Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
záchvatové přejídání Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
záchvatové přejídání Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
záchvatové přejídání Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
záchvatové přejídání Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
záchvatové přejídání Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
záchvatové přejídání Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
záchvatové přejídání Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
záchvatové přejídání Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
záchvatové přejídání Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
záchvatové přejídání Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
záchvatové přejídání Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
záchvatové přejídání Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
záchvatové přejídání Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
záchvatové přejídání Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
záchvatové přejídání Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
záchvatové přejídání Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
záchvatové přejídání Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
záchvatové přejídání Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
záchvatové přejídání Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
záchvatové přejídání Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
záchvatové přejídání Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
záchvatové přejídání Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
záchvatové přejídání Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
záchvatové přejídání Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
záchvatové přejídání Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
záchvatové přejídání Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
záchvatové přejídání Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
záchvatové přejídání Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
záchvatové přejídání Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

March 2024
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomen 1 uživatel : 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 Anonymní

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 záchvatové přejídání

Goto down 
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




záchvatové přejídání Empty
PříspěvekPředmět: záchvatové přejídání   záchvatové přejídání Empty5th January 2013, 7:05 pm

Holky, trpěla nebo trpí některá z vás touto poruchou příjmu potravy ? já bohužel občas ano a hodně mě to ničí... žádným cvičením tohle vykompenzovat opravdu nejde Sad ... není to žádný "přejezení" jako dva rohlíky s máslem, ale ve větším množství... neumíte mi někdo poradit ?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




záchvatové přejídání Empty
PříspěvekPředmět: Re: záchvatové přejídání   záchvatové přejídání Empty5th January 2013, 7:29 pm

A ješ dobre a vydatne pocas celeho dna?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




záchvatové přejídání Empty
PříspěvekPředmět: Re: záchvatové přejídání   záchvatové přejídání Empty5th January 2013, 7:37 pm

No ono to není jenom, že bych se přejedla večer.. někdy to začne už ráno :/
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




záchvatové přejídání Empty
PříspěvekPředmět: Re: záchvatové přejídání   záchvatové přejídání Empty5th January 2013, 9:45 pm

a přibíráš po tom nějak hodně? ..hele ono to bude asi prostě tak, že tvoje tělo musí po anorexii nabrat všechny ty minerály, vitamíny a další látky, aby mohlo fungovat zase jako dřív, akorát si musíš dát pozor aby jsi jedla hodně jen, když si o to řekne tělo a ne tvoje mysl, z toho je pak ten zlozvyk Wink kdyžtak si zkus pomalu snižovat dávky jídla, kterym se přejídáš a pak už to bude zase na normálu Smile (pokuď to ovšem nedokážeš, už je to závislost..)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




záchvatové přejídání Empty
PříspěvekPředmět: Re: záchvatové přejídání   záchvatové přejídání Empty5th January 2013, 9:50 pm

No... moc nepřibírám, jako když se přejím tak cítím druhý den, že jsem přibrala nebo tak, ale většinou se přejím jenom o víkendu, když nemám co dělat.. přes týden jsem většinu času ve škole a to se mi ta váha zase vrátí trošku dolů... no žádné minerály moje tělo už nepotřebuje, protože už je to rok co jsem "se z toho dostala" tedy hlavně fyzicky.... no a právě jím i když nemám hlad.. tedy v té chvilce když to na mě přijde :/ a pak už je mi to jedno a tak jím dál... a pak si to vyčítám... mám svaly, ale štve mě, že přes ně mám ten hnusnej tuk z toho přejídání Sad jsem z toho nešťastná.. a i když si říkám, že to bylo naposledy, stejně to udělám zase znova :/ a psycholožka mi s tím moc nepomáhá..
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




záchvatové přejídání Empty
PříspěvekPředmět: Re: záchvatové přejídání   záchvatové přejídání Empty5th January 2013, 10:03 pm

kikitynkar napsal:
No... moc nepřibírám, jako když se přejím tak cítím druhý den, že jsem přibrala nebo tak, ale většinou se přejím jenom o víkendu, když nemám co dělat.. přes týden jsem většinu času ve škole a to se mi ta váha zase vrátí trošku dolů... no žádné minerály moje tělo už nepotřebuje, protože už je to rok co jsem "se z toho dostala" tedy hlavně fyzicky.... no a právě jím i když nemám hlad.. tedy v té chvilce když to na mě přijde :/ a pak už je mi to jedno a tak jím dál... a pak si to vyčítám... mám svaly, ale štve mě, že přes ně mám ten hnusnej tuk z toho přejídání Sad jsem z toho nešťastná.. a i když si říkám, že to bylo naposledy, stejně to udělám zase znova :/ a psycholožka mi s tím moc nepomáhá..

v tom případě to má jednoduchý řešení, zabav se abys nemyslela na jídlo a nešla se hrabat do ledničky Wink dělej cokoliv, něco vyráběj, čti si, jdi ven, nebo si najdi nějakej kroužek Wink hele mě psychiatrička taky nepomohla, řekla mi akorát ať si píšu jídelníčky abych to jídlo měla daný, ale to je největší kravina co můžeš udělat, jelikož tě to stáhne zpátky !
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




záchvatové přejídání Empty
PříspěvekPředmět: Re: záchvatové přejídání   záchvatové přejídání Empty5th January 2013, 10:30 pm

No právě s tím zabavením je to špatné :/ dělám co můžu Very Happy dokonce se i stavím na hlavu.. no a s těmi jídelničky je to opravdu kravina.. pak se na to jídlo pořád akorát myslí a dává se mu nějaký až moc velký význam v životě.. já ( tedy spíš mé tělo ) se asi podvědomě bojí, že by mohlo znovu hladovět a tak si moje hlava radši řekne, že si nabere navíc kdybych náhodou zase začala hubnout.. tedy myslím si, že to takhle bude.. alespoň jeden z důvodů proč to dělám Sad
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




záchvatové přejídání Empty
PříspěvekPředmět: Re: záchvatové přejídání   záchvatové přejídání Empty5th January 2013, 10:35 pm

a nenamlouváš si to takhle náhodou (že se tvoje tělo bojí, tak si nabereš víc..) ? a co nebejt pořád doma, kde je to jídlo blízko? Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




záchvatové přejídání Empty
PříspěvekPředmět: Re: záchvatové přejídání   záchvatové přejídání Empty5th January 2013, 10:58 pm

No právě, že namlouvám :/ no to by bylo fajn, ale o víkendech je to blbé.. hlavně, když se musím učit :/
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




záchvatové přejídání Empty
PříspěvekPředmět: Re: záchvatové přejídání   záchvatové přejídání Empty6th January 2013, 5:21 pm

a co si vzít učení třeba ven? někde si kecnout na lavičku Wink tim, že se budeš vymlouvat si nepomůžeš, děláš to pro sebe Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




záchvatové přejídání Empty
PříspěvekPředmět: Re: záchvatové přejídání   záchvatové přejídání Empty6th January 2013, 5:50 pm

Dobrý nápad Smile vyzkouším všechno co jsi mi poradila Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




záchvatové přejídání Empty
PříspěvekPředmět: Re: záchvatové přejídání   záchvatové přejídání Empty6th January 2013, 8:07 pm

život je boj, tak bojuj Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




záchvatové přejídání Empty
PříspěvekPředmět: Re: záchvatové přejídání   záchvatové přejídání Empty6th January 2013, 10:41 pm

Mě spíš honí mlsná, jenže jak si něco dám tak už pak chodím do ledničky jako domů :/ Mlsná nechápat jako jen na sladké, já jdu a dám si salám, pak se vrátím dam si kyselou okurku, pak zas hermelín, klidně jogurt. Divím se, že mi nebývá špatně Very Happy Zajímavost je, že vždy to jím tzv. "na husto", tedy bez pečiva, knackenbrotů a podobně Smile
Takže když to na mě přijde, tak jdu a dám si sklenici vody, třeba i ochucenou. Jo někdy si jich musím dát víc, třeba i tři, ale aspoň mě to tak zaplní žaludek, že vůbec nemám chuť se ničím jiným cpát:)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




záchvatové přejídání Empty
PříspěvekPředmět: Re: záchvatové přejídání   záchvatové přejídání Empty7th January 2013, 3:42 pm

No to já jsem schopná sníst opravdu najednou i 20000 kj ... nedokážu se v té chvíli vůbec ovládat a jim i když mě už bolí břicho :/ zrovna jako před chvilkou Sad
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




záchvatové přejídání Empty
PříspěvekPředmět: Re: záchvatové přejídání   záchvatové přejídání Empty7th January 2013, 4:57 pm

A jak se cítíte když se přejíte ? máte výčitky ? a co potom děláte ? jdete si, alespoň něco odcvičit nebo na to kašlete :/ jsem opravdu zoufalá
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




záchvatové přejídání Empty
PříspěvekPředmět: Re: záchvatové přejídání   záchvatové přejídání Empty7th January 2013, 5:47 pm

Výčitky mám teda velké a jdu to zaspat Smile Já přes den se držím, ale když jsem večer doma sama, tak to je pak horší a většinou se takhle nacpu před spaním. Dřív sem to opravdu řešila cvičením navíc, ale teď už to nechávám být. Navíc se znám, takže k přejídání moc nedochází. Prostě poznám, že to na mě jde, tak rychle vodu nebo cokoliv k pití a naplnit tím žaludek. Dobré v téhle chvíli je i psyllium, ale já ho dám maximálně v džusu.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




záchvatové přejídání Empty
PříspěvekPředmět: Re: záchvatové přejídání   záchvatové přejídání Empty7th January 2013, 5:52 pm

no... právě já se přejídám taky možná kvůli tomu cvičení... nutím se do toho občas a když jeden den vynechám tak se cítím špatně, jako, že jsem udělala něco špatně :/ psyllium mám také, ale tohle mi moc nepomáhá.. je to spíš všechno v hlavě ...jím i když už jsem úplně přecpaná k prasknutí.. asi taky s tím souvisí ta anorexie, kterou jsem trpěla.. psycholožka mi s tímto opravdu neporadí.. a jí si vždy po přejedení říkám, že už se to nestane a ono za dva dny to přijde znova Sad
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




záchvatové přejídání Empty
PříspěvekPředmět: Re: záchvatové přejídání   záchvatové přejídání Empty7th January 2013, 9:51 pm

Martulina Bambulina napsal:
Mě spíš honí mlsná, jenže jak si něco dám tak už pak chodím do ledničky jako domů :/ Mlsná nechápat jako jen na sladké, já jdu a dám si salám, pak se vrátím dam si kyselou okurku, pak zas hermelín, klidně jogurt. Divím se, že mi nebývá špatně Very Happy Zajímavost je, že vždy to jím tzv. "na husto", tedy bez pečiva, knackenbrotů a podobně Smile
Takže když to na mě přijde, tak jdu a dám si sklenici vody, třeba i ochucenou. Jo někdy si jich musím dát víc, třeba i tři, ale aspoň mě to tak zaplní žaludek, že vůbec nemám chuť se ničím jiným cpát:)

já timhle způsobem večeřim Very Happy od všeho si něco udloubnu (prostě všechno ochutnám Very Happy) a pak se docpávám knackebrotama Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




záchvatové přejídání Empty
PříspěvekPředmět: Re: záchvatové přejídání   záchvatové přejídání Empty7th January 2013, 9:52 pm

kikitynkar napsal:
A jak se cítíte když se přejíte ? máte výčitky ? a co potom děláte ? jdete si, alespoň něco odcvičit nebo na to kašlete :/ jsem opravdu zoufalá

Je jasný, že po anorexii výčitky prostě budeš mít, ale pokuď se z toho chceš dostat tak už to NEŘEŠ! jedinej lék na celou nemoc Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




záchvatové přejídání Empty
PříspěvekPředmět: Re: záchvatové přejídání   záchvatové přejídání Empty8th January 2013, 9:09 pm

Mívala jsem s tímhle obrovské potíže! Zvláště v průběhu minulých letních prázdnin, chvíli před němi, chvíli po tom. Asi tak čtyři měsíce, možná pět. Dlouhá doba. A každá sekunda z toho pro mě byla utrpením - vždycky, když jsem si myslela, že už jsem to zvládla... nastal den, kdy jsem to opět nezvládla. Určitě víš, o čem mluvím Smile. Nevěděla jsem, co si počít. Neměla jsem v okolí nikoho, s kým si o tom promluvit. A to, co jsem spráskala... ach!

Ještě stále se mi to občas stává - ale rozhodně to není stejné. Protože jsem si konečně dokázala uvědomit, že sníst čokoládu mi sice způsobovalo výčitky, ale pokud ji nesním celou, není to přejezení. A když se nezačnu přejídat, ačkoli nejím "úplně správně", proč bych se měla dojíst k prasknutí?

Hodně, HODNĚ mi pomohla knížka Zbavte se svých kil bolesti od Doreen Virtue. Určitě to najdeš na ulozto.cz. Rozhodně to zkus. Pokud to budeš číst, nebuď ze sebe zaskočená... já tu knížku četla asi měsíc a i po čas téměř celého toho trvání se stále přejídala. A s koncem knihy to.. povolilo. Pomohlo to. Ta knížka mě naučila mít se ráda. Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




záchvatové přejídání Empty
PříspěvekPředmět: Re: záchvatové přejídání   záchvatové přejídání Empty8th January 2013, 9:35 pm

Děkuji za rady Smile nechápu, jak jsem z jednoho extrému mohla skončit v druhém Sad docela mě to vyčerpává a to jsem ještě ke všemu v prvním ročníku na docela těžké škole... a to mi opravdu zrovna dvakrát nepomáhá... všude jenom stres ... a to moje přejídání se taky teď poslední týden hodně zhoršilo... opravdu se dá říct, že se přede mnou neschovalo nic, co by mi alespoň trošku chutnalo....
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




záchvatové přejídání Empty
PříspěvekPředmět: Re: záchvatové přejídání   záchvatové přejídání Empty9th January 2013, 7:48 pm

Nemáš vůbec za co, to je samozřejmost Smile Wink.
To se stává - a věř mi, že určitě nejsi jediná. Prostě problémy, kvůli kterým jsi spadla do anorexie, kompenzuješ jinou poruchou - aneb negativní pocity, které jsi měla, už nemůžeš potlačovat neustálou kontrolou jídla, a tak je jídlem utěšuješ, abys na ně zapomněla. Úvaha Smile. Nějak tak je to vysvětleno v té knížce. Doufám, že na své cestě vyřešíš všechny svoje problémy, ale rozhodně to nevzdávej. Je to boj, ale stojí to za to.
Stres se nejhorší. Zkus třeba teplou vanu, třeba ti to pomůže se uklidnit Smile.
Znám to, znám to Very Happy. Přede mnou se většinou neschovalo ani to, co mi nechutnalo Very Happy.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




záchvatové přejídání Empty
PříspěvekPředmět: Re: záchvatové přejídání   záchvatové přejídání Empty9th January 2013, 8:08 pm

kikitynkar napsal:
Děkuji za rady Smile nechápu, jak jsem z jednoho extrému mohla skončit v druhém Sad docela mě to vyčerpává a to jsem ještě ke všemu v prvním ročníku na docela těžké škole... a to mi opravdu zrovna dvakrát nepomáhá... všude jenom stres ... a to moje přejídání se taky teď poslední týden hodně zhoršilo... opravdu se dá říct, že se přede mnou neschovalo nic, co by mi alespoň trošku chutnalo....

Nedělej si z toho hlavu, znám opravdu dost anorektiček a všechny dopadly stejně - začaly se přejídat, ale postupem času to srovnaly a jsou v pohodě a ani nejsou v nadváze Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




záchvatové přejídání Empty
PříspěvekPředmět: Re: záchvatové přejídání   záchvatové přejídání Empty10th January 2013, 9:22 pm

Děkuji vám za podporu Smile jsem ráda, že jsem našla spřízněné duše Smile) pokusím se... vypíšu si snad všechny vaše rady na papír, abych, když to na mě přijde, věděla co dělat a ne jít jíst Smile)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




záchvatové přejídání Empty
PříspěvekPředmět: Re: záchvatové přejídání   záchvatové přejídání Empty11th January 2013, 11:54 pm

Přeju si pro tebe, aby ti pomohli Smile. Mě nepomohli nikdy. Pomohlo mi, až když jsem si ty pocity, kvůli kterým jsem jedla, dokázala zdůvodnit... a že mi to pořád dělává dost velký problém. Držím palce Smile. Rozhodně kdykoli napiš.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





záchvatové přejídání Empty
PříspěvekPředmět: Re: záchvatové přejídání   záchvatové přejídání Empty

Návrat nahoru Goto down
 
záchvatové přejídání
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Vaše tělo :: Vaše starosti-
Přejdi na: