Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 7 Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 7 Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 7 Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 7 Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 7 Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 7 Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 7 Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 7 Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 7 Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 7 Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 7 Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 7 Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 7 Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 7 Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 7 Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 7 Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 7 Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 7 Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 7 Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 7 Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 7 Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 7 Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 7 Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 7 Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 7 Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 7 Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 7 Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 7 Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 7 Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 7 Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

March 2024
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomen 1 uživatel : 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 Anonymní

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Rosa a její boj za hezčí postavou

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Next
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 7 Empty8th February 2013, 9:04 pm

Děkuju mooooc, bohužel tuten měsíc asi moc změna nebude Sad ale co se dá dělat, celkově jsem byla 2 týdny nemocná, i když jsem ten první u toho cvičila, tak to podle mě nebylo ono a tem po týdnu co jsem ve škole mám anginu a to teda nedávám vůbec a z toho jedu skoro na týden do anglie, snad bude další měsíc lepší Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 7 Empty8th February 2013, 9:43 pm

v anglii se dá taky cvičit ;-) aspoň protahovací cvičení, ať se ti tolik nezkrátí svaly mezitím ;-)))
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 7 Empty8th February 2013, 9:45 pm

Tak my bysme s kámoškou chtěly jít na salsu atd... ale není to jistý, každopádně to protahování aspon dám Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 7 Empty9th February 2013, 7:47 pm

Uzasna zmena. Smile Roso, ale mas zlu podprsenku. Smile Mrkni sem, mozno ti to pomoze si nabuduce vybrat spravne.
http://www.spravnapodprsenka.cz/dulezite/jak-ma-podprsenka-vypadat
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 7 Empty9th February 2013, 9:00 pm

Děkuji Smile... Ehm, jak si to poznala z fotky? Very Happy Mno, ona je mi strašně velká ted, ale mám i kt. mi sedí, ale ostatní mi jsou velký Very Happy

Si to poznala podle toho, že to není vodorovně a jde to nahoru vzadu? Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 7 Empty9th February 2013, 9:10 pm

Jop, presne podla toho. Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 7 Empty9th February 2013, 9:18 pm

Tak to je drsný Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 7 Empty16th February 2013, 1:46 pm

Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 7 Empty16th February 2013, 1:54 pm

Prý né tak moc dobrý Smile vždyť je to super máš za sebou obrovskej kus práce.

Jsi šikulka jen tak dál
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 7 Empty16th February 2013, 2:04 pm

Montyčka: Ahojky, chci se umluvit, že jsem sem nedala ty fotky v tom triku ještě, ale mám je už, tak se pokusím je dát tuten víkend, ale nevypadnu z něho Very Happy Very Happy Mno, popravdě moc změny nevidím, vidím teda vyhlazenější kuži, ale na cm je to ok, ale já jsem spokojená Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 7 Empty16th February 2013, 3:04 pm

Teda Rósi, jsi pašák, vypadáš úžasně a to tričko ti strašně sluší :-)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 7 Empty16th February 2013, 3:06 pm

Jééé, děkuju, to je moc milý Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 7 Empty16th February 2013, 4:08 pm

Ross, vůbec se neomlouvej, to je v pohodě.

Já teda změny vidím obrovské.Na bříšku na nohách i na zádech. Jsi krásně vyhlazená a moc pěkně se tvaruješ. Já být tebou tak jsem spokojená moc.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 7 Empty16th February 2013, 7:16 pm

Tak to je krásný, děkuju, jsem z toho happy, staršně moc Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 7 Empty16th February 2013, 7:57 pm

Roso, supeeeeer!!! Nemám slov, jen tak dál!! I love you
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 7 Empty16th February 2013, 9:58 pm

Děkuju mooooc Smile Ještě to ale chce Sad Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 7 Empty16th February 2013, 11:48 pm

montyčka: Tak já jsem ty fotky dala taky na blog, je to pro mě rychlejší než to dávat na tamto Smile

odkaz: http://cestakpromene.blogspot.cz/2013/02/rozdil-cca-15-roku.html
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 7 Empty17th February 2013, 1:02 pm

Jůůů děkuji.Obrovská změna- jsi uplně jiný člověk. Krásná slečna.

Taky máš někdy pocit, že některé oblečení se tvaruje s tebou?Třeba z jednich kraťasů jsem uplně vypadla a jedny šaty mě připadají, že hubnou se mnou Very Happy. Vždycky se do nich nacpu a pak jsem hrozně zklamaná.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 7 Empty17th February 2013, 1:12 pm

Montyčko děkuju, ano jsem, když vidím ty fotky před a po, jak kdybych koukala na někoho jinýho, ted o sobě řeknu že se sama sobě líbím, předtím NIKDY, ale jak jsem psala někde, i tak jsem se snažila mít samu sebe ráda. Smile

Já mám takový topíky delší k leginám, jsou udělaný zajímavě, teda jako "nabraně" že nejdou vidět špeky, takže jsem je nosila předtím, tím předtím myslím cca. 1 zpátky, to jsem měla těch 73-75 kg, ne těch 87kg, prostě mě nedělaly tlustou, a já si je zkoušela před týdnem a jak kdyby hubly se mnou, tak jsem byla zklamaná, přišlo mi to úplně stejný, ale asi je to tím, že v pase je to na gumu Very Happy Ale v tu chvíli je mi to jedno, prostě už jsem zklamaná Very Happy Tak si je ted ani nezkouším Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 7 Empty17th February 2013, 1:16 pm

Jojo to je přesně ono Very Happy Hrozně mě to naštve

Jsem ráda, že v tom nejsem sama.

To je dobře, že se sama sobě líbíš.Já jsem uplně nenáviděla fotky, ale už se začínám i ráda fotit.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 7 Empty17th February 2013, 2:14 pm

Já bych se ted fotila častěji, ale nechci jen sama Very Happy A nikdo se fotit nechce Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 7 Empty20th February 2013, 12:51 pm

Tbrďo, jsem si předtím nevšimla odkazu na fotky! Ti to jde samo Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 7 Empty20th February 2013, 1:15 pm

Mno děkuju, ale kdybych měla říct co tuten týden dělám, tak se jdu radši zahrabat. absolutně jsem to podělala, zítra od létám do tý anglie a v úterý začínám s tím insanity, to se těším, a to jídlo mno, jsem se zase rozjedla, možná ani ne rozjedla, ale prostě nezdravě, tak v úterý to začne, to bude masakr, viděla jsem pár videí a to u toho asi vydechnu Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 7 Empty20th February 2013, 1:17 pm

Jako sranda to není, to ti můžu zaručit. Ale je moc dobrej pocit, jak každej den vidíš, jak to zvládáš líp a líp Wink
Já se tedy teď hlídám..nebo takhle, vážím a počítám KJ. A je to teda mazec, kolik do toho za ten den musim nacpat jako!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 7 Empty20th February 2013, 1:22 pm

Fakt se ale těším, já potřebuju dostat zabrat, pak mám z toho lepší pocit a víc mě to motivuje i u jídla, tý jo já s tímjídlem budu mít pořád problémy asi, jsem koukala myslím že u unikve, že taky jí hodně, nevím, budu muset zvětšit snídani a svačiny Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 7 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Rosa a její boj za hezčí postavou
Návrat nahoru 
Strana 7 z 11Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» Jackiina cesta za hezčí postavou
» Cesta za vysněnou postavou - Dee18
» Mischelky cesta za krásnější postavou
» Andy99 a její hubnutí
» Camille a její proměna

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Vaše tělo :: Vaše proměny-
Přejdi na: