Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) - Stránka 2 Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) - Stránka 2 Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) - Stránka 2 Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) - Stránka 2 Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) - Stránka 2 Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) - Stránka 2 Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) - Stránka 2 Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) - Stránka 2 Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) - Stránka 2 Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) - Stránka 2 Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) - Stránka 2 Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) - Stránka 2 Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) - Stránka 2 Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) - Stránka 2 Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) - Stránka 2 Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) - Stránka 2 Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) - Stránka 2 Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) - Stránka 2 Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) - Stránka 2 Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) - Stránka 2 Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) - Stránka 2 Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) - Stránka 2 Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) - Stránka 2 Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) - Stránka 2 Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) - Stránka 2 Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) - Stránka 2 Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) - Stránka 2 Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) - Stránka 2 Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) - Stránka 2 Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) - Stránka 2 Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomno 6 uživatelů : 0 registrovaných, 0 skrytých a 6 Anonymních

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :)

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :)   Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) - Stránka 2 Empty29th December 2012, 1:41 pm

Ahoj, já si teda myslím, že už vypadáš skvěle!!! cheers flower A změny jsou výrazné! Super jak jsi pohnula se stehny!!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :)   Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) - Stránka 2 Empty29th December 2012, 2:43 pm

náhodou teď máš moc pěknou postavu, krásně vyrýsovanou a na stehnech a zadečku jde vidět velkej kus práce, nechápu co na tom chceš ještě vylepšovat Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :)   Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) - Stránka 2 Empty29th December 2012, 3:13 pm

Jééé holky, děkuju. Tohle strašně potěší Smile Mě pořád vadí ty bochánky - vnější stehna:( Ale to máme genetické tak kdoví zda se jich zbavím, no stačilo by kdyby se ještě o trochu zmenšili Smile Se zadkem už jsem celkem spokojená, jen mě přijde, že je pořád takový rosolový, že by mohl být pevnější Smile Ale oproti tomu jak jsem vypadala v září, prostě super Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :)   Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) - Stránka 2 Empty29th December 2012, 3:57 pm

opravdu, bych chtěla tvojí postavu, dokonalý křivky, ideální svaly Smile já mam zas geneticky daný blbý břicho :/
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :)   Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) - Stránka 2 Empty29th December 2012, 4:38 pm

Ty jo, koukam jako blazen, hlavně ta fotka zezadu za necely dva mesice, skvely! Bricho mas super, a vsadim se, ze ty stehna vyladis co nevidet a budes dokonala :-)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :)   Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) - Stránka 2 Empty29th December 2012, 5:03 pm

náhodou pokrok je parádní, zlepšovat se dá pořád. neznám ženskou, která by byla se svým tělem spokojená Very Happy nicméně za svou postavu se určitě stydět nemusíš ;-)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :)   Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) - Stránka 2 Empty29th December 2012, 10:55 pm

Holky fakt děkuju Smile Jsem ráda, že Vás mám. Doma žádná podpora, spíš naopak mi pořád nevěří Sad Ale však já jim ukážu Smile

Jinak pro ty co neviděli leták Lidl, ve čtvrtek ho asi beru útokem Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :)   Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) - Stránka 2 Empty3rd February 2013, 2:03 pm

Tak jsem se dnes fotila, vážila, měřila, výsledky nic moc Sad Bohužel tuky se mě nechtějí pustit, jsou to parchanti Very Happy Fotky a víc povídání na blogu
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :)   Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) - Stránka 2 Empty3rd February 2013, 4:45 pm

však už nemáš ani co hubnout podle těch fotek Very Happy a s těma stehnama se vůbec netrap, já mám zase břicho, který nebude nikdy plochý (což je podle mě větší tragédie..) Sad holt genetiku nezměníme no Wink podle mě máš moc pěknou postavu, vyměnim za svojí Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :)   Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) - Stránka 2 Empty3rd February 2013, 6:22 pm

Krásná postava! chtěla jsem se zeptat, jestli chodíš na ten pole dance, jak jsi psala, že budeš chodit. Chci také zkusit :-)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :)   Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) - Stránka 2 Empty3rd February 2013, 7:06 pm

Seasha napsal:
však už nemáš ani co hubnout podle těch fotek Very Happy a s těma stehnama se vůbec netrap, já mám zase břicho, který nebude nikdy plochý (což je podle mě větší tragédie..) Sad holt genetiku nezměníme no Wink podle mě máš moc pěknou postavu, vyměnim za svojí Very Happy

No já hold ty špekáčky ne a ne překousnout:( Ale věřím, že časem se s nima snad smířím Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :)   Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) - Stránka 2 Empty3rd February 2013, 7:07 pm

laura555 napsal:
Krásná postava! chtěla jsem se zeptat, jestli chodíš na ten pole dance, jak jsi psala, že budeš chodit. Chci také zkusit :-)

Děkuju:) Jj, na pole dance chodém, už do pokračovatelek Smile Mám o tom na blogu článek.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :)   Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) - Stránka 2 Empty3rd February 2013, 7:07 pm

wau! máš parádní břicho!!! affraid flower a ty stehna se určitě pravidelným cvičením zlepší (i kdyz ted to žádná hrůza vážně neni) Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :)   Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) - Stránka 2 Empty3rd February 2013, 7:17 pm

mysickaa napsal:
wau! máš parádní břicho!!! affraid flower a ty stehna se určitě pravidelným cvičením zlepší (i kdyz ted to žádná hrůza vážně neni) Wink

Děkuju, břicho je moje chlouba Smile Jako nebýt něho, tak už to asi vzdám silent A samotná stehna se mi líbí, jsem spokojená, jen ty tukové polštáře na stranách, ty bych chtěla dát ještě dolů. A věřím, že s nima mi pomůže jízda na kole Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :)   Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) - Stránka 2 Empty3rd February 2013, 7:46 pm

já se s tím taky nemůžu smířit.. ty máš aspoň místo těch stehen krásné bříško, ale co já, já nemám žádnou chloubu :/
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :)   Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) - Stránka 2 Empty3rd February 2013, 8:48 pm

No jo já ten článek četla, ale nespojila jsem si ho s tebou. Já mám zkušební lekci v Destiny, kam chodíš ty? A náhodou máš hezké boky zvlášť po ripped!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :)   Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) - Stránka 2 Empty3rd February 2013, 9:00 pm

Já chodím do Intimate Pole Dance studio v Pardubicích, Jsem naprosto spokojená Smile Už se těším na další hodinu:)
Děkuju, no teď jsem se k rippedu vrátila, doufám, že mi to brzké vstávání vydrží Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :)   Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) - Stránka 2 Empty3rd February 2013, 11:33 pm

Úžasné!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :)   Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) - Stránka 2 Empty4th February 2013, 1:41 pm

Zavitala jsem na tvuj blog bambulino a pekne jsem se na nem zasekla Smile uz se tesim domu, kde si budu moct pustit videa s poledance, ktery jsi tam dala, na to bych mohla koukat hodiny a hodiny Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :)   Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) - Stránka 2 Empty4th February 2013, 6:24 pm

Holky děkuju Smile

marketka napsal:
Zavitala jsem na tvuj blog bambulino a pekne jsem se na nem zasekla Smile uz se tesim domu, kde si budu moct pustit videa s poledance, ktery jsi tam dala, na to bych mohla koukat hodiny a hodiny Smile

To jsem ráda Smile Pole dance miluju, chystám se vzít na hodinu foťák, takže se možná i brzo objeví fotky mé maličkost na tyči:D Teda jestli budou publikovatelné Laughing
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :)   Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :) - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :)
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Taky to zkouším
» Zas a znovu do boje!
» Začínám od nuly - a snad pro vždy :-)
» Jane cvičí a snad i hubne

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Vaše tělo :: Vaše proměny-
Přejdi na: