Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Zas a znovu do boje! Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Zas a znovu do boje! Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Zas a znovu do boje! Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Zas a znovu do boje! Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Zas a znovu do boje! Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Zas a znovu do boje! Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Zas a znovu do boje! Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Zas a znovu do boje! Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Zas a znovu do boje! Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Zas a znovu do boje! Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Zas a znovu do boje! Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Zas a znovu do boje! Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Zas a znovu do boje! Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Zas a znovu do boje! Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Zas a znovu do boje! Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Zas a znovu do boje! Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Zas a znovu do boje! Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Zas a znovu do boje! Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Zas a znovu do boje! Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Zas a znovu do boje! Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Zas a znovu do boje! Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Zas a znovu do boje! Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Zas a znovu do boje! Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Zas a znovu do boje! Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Zas a znovu do boje! Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Zas a znovu do boje! Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Zas a znovu do boje! Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Zas a znovu do boje! Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Zas a znovu do boje! Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Zas a znovu do boje! Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomno 6 uživatelů : 0 registrovaných, 0 skrytých a 6 Anonymních

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Zas a znovu do boje!

Goto down 
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Zas a znovu do boje! Empty
PříspěvekPředmět: Zas a znovu do boje!   Zas a znovu do boje! Empty26th October 2012, 6:28 pm

Ahoj dámy,

docela nedávno jsem narazila na tento blog a doslova mě uchvátil. Hrozně Nikky fandím a má můj obrovský obdiv. Po kouknutí do fora a na vaše proměny, mě to dostatečně namotivovalo, abych začala také něco dělat.

Protože se tu pějí ódy na Jillian a hlavně 30 DS, rozhodla jsem se začít právě s tímto. Pohled do zrcadla totiž mému oku zrovna nelahodil. Navíc, když jsem zkoukla fotky z dovolených bylo mi až smutno. V mých 22 letech by to opravdu mohlo být lepší. Ideálem bylo, když jsem měla 58 kg. Pak ale přišla první antikoncepce, kde ručička na váze skočila o 10 kg, podařilo se mi sice trochu zhubnout, ale při té druhé to opět skočilo. Ač se snažím cvičit - zkoušela jsem např. Cindy či Hanku K. nedaří se mi to nějak výrazně prolomit a dostat se pod vysněnou 60!

Tak zkusíme Jillian, nějak to přece jít musí! Cvičení, ale není všechno, takže já původně vegetarián a hrozný králík se snažím omezovat sacharidy (pečivo, které bylo prostě vždy velkou částí mé stravy), tlačit do sebe aspoň kousek masa a spoustu tvarohu. Uvidíme, zda mé snažení bude mít výsledky Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Zas a znovu do boje! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zas a znovu do boje!   Zas a znovu do boje! Empty26th October 2012, 6:43 pm

Přidávám i nějaké míry, stále si nejsem jistá, jestli jsem schopná dám sem i foto.

Takže před začátkem 30 DS
výška: 165 cm
váha: 69,7 kg
prsa: 92 cm
pas (přes pupík): 82 cm
břicho (nejširší místo): 88 cm
přes zadek: 103 cm
stehno: 61,5 cm
lýtko: 37,5 cm
paže: 33 cm

Aktuálně cvičím 3. den levelu 2. Na konci se přeměřím a snad něco půjde dolů. "Dávám se" na toto forum hlavně, abych měla nějakou zpětnou vazbu a nevzdala to tak snadno.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Zas a znovu do boje! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zas a znovu do boje!   Zas a znovu do boje! Empty26th October 2012, 8:41 pm

Vítej Verčo Smile Výsledky se po 30 DS určitě dostaví a ty tě pak budou motivovat pokračovat dál. Já mám taky vysněno dostat se pod 60 a čím víc se jí blížím tím míň to jde, ale my se tam dostaneme Very Happy Držím palce
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Zas a znovu do boje! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zas a znovu do boje!   Zas a znovu do boje! Empty27th October 2012, 10:28 am

Ahoj Verčo, držím palce flower určitě vydrž, já jsem se svým snažením začla cca před měsícem a výsledky jsou. Taky bojuju s jídelníčkem a teď i trošku s chutí do cvičení... to počasi mě ničí (každoročně) ale nevzdám se taky se nevzdávej... Když je nejhůř koukám na ty úžasné změny všech tady a říkám si jak jsou holky šikovné a že to taky musím zvládnout a změnit svůj styl života ;o) Držím palce
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Zas a znovu do boje! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zas a znovu do boje!   Zas a znovu do boje! Empty27th October 2012, 12:53 pm

A jé někde se stala chyba a fotka se nenahrála.. ono to asi nebude zase tak špatně.


No holky snažím se cvičit.. taky mi poslední dobou chuť trošku upadá, ale ono je to spíše tím, že při každém levelu mé tělo nějak protestuje. U první jsem měla problém se zády. Mám strašně slabé svaly na zádech a všechno tahám krční páteří. U druhého levelu mě zase začíná lupat v koleni. Takže tam cvičím spíše ty začátečnické cviky - měla jsem totiž přetržený vaz v koleni a tak to nechci moc zatěžovat. Ale level 2 mě kupodivu hrozně baví SmileZas a znovu do boje! Beznzvusc
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Zas a znovu do boje! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zas a znovu do boje!   Zas a znovu do boje! Empty27th October 2012, 1:59 pm

ahoj, také tě tu vítám a držím palce. Výsledky určitě budou!! Vydrž!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Zas a znovu do boje! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zas a znovu do boje!   Zas a znovu do boje! Empty29th October 2012, 8:52 am

ááá holky pomoc. Chytlo mě tříslo. Dva dny jsem necvičila a asi to dneska už probnu. Jillian mi už hrozně chybí. Bože jak já si na to navykla.
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Zas a znovu do boje! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zas a znovu do boje!   Zas a znovu do boje! Empty29th October 2012, 12:39 pm

Smile) Ahoj Verčo, zapomněla jsem tě přivítat a popřát, ať ti to jde Smile)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Zas a znovu do boje! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zas a znovu do boje!   Zas a znovu do boje! Empty30th October 2012, 2:08 pm

Zas a znovu do boje! 87873905
Dnes jsem napsala Ježíškovi Smile Už mě nebaví blbnout s lahvema!
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Zas a znovu do boje! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zas a znovu do boje!   Zas a znovu do boje! Empty30th October 2012, 3:30 pm

super!!! Mám stejné Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Zas a znovu do boje! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zas a znovu do boje!   Zas a znovu do boje! Empty9th November 2012, 9:14 am

Úplně jsem zapomněla, že jsem chtěla napsat nějaká ta čísla po 2. levelu. Ten jsem cvičila stejně jako první trochu déle než 10 dní. Protože byla pár dní pauza na angínu, a také třeba sobota v lanovém centru, která mi teda na výdej stačila až až Very Happy. Každopádně musím konstatovat, že jsem překážky zvládala lépe než přítel, takže i když centimetry dolů nic moc nejdou, nějakou tu sílu jsem nabrala. Fotečku hodím až po odcvičení celého programu, pokud bude tedy co srovnávat.

výška: 165 cm
váha: 69,2 kg (-0,5 kg)
prsa: 92 cm (beze změny)
pas (přes pupík): 81 cm (-1 cm)
břicho (nejširší místo): 84,5 cm (-3,5 cm)
přes zadek: 102 cm (-1 cm)
stehno: 61 cm (-0,5 cm)
lýtko: 37 cm (-0,5 cm)
paže: 32,5 cm (-0,5 cm)

Paže a stehno měřím "přes znamínko" takže tady jsem se snad s měřením nesekla!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Zas a znovu do boje! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zas a znovu do boje!   Zas a znovu do boje! Empty9th November 2012, 9:32 am

Hezky to ubývá, jen tak dál. Držím palce..... Jinak taky necvičím každý den, někdy to proložím něčím jiným někdy už nezbyde čas... teším se na fotky pro srovnání ;o)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Zas a znovu do boje! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zas a znovu do boje!   Zas a znovu do boje! Empty27th December 2012, 5:37 pm

Před a po 30DS. Plus asi tak kilo cukroví a více než týdenní pauza. Proto nepropadám panice s minima výsledků - přes Advent jsem čekala, že to dopadne hůř. A co teprve teď po Vánocích Very Happy
[/img]Zas a znovu do boje! Beznzvuzxq
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Zas a znovu do boje! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zas a znovu do boje!   Zas a znovu do boje! Empty27th December 2012, 9:57 pm

náhodou i po Vánocích vypadáš skvěle a pokrok je i tak vidět Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Zas a znovu do boje! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zas a znovu do boje!   Zas a znovu do boje! Empty28th December 2012, 8:55 am

Seasha napsal:
náhodou i po Vánocích vypadáš skvěle a pokrok je i tak vidět Smile

No je ještě před. Jen nebyl čas sem hodit fotku. Ale je to tak půlka prosince, když už se u nás houfně dělalo cukroví a i když to moc nejím, některým druhům se neodolá.

Ale osobně mi příjde, že nejvíc dostaly zabrat špeky na břiše. Ty jsem si však předtím nevyfotila. Celkově se cítím líp a řekla bych, že změna je hlavně hmatatelná, i když ne tak vyditelná. I když ty ruce mě začínají děsit Very Happy

Teď už to zase vypadá snad trochu jinak. Dokončila jsem 1. level Ripped in 30 a teda začala jsem ho kombinovat klasicky s 6 weak 6 pack, protože mi přišel na břicho trochu lehkej. Tak uvidíme, jak to bude vypadat po novém roce. Smile

Kdyby měl někdo tip jak dostat dolů to příšernou spodní půlku děla, dejte vědět. SmileSmileSmile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Zas a znovu do boje! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zas a znovu do boje!   Zas a znovu do boje! Empty28th December 2012, 12:43 pm

2 week v rippedu je na břicho asi nejnáročnější z těch všech weeků Smile podle mě máš opravdu pěknou ženskou postavu Smile copak se ti nezdá na rukách? bojíš se, že z tebe bude pepek námořník? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Zas a znovu do boje! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zas a znovu do boje!   Zas a znovu do boje! Empty28th December 2012, 10:01 pm

Na dolek mě hodně pomáhal běh, neb dokud jsem běhala pravidelně, šli cm dolu, bohužel díky kolenu jsem to omezila a rázem se cm zastavili. Tak doufám, že se to brzo vyřeší a zas budu moc chodit pravidelně běhat Smile
Jinak já tu změnu taky vidím, super, jen tak dál !! já se raději stihla vyfotit na Štědrý den ráno, teď mám břicho přímo nepopsatelné Very Happy Já k Vánocům dostala tyhle 3k, ale ještě jsem neměla příležitost je vyzkoušet. Pořád se rozhoduju jaký workout s nimi prubnout.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Zas a znovu do boje! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zas a znovu do boje!   Zas a znovu do boje! Empty29th December 2012, 1:56 pm

Seasha napsal:
copak se ti nezdá na rukách? bojíš se, že z tebe bude pepek námořník? Very Happy

Přesně tak, začala jsem to zlepšení a hlavně ty svaly pociťovat opravdu rychle. Zatím mi to nevadí, tak snad to nebude narůstat. Smile Tak na to břicho se už těším, potřeba dát si do těla.

Já po vánocích snad žádný nárůst špeku, ale určitě ani ne úbytek Smile Přece jen ten vaječňák nebude asi ideální pro hubnutí Very Happy Ale ten si prostě o vánocích neodpustím!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Zas a znovu do boje! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zas a znovu do boje!   Zas a znovu do boje! Empty29th December 2012, 2:41 pm

U Jill nemusíš mít strach, ta to má rozložený tak rovnoměrně, a hlavně ty cvičení jsou spíš pro ženský a je jí jasný, že nechcem bejt nějaký vzpěračky Smile my máme domácí vaječňák a ten je prostě bombovej, taky si ho neodpustim, ikdyž si ho dávám teda jen opravdu výjmečně Smile spíš jsem zvědavá jak teď dopadne silvestr a leden, únor - samý plesy..
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Zas a znovu do boje! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zas a znovu do boje!   Zas a znovu do boje! Empty29th December 2012, 6:12 pm

Já právě taky dělala domácí. No naštěstí ho nepiju po litrech jak ostatní členové rodiny. A Silvestr? Ten jsem si letos naordinovali u kuželek, takže za dvě hodiny hry (víc asi nedám ve 2-3 na dráze) snad to vínko spálím Smile Pod stromeček jsem dostala kurzy společenských tanců od přítele, takže o pohyb bude různorodý po novém roce Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Zas a znovu do boje! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zas a znovu do boje!   Zas a znovu do boje! Empty29th December 2012, 11:18 pm

jé to máte krásnej program na silvestr Smile originální dárek, taky bych šla ráda do tanečních Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Zas a znovu do boje! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zas a znovu do boje!   Zas a znovu do boje! Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Zas a znovu do boje!
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Znovu to zkouším a tentokrát snad už správně :)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Vaše tělo :: Vaše proměny-
Přejdi na: