Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Jedlo naše každodenné - Stránka 5 Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Jedlo naše každodenné - Stránka 5 Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Jedlo naše každodenné - Stránka 5 Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Jedlo naše každodenné - Stránka 5 Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Jedlo naše každodenné - Stránka 5 Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Jedlo naše každodenné - Stránka 5 Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Jedlo naše každodenné - Stránka 5 Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Jedlo naše každodenné - Stránka 5 Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Jedlo naše každodenné - Stránka 5 Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Jedlo naše každodenné - Stránka 5 Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Jedlo naše každodenné - Stránka 5 Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Jedlo naše každodenné - Stránka 5 Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Jedlo naše každodenné - Stránka 5 Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Jedlo naše každodenné - Stránka 5 Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Jedlo naše každodenné - Stránka 5 Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Jedlo naše každodenné - Stránka 5 Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Jedlo naše každodenné - Stránka 5 Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Jedlo naše každodenné - Stránka 5 Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Jedlo naše každodenné - Stránka 5 Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Jedlo naše každodenné - Stránka 5 Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Jedlo naše každodenné - Stránka 5 Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Jedlo naše každodenné - Stránka 5 Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Jedlo naše každodenné - Stránka 5 Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Jedlo naše každodenné - Stránka 5 Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Jedlo naše každodenné - Stránka 5 Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Jedlo naše každodenné - Stránka 5 Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Jedlo naše každodenné - Stránka 5 Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Jedlo naše každodenné - Stránka 5 Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Jedlo naše každodenné - Stránka 5 Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Jedlo naše každodenné - Stránka 5 Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

March 2024
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomno 2 uživatelů : 0 registrovaných, 0 skrytých a 2 Anonymních

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Jedlo naše každodenné

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Jedlo naše každodenné - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jedlo naše každodenné   Jedlo naše každodenné - Stránka 5 Empty25th September 2012, 12:22 pm

No bohuzial, po 25minutach som to vzdala:D Nezvladam to s dychom, tece zo mna. Ale s tym som ratala, ked som po dlhsej dobe cvicila, pretoze som aj ja mala nejake problemy s nohou. Ale citim, ze uz to ide omnoho lahsie ako pri 30 Day Shred, len tento prvy-druhy den to nebude 100%. Budem drzat palce, aby sa ti to co najskor dalo do poriadku a mozes dalej cvicit.

A s tym jedalnickom to je pravda, ked budes jest "tak ako sa ma", tak sa budes stale drzat v tvojej vahe a ked zacnes cvicit, tak to pojde dole ani nevies ako. Ja som so svojimi pokrokmi spokojna, vidim na tele ze to ide dole, co je zapricinene najviac stravou, pretoze ked si porovnam, ako som sa stravovala ked som mala 17 a ako dnes, tak je to neuveritelny rozdiel.

Inak k dnesnemu jedalnicku:

- na ranajky omeleta zo vcera z tofu a spenatovych listov + oranzova paprika

- na obed si spravim azijske rezance s brokolicou, sampinonmi, paradajkou, nastruhany 20% eidam + miska cvikly

- 2 racio multigrain suchare, bio francuzska natierka, 2 platky 90% sunky, salatova uhorka

- 3 milka bonbony, activia syrovy suchar

- na veceru budu rezance z obeda


Naposledy upravil henessy dne 25th September 2012, 7:16 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jedlo naše každodenné - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jedlo naše každodenné   Jedlo naše každodenné - Stránka 5 Empty25th September 2012, 1:42 pm

Teda 25 minut, to už jsi vynechala jen protažení ne? :-) Super!

Já dnes ráno: jogurt holandia, pár mini bebe, džem brusinka-borůvka, mysli bez přidaného cukru (poslední dobou se toho nemůžu nabažit, v podstatě pořád obměňuji jogurt s něčím :-))

K obídku: Jsem si povařila zelené jablíčko, hnědý cukr, med a hoodně skořice... když byla směs měkká přidala jsem půlku vanilkového pudinku v prášku rozmíchaného v troše vodě a to vše povařila ještě 2 minutky.. takový horký jablečno-podzimní pudink, ale jsou to jen samé sacharidy a byl by brzo hlad, tak jsem si to horké nalila na měkký tvaroh 250 g a nemohla jsem to sníst najednou :-) Udělám to i příteli :-))

Odpo mám v plánu cereální mléko, ale uvidím, jak budu sytá, možná spíš zelennu a kousek sýra, šunky, celozrnný chlebík, to doplním :-))

A k večeři zeleninové texaské tamaráno, zbytek ze včera.

Teda já mám chuť na tu tvou omeletku, asi zítra bude, ale přítel by asi nezvládl/nenašel tofu v obchodě :-D
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jedlo naše každodenné - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jedlo naše každodenné   Jedlo naše každodenné - Stránka 5 Empty25th September 2012, 1:49 pm

No par cvikov mi tam este ostalo:lol: . Ale uz som citila,ze dalej nezvladnem. Zajtra to bude urcite lepsie.

Ja mam ten "problem", ze jem strasne vela slanych veci. Sladke nemam rada a nikdy som nepiekla ziadne kolace, pudingy, torty a neviem co vsetko. Z prehreskov si radsej dam slane krekry a aj ked by som si dala sem tam rada aj sladke, tak to nejde. Jedine co jem je jogurt s musli a zajtra planujem chlieb s jahodovym dzemom rano:)

Ta omeleta bola vyborna, naozaj sa oplati ju urobit. Tie spenatove listy s vajickom a bylinkami, mnam! Vytlac priatelovi obrazok z netu:D .
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jedlo naše každodenné - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jedlo naše každodenné   Jedlo naše každodenné - Stránka 5 Empty25th September 2012, 2:04 pm

Víš, že jsme také nebyla na sladké.. ale od té doby, co jsem začala cvičit, tak úplně naopak! :-D k mé smůle :-(( ale tento pudink není moc sladký a výborný
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jedlo naše každodenné - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jedlo naše každodenné   Jedlo naše každodenné - Stránka 5 Empty25th September 2012, 3:50 pm

Ja mam vzdy pocit, ze sa z toho sladkeho nenajem. Preto si zvolim radsej slane jedlo
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jedlo naše každodenné - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jedlo naše každodenné   Jedlo naše každodenné - Stránka 5 Empty26th September 2012, 11:33 am

Dnes:

- 2 activia knackebroty, bio francuzska natierka, slnecnicove semiacka, zlta paprika

- na obed "pizza" z tortilly potreta paradajkovym pretlakom, na nej sampinony, spenat a mozzarela (idem to robit prvy krat, podla receptu na jednom blogu, tak som zvedava:) ) + brokolicová polievka

- 6 orieskovych musli susienok s jahodovym dzemom

- cottage cheese s cervenou paprikou, hraskom, salotkou, nastruhany 20% emental + racio multigrain toast

- salat (sosovica, hrasok, salotka, paradajka) + acidofilne mlieko


Naposledy upravil henessy dne 26th September 2012, 10:51 pm, celkově upraveno 4 krát
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jedlo naše každodenné - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jedlo naše každodenné   Jedlo naše každodenné - Stránka 5 Empty26th September 2012, 12:08 pm

Téda to dej vědět, jak to dopadlo, taky bych si dala!

Já dnes, jogurt, sypané musli, džem a pořádně neošizené kakao :-))

Oběd, už se nemůžu dočkat: rýže, kuřecí jatýrka v takové fajn zeleninové omáčce.. uhmmm já už chci oběd! :-D
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jedlo naše každodenné - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jedlo naše každodenné   Jedlo naše každodenné - Stránka 5 Empty26th September 2012, 1:17 pm

Bolo to vynikajuce! Namiesto slnecnicovych semiacok som dala olivy. Za 10 minut to bolo hotove, lahke a zdrave. Rodicom som spravila obmenu, paradajkovy pretlak, na to anglicka slanina a hriby.Spravila som si este aj brokolicovu polievku z brokolice, co mi ostala zo vcera, aby som ju spotrebovala:)

Tu zeleninovu omacku ako robis ?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jedlo naše každodenné - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jedlo naše každodenné   Jedlo naše každodenné - Stránka 5 Empty26th September 2012, 2:34 pm

No to zní skvěle!! Dáš mi recept na tu brokolicovou omáčku, já brokolici miluju, ale polévky moc neumím a nedělám. A ty tortilly jsi naplnila ze shora a dala do trouby či jak?

Zeleninová omáčka, takovej sosík, je úplně jednoduchá. Většinou na lžíci oleje orestuji cibulku a česnek, přidám různě okořeněné maso a pak na kousky nakrájená rajčata (se šlupkou nebo bez, někdy bez měkkého vnitřku), povařím je, hodně pouští šťávu, záleží na hustotě, občas trochu šťávy odleji, když dělám protlak tak rozmixuji. Skoro vždy ještě do toho dávám papriku na drobno, někdy fazole červené nebo kukuřici, když to chci mít trochu mexiko :-D a samozřejmě dochutit podle chuti a co zrovna děláš, je to takový základ... Dělám to na mnoho způsobů, jestli na těstovinky, rýži, topinka a tak...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jedlo naše každodenné - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jedlo naše každodenné   Jedlo naše každodenné - Stránka 5 Empty26th September 2012, 3:27 pm

Brokolicova polievka : Brokolicu pokrajat na malicke kusky a 2 zemiaky pokrajat na kocky. Medzi tym na oleji oprazime cibulku a nakrajany cesnak, pridame rozmrveny bujon. Po chvili pridame brokolicu a zemiaky, zalejeme vodou tak aby bola brokolica ponorena. Varime az dokym to nezmakne. Potom iba rozmixujeme a polievka je hotova:) Mozme pridat krutony a lyzicku kyslej smotany, ja som mala polievku iba samotnu.

Hej, take mexiko robievame aj my doma, jednoduche a rychle hlavne:)

Tu tortilu som dala normalne na plech, "rozprestrenu", nerobila som z toho ziaden zavin, proste mala tvar ako pizza.. Na to som natrela pretlak, poukladala nakrajanu mozzarelu, spenatove listy, sampinony a olivy a dala zapiect na 10min.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jedlo naše každodenné - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jedlo naše každodenné   Jedlo naše každodenné - Stránka 5 Empty26th September 2012, 7:55 pm

To je skvělé, dám do pořadníku a brzy vše vyzkouším, kdybych před chvílí nevečeřela, tak se mi sbíhají sliny :-))

Já měla odpo, cottage s čerstvou zeleninou

a k večeři, domácí panini, gervais, šunka, sýr, zelenina zapečené v cereální kaiserce :-)

Kostička 74% čokolády, neodolala jsem, přítel ji přinesl :-))
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jedlo naše každodenné - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jedlo naše každodenné   Jedlo naše každodenné - Stránka 5 Empty26th September 2012, 10:53 pm

Mne by sa zbiehali aj po veceri:D A zistila som, ze mi viac vyhovuje jedavat 5 jedal denne, skusila som to obmedzit na 4, ale niekedy ostanem hladna, pretoze chodim neskoro v noci spat. Zalezi od toho ako sa v dany den citim.
Ja som si odkrojila kusok z bravcoveho bociku Embarassed . Ale iba malicky, jeden:) To bolo po hodine plavania, som si dopriala kusok.

Zajtra som cely den v skole od rana do vecera, tak musim vziat nejake jedlo aj do skoly, nech nehladujem cely den, len vymysliet ze co:)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jedlo naše každodenné - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jedlo naše každodenné   Jedlo naše každodenné - Stránka 5 Empty27th September 2012, 7:10 pm

Dnes som vobec nestihala normalne jest:
- par lyziciek musli s mliekom, jablko, kava
- spaldove tycinky
- mandlova torta, cappucino
- prirodny kuraci platok, zemiakova kasa s cibulkou, kapusta
- olivovo bazalkove suchare
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jedlo naše každodenné - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jedlo naše každodenné   Jedlo naše každodenné - Stránka 5 Empty27th September 2012, 7:14 pm

Ahojky, jak jsi dneska zvládla jídlo se školou a co sis vymyslela s sebou za svačinky?

Já dnes po delší době měla také povinnosti, takže jsem musela jít. Ráno jsem byla na konferenci a pak odpo jsem dělala na jednom projektu mimo domov, byla jsem v kavárně.

Jednak to byl pro mě trochu stres, já dříve jedla min. 5 jídel denně. Ale zvykám si na jiný režim. Dřív jsem si nedokázala představit, že budu bez dopolední svačiny. Ale musím, protože když si rozdělím příjem do 5 jídel denně, tak jsem pak měla moc malé obědy a večeře, prostě malá ty ,,velká" jídla, protože jsem dost kalorií vložila do svačin a prostě já potřebuju mít pocit sytosti, takže ted zkouším bez jedné svačiny a větší oběd a večeře. Navíc, když jsem dvakrát denně cvičila a někam to vložit, mezi těch 5-6 jídel byl docela problém, tak, abych alespoń hodku před nejedla a hodku po, a ke poslední dobou se mi stávala, že jsem se ,,rozežrala" měla pořád na něco chuť a řešila sem, protože mi chyběl ten pocit na sycení, i když jsem pořád jedla.

Ted zkouším jíst 3-4 krát za den po 3-4 hodinách. Ze začátku trošku hlad, tělo bylo navyklé, ale už si zvykám a vyhovuje mi to asi více. Nemusím tolik myslet na jídlo a kam ho dát mezi tolik činností, nemusím mít pořád něco s sebou.
Dnes jsem se bála, snídala jsem brzy a konference končila tak nějak po 4 hodinách, tak než se dostanu domů, jedla jsem asi po 5 hod a v pohodě, až jsem se divila, že jsem neumírala hlady :-) A v kavárně jsem si dnes zvládla dát jen zelený čaj :-))

Jídelníček:
ráno:jogurt bílý, bebe mini čoko, acidofilní mléko cereální

oběd: vaječná omeleta zapečená se špenátem, zauzenou kuřecí šunkou + cottage, rajče a okurka salátová.. fakt výborné!

sváča: půlka tvarohu s džemem

véča: transformovaný Nikki recept na pečené brambory s vajíčkem. Já jsem si brambory uvařila, vydlabala, ochutila, vypodložila eidamem (zbyl a co s ním?), niva, kousek toho vajíčka a na to malá lžička zakysané smetany. Nechala zapéct. Vedle k tomu ohřátá zakysaná smetana s rozpuštěnou nivou a zbytkem špenátu + rajče a okurka na oblohu :-))

Dobře jsem si pošmákla a vešla jsem se do 1200kcal :-))
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jedlo naše každodenné - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jedlo naše každodenné   Jedlo naše každodenné - Stránka 5 Empty27th September 2012, 7:18 pm

Henessy, to se mi nezdá úplně špatný jídelníček. Jasně ten dort, ale docela si to vyvážila tím ostatním.. nebo ne? počítáš si trochu kcal?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jedlo naše každodenné - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jedlo naše každodenné   Jedlo naše každodenné - Stránka 5 Empty28th September 2012, 1:20 pm

Nie je to uplne zly jedalnicek, ale malo ovocia a zeleniny, pretoze som cely den niekde behala a dosla som az o 19 vecer domov. o 22 som zjedla este misku brokolicovej polievky s celozrnnym sucharom.
Kcal si nepocitam, ani si nechcem Very Happy . Mne to takto vyhovuje, ako to je a viem kde robim chyby a kde treba zamakat:)

Ze su tie omelety vyborne? Ja som objavila caro spenatovych listov.
Vstavala som pred hodinou a pol, takze zatial:
- 2 hubovo zeleninove placky, miska cvikly

Neskor si spravim celozrnnu oblozenu bagetu s bio natierkou, cinska kapusta, koliecka paradajky, nakrajane vajicko.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jedlo naše každodenné - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jedlo naše každodenné   Jedlo naše každodenné - Stránka 5 Empty28th September 2012, 11:15 pm

No tak dnes velmi zle. Zajtra to musim vycvicit. Dnes humus day.

- 2 placky, miska cvikly
- celozrnna francuzska bageta, bio natierka, cinska kapusta, 2 paradajky, 2 vajicka
- pol spenatovej pizze so sunkou
- 6 lyziciek parizskeho salatu, biely rozok
Embarassed

ale ten den uz musel prist. Nevadi, zajtra pokracujem normalne:)
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Jedlo naše každodenné - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jedlo naše každodenné   Jedlo naše každodenné - Stránka 5 Empty29th September 2012, 11:27 am

Very Happy Já mám taky občas výkyvy Smile)) Důležité je se druhý den probudit a pokračovat a nedělat si z toho hlavu Wink) Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jedlo naše každodenné - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jedlo naše každodenné   Jedlo naše každodenné - Stránka 5 Empty30th September 2012, 7:41 pm

Jasne, kedysi som to robila tak, ze som mala takyto zly den tak som si povedala ze uz som "dietu" pokazila, nema to cenu a jedla som tak aj dalej. To boli este casy, kedy som hovorila o diete a kedy som "zacinala vdy od pondelka".

Dnes:
- krajec chleba, taveny syr, paradajka
- zeleninova polievka, cestoviny s paradajkovym pretlakom + nastruhany syr
- 2 celozrnne zemle, bio natierka, detska sunka
- miska ovocnej zmrzliny
- cottage cheese, paprika, paradajka, 2 multigrain suchare

Tiez ziadna slava, ale rano boli obmedzene podmienky, alebo co dala kamaratova chladnicka.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jedlo naše každodenné - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jedlo naše každodenné   Jedlo naše každodenné - Stránka 5 Empty1st October 2012, 11:03 am

Ahoj, já se tu dlouho neukázala. byla jsem na tři dny u rodičů a hrůůůza, stydím se fakt. Říkala jsem si, že teď to fakt neprožeru, nebo ne tak úplně, ale zase jsem milionkrát zhřešila...

Táta 50tiny, punčový dort, pečené buchty, řízky i vepřové, bílé pečivo, vepřová šunka, domácí chleba, bůček.. celé tři dny něco a hlavně to množství!! na zabití!! S tímhle nejvíc bojuju, je to i o silném zvyku a mnoha spouštěčích, kterým se nedá vyhnout a způsobují žraní...

Ale dnes naskakuji opět do svého režimu, protože i když jsem měla depku, že nemůžu cvičit, tak upravený a poctivý režim v jídle se mi vyplácí. Mám super výsledky na váze a už jen kilečko a budu tam kde dřív Smile)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jedlo naše každodenné - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jedlo naše každodenné   Jedlo naše každodenné - Stránka 5 Empty1st October 2012, 7:53 pm

Ono sa to sem tam stane, telo si to pyta, nemozme si nic vycitat, pretoze inak sa stravujeme dobre Surprised . A je super, ze ti staci k tomu iba jedlo, ja musim aj cvicit aby na mne bolo vidno zmeny ( a uz to nie je o tom, ze musim,ale ze chcem.)

Dnes:
- banan
- ostrokysla polievka, kuracie sote so zeleninou a ryzou
- par grahamovych tyciniek
- omeleta z tofu a spenatovych listov, miska cvikly a salatovej uhorky
- na veceru bude zelenina s jogurtovym dresingom
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jedlo naše každodenné - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jedlo naše každodenné   Jedlo naše každodenné - Stránka 5 Empty2nd October 2012, 12:11 pm

Dnes:

- bageta z pumpy Embarassed (tmava bageta, platkovy syr, kapia, kysla uhorka, dizonska horcica)
- paradajkova polievka s 20% ementalom, 2 ks zapekaneho baklazanu s kuskusom, paradajkami a struhanym syrom, miska kyslej kapusty
- 3 activia suchare, tvarohovo- tuniakova domaca pomazanka, 2 platky kuracej sunky, paprika, 5 malickych paradajok
- miska slnecnicovych prazenych semiacok
- kuskus s paradajkami, olivami, 20% eidam, kusky baklazanu

Mala som rano zeleny caj, 2L mineralky, pol litra vody, pohar kefiru, pohar mlieka a karamelovy caj:)


Naposledy upravil henessy dne 2nd October 2012, 8:26 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jedlo naše každodenné - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jedlo naše každodenné   Jedlo naše každodenné - Stránka 5 Empty2nd October 2012, 3:20 pm

Já se dnes probudila s pěkným nachlazením, takže od rána velká konvice zeleného čaje s medem, a ted mám rozpitou s černým a také s medem.. to bude cukrůůůůů !
Měla jsem asi 3 jablka od rána.

Snídaně: Jogurt + džem + musli+merunkový kompot

oběd: rozpečená grahamová bagetka + tvarohová pomazánka s paprikou + uzený losos zakápnutý citronem, rajče

jedu na vyšetření s kolenem a bude až večeře: asi směs z bílých fazolích v tomatě, kuřecí maso na chilli, rajčata a dám si k tomu opět begetku jako k obědu, mám na ní chuť.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jedlo naše každodenné - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jedlo naše každodenné   Jedlo naše každodenné - Stránka 5 Empty2nd October 2012, 8:24 pm

Ja tie bagety rozne celozrnne , so semiackami atd zboznujem. Ale snazim sa jest iba knackebroty alebo tie racio toasty, activia suchare.

Nahodou nejaky recept na bulgur nepoznas ? Vceera som kupila po prvy krat a na nete su recepty, ale chcela by som nejaky osvedceny:)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jedlo naše každodenné - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jedlo naše každodenné   Jedlo naše každodenné - Stránka 5 Empty2nd October 2012, 9:20 pm

Ahoj recept na bulgur nemám, ale také ho chci brzy vyzkoušet :-)
Já osobně pečivo miluju víc než snad rýži, těstoviny nebo cokoliv jiného, takže si v rámci své stravy pro něj vynahradím prostor. Suchary a racio tousty se tomu nevyrovnají a že by sis jeden kousek pečiva denně nemohla dát přeci... ? Podle mě i pečivo má své opodstatnění ve zdravém jídelníčku a netřeba se mu vyhýbat I love you

Já dnes neměla ukázkový jídelníček, hodně cukrů. Dala jsem si odpo štrůdlík a půlku medvídků.
K večeři se nakonec konalo, to co k obědu, měla jsme na lososa chuť a vrátila jsem se od doktora domů v osm, kdo by to byl řekl?? Šla jsem ve čtyři z domu. Tak se mi nechtělo vařit, přesunu to na zítra.

Jinak od doktora dobré zprávy. Brzy budu opět cvičit! Šla jsem ke specialistovi s tím, že si domluvím termín operace, ale zjistil mi něco jiného vůbec ten problém není v koleni, ale v zánětu nervu, píchl mi injekci a mělo by se to uvolňovat a je to fakt Very Happy Jsme zvědavá, snad má pravdu, tím mě úplně překvapil!! Měla jsem štěstí na odborníka, když ostatní to nepoznali. Ale odborník - v čekárně 20 lidí, takže jsem tam dobře skejsla...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Jedlo naše každodenné - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jedlo naše každodenné   Jedlo naše každodenné - Stránka 5 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Jedlo naše každodenné
Návrat nahoru 
Strana 5 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Těla - ne ta naše - ale ta, která se nám líbí

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Vaše tělo :: Vaše jídelníčky-
Přejdi na: