Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 6 Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 6 Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 6 Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 6 Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 6 Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 6 Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 6 Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 6 Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 6 Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 6 Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 6 Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 6 Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 6 Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 6 Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 6 Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 6 Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 6 Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 6 Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 6 Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 6 Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 6 Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 6 Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 6 Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 6 Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 6 Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 6 Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 6 Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 6 Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 6 Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 6 Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

March 2024
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomno 3 uživatelů : 0 registrovaných, 0 skrytých a 3 Anonymních

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Rosa a její boj za hezčí postavou

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Next
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 6 Empty3rd February 2013, 10:27 am

Souhlasím se Seashou, dle mého to taky moc řešíš. Já svůj jídelníček změnila jen tak, že jsem si přidala snídaně a přestala jíst čokoládu, chipsy a podobné blafy. Bílé pečivo nahradila tmavým a taky to jde. Ono se nemá nic přehánět. Teď pracuju na tom, abych zvládala i svačiny odpoledne. Stále jím totiž dost málo, zvlášť o víkendu, to jím třeba i jen 3x denně :/. Občas zhřeším, ale co? hold tělo si řekne samo, co potřebuje a výčitky už ani nemám Smile

A úplně ti rozumím Smile Včera naši zkoumali moje svaly na rukách Very Happy Taťka se strašně divil a nakonec sám řekl, že jsem teď hubeňour Very Happy Dle mého to ještě není stále ono, ale ono to půjde Smile A prý mi musí dát nějakou pořádnou práci, když mám takové svaly Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 6 Empty3rd February 2013, 12:35 pm

Víkendy jsou nejhorší, protože spím dlouho Very Happy Oooo hubenour, suuuper!!! Hahaha Very Happy


Váha:72.3kg(69kg)
Prsa:99cm (93cm)
Pod prsama:86cm(83cm) asi už víc nepůjde Very Happy
Pas:83cm(77cm)
Boky:109cm(102cm)
Špek dole:111cm(103cm)
Pravý stehno:64cm(57cm)
Levý stehno:63cm(56cm)

Červená: 21.12
Modrá: 3.2
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 6 Empty3rd February 2013, 12:40 pm

Myslš že pod prsama už to víc nepůjde, já dnes dělala měření a už jsem si taky myslela, že přes ty žebra to víc nejde, že je tam už jen kůže, no cm mě přesvědčil o opaku. Jeden cm dole:D
Jinak super výsledky, závidím, já jsem se zasekla :/ Bohužel Sad
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 6 Empty3rd February 2013, 12:46 pm

no vidíš, že to jde krásně dolů Smile spaní dlouho není moc dobré, tělo by mělo být naučené na jeden režim (díky tomu se pak nezpomaluje metabolismus), to samé s pravidelnou stravou.. Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 6 Empty3rd February 2013, 2:20 pm

Marti, ja si právě myslím to co jsis myslela ty, nebudu se zlobit když to ještě půjde dolů :-D neboj, to půjde, určitě Smile jinak děkuji.

Sasko, taky děkuji Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 6 Empty3rd February 2013, 3:15 pm

cheers moc tleskám krásný výsledky.Vidíš to a za chvilku trumfneš ségru
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 6 Empty3rd February 2013, 9:20 pm

No supeeeer cheers fakt tleskám, míry ti jdou nádherně dolůůůů!! Hlavně závidím ta stehna, ty moje mrchy se nechtějí hnout...ale s nima byl vždycky problém Evil or Very Mad

Jen tak dál, udělala jsi velký kus práce, super práce!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 6 Empty3rd February 2013, 11:50 pm

Děvčata, moc děkuju, ale zase mám depku, ach jo... Přítel si toho dokonce všiml jak moc, úplně happy, a pak v mobilu má nějaký s prominutím "coury" s 50kg, tak jsem z toho mimo, i když i vysvětlil že je chce kámoš na flashku, ale to mu nevěřím, holt musí čumět na jiný Sad Ale vám fakt děkuju, staršně moc
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 6 Empty3rd February 2013, 11:52 pm

Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 6 Img20130120145101

Moje "velikost". Aspon nevyretušovaný Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 6 Empty4th February 2013, 12:07 am

Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 6 Wwwwfc

Před dvěma lety, moje 18 narozeniny, cca. 87kg, ted vypadám úplně jinak i v obličeji, někdo mě i nezponává, kdo mě neviděl za tu dobu, zajímavý jak se i obličej a všechno na něm mění Smile Tak moc se za tu fotku stydím, že jsem tuto dopustila, zpětně se směju, jak jsem si v tý době myslela, že tak tlustá nejsem, ale byla jsem, to tričko ještě mám, zítra si ho normálně vezmu a asi i vyfotím. Když na to koukám, tak to je jak kdybych to ani já nebyla, nejen kvůli tomu obličeji jak jsem psala, jsem ho radši smazala, byste se lekli(myslím to vážně), ale ta postava, no to už nikdy nedopustím, nikdy!!
ps: DORT BYL NEJLEPŠÍ JAKÝ JSEM KDY MĚLA Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 6 Empty4th February 2013, 4:34 am

Roso, ty fotky jsou obrovský rozdíl!!!! Super cheers

Z přítele si vůbec nic nedělej, tomu mému se taky líbí extrahubeňoury, ale vím, že by to doma nechtěl Wink Jsou to prostě jen chlapi Smile Takže žádný stesky a ukaž mu, jaká dokážeš být kočka! Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 6 Empty4th February 2013, 10:26 am

Mazec, to je teda rozdíl
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 6 Empty4th February 2013, 11:42 am

Tedy Roso, to je rozdíl!! prostě suprovní :-)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 6 Empty4th February 2013, 11:45 am

Ahoj Roso, tak to je parada! Vytrvej a do leta budes kocka!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 6 Empty4th February 2013, 2:52 pm

Teda to je fakt úžasná změna! Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 6 Empty4th February 2013, 3:29 pm

děkuju strášně moc, dneska si dělali ve třídě srandu, pořád, kde je R., vidíte ji někdo Very Happy mno vidí ty změny,taky se ptají, už tři holky cvičí jill kvůli tomu Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 6 Empty4th February 2013, 3:31 pm

Mimochodem, je třeba dobrá k večeři droždová polévka?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 6 Empty4th February 2013, 8:04 pm

Rosoo neřeš too Very Happy ano polévky jsou dobré (teda pokuď nemáš ty smetanové krémy atd.) , ale jde o to jestli tě zasytí, nejlepší jsou však zeleninové, nebo vývary Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 6 Empty4th February 2013, 8:05 pm

moc hezky ti to jde Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 6 Empty4th February 2013, 8:38 pm

Omg, jen jsem se zeptala :-D ne sranda, ja jim polévky jen odpoledne, proto se ptám :-D jinak diky mooc :-D
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 6 Empty5th February 2013, 12:01 am

Gratuluju k ÚŽASNÉMU pokroku:)!!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 6 Empty5th February 2013, 1:30 am

Děkuji flower
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 6 Empty7th February 2013, 8:50 am

Ahojky Ross, já ti tleskám to je naprosto úžasné. Fakt to vůbec nejsi ty.A na to fotečku v tom tričku jsem fakt zvědavá. Musíš z něho vypadnout, né????Very Happy

Krásné flower
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 6 Empty7th February 2013, 4:30 pm

Montyčko, ahojky, děkuju moc. Ok, tak já to foto udělám dneska nebo zítra. Dneska jsem si něco zkoušela, takový topík co jsem nosila i předtím a vypadám v tom stejně, mno nevadí Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 6 Empty7th February 2013, 4:41 pm

Roso paráda, mám z tebe obrovskou radost.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rosa a její boj za hezčí postavou   Rosa a její boj za hezčí postavou - Stránka 6 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Rosa a její boj za hezčí postavou
Návrat nahoru 
Strana 6 z 11Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» Jackiina cesta za hezčí postavou
» Cesta za vysněnou postavou - Dee18
» Mischelky cesta za krásnější postavou
» Andy99 a její hubnutí
» Camille a její proměna

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Vaše tělo :: Vaše proměny-
Přejdi na: