Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Shred it with weights-zážitek z programu ještě za čerstva :-) Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Shred it with weights-zážitek z programu ještě za čerstva :-) Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Shred it with weights-zážitek z programu ještě za čerstva :-) Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Shred it with weights-zážitek z programu ještě za čerstva :-) Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Shred it with weights-zážitek z programu ještě za čerstva :-) Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Shred it with weights-zážitek z programu ještě za čerstva :-) Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Shred it with weights-zážitek z programu ještě za čerstva :-) Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Shred it with weights-zážitek z programu ještě za čerstva :-) Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Shred it with weights-zážitek z programu ještě za čerstva :-) Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Shred it with weights-zážitek z programu ještě za čerstva :-) Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Shred it with weights-zážitek z programu ještě za čerstva :-) Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Shred it with weights-zážitek z programu ještě za čerstva :-) Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Shred it with weights-zážitek z programu ještě za čerstva :-) Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Shred it with weights-zážitek z programu ještě za čerstva :-) Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Shred it with weights-zážitek z programu ještě za čerstva :-) Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Shred it with weights-zážitek z programu ještě za čerstva :-) Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Shred it with weights-zážitek z programu ještě za čerstva :-) Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Shred it with weights-zážitek z programu ještě za čerstva :-) Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Shred it with weights-zážitek z programu ještě za čerstva :-) Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Shred it with weights-zážitek z programu ještě za čerstva :-) Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Shred it with weights-zážitek z programu ještě za čerstva :-) Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Shred it with weights-zážitek z programu ještě za čerstva :-) Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Shred it with weights-zážitek z programu ještě za čerstva :-) Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Shred it with weights-zážitek z programu ještě za čerstva :-) Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Shred it with weights-zážitek z programu ještě za čerstva :-) Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Shred it with weights-zážitek z programu ještě za čerstva :-) Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Shred it with weights-zážitek z programu ještě za čerstva :-) Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Shred it with weights-zážitek z programu ještě za čerstva :-) Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Shred it with weights-zážitek z programu ještě za čerstva :-) Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Shred it with weights-zážitek z programu ještě za čerstva :-) Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

March 2024
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomno 2 uživatelů : 0 registrovaných, 0 skrytých a 2 Anonymních

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Shred it with weights-zážitek z programu ještě za čerstva :-)

Goto down 
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Shred it with weights-zážitek z programu ještě za čerstva :-) Empty
PříspěvekPředmět: Shred it with weights-zážitek z programu ještě za čerstva :-)   Shred it with weights-zážitek z programu ještě za čerstva :-) Empty20th October 2012, 8:06 pm

Holky pecka, chtěla jsem se s Vámi podělit o zážitky s tímto programem, právě jsem začerstva docvičila level 1 a ještě se mi klepou ruce :-D

Měsíc a půl jsem necvičila kvůli zranění a nemoc a tak jsem si naložila rovnou tímhle. Předtím jsem měla hodně odcvičeno a docela slušnou kondičku, i když docela slabé ruce, běžně jsem cvičila s 1,5 kg.

Objednala jsem si na to speciálně kettle bell 8 kg, s tím prý mají ženy začínat, no to teda nevím :-D Před programem jsem si s ním ,,hrála" a docela jsem litovala, že jsem si neobjednala ten 6 kilový. To že bych s tím odcvičila celý program, tak to snad jen ve snu :-))

Ale já ho odcvičila, fajn na 1/3 času (spíše poslední kolo) jsem si vzala 3 kilovky, to je pravda. Ale jsem ze sebe překvapená a ze cvičení s Kettlem nadšená.

Tento program utíkal jako voda, neskutečně. Cvičení s kettlem je úplně jiné než s činkou (mohla jsem porovnat). Ten pohyb s kettlem hodně vychází z břicha, takže si myslím, že zítra umřu na břicho a ruce, fakt nářez :-)) Zatímco s činkou ten pohyb a záběr nejde tak do hloubky, jasně zapojuji břicho, ale ne tolik (možná to je i trochu tím, že nebyla tak těžká, ale stejně si myslím, že to je i tvarem kettelu).

Mám prostě úplně nový zážitek. Určitě zauvažujte o pořízení do budoucna (Vánoce), mě stál i s poštovným 450 Kč a je krásný s vynilovým potahem u rukojeti, tak neklouže. Můžu dát odkaz.

K samotnému programu: zahřátí a první kolo je docela zhurta, fakt Vám vylítne tepovka a dech. Druhé kolo je také náročné, ale poměrně se ustálíte. Ale třetí workout je prostě pecka, fakt náročné cviky i na provedení (zvlášť jeden cvik), klepou se Vám ruce a říkáte si, že tohle celé bylo asi kardio. Tam ty přechody mezi posilováním, cardiem a břichem fakt nejsou znát :-D a najednou Jill říká je to vše.. ach bože.. tohle si najde pravidelný čas v mém cvičebním programu :-))

Určitě vyzkoušejte!

Moje hodnoty (orientačně) jsou 27 min, Cal 267, prům tep 158, a maximální tepovka 197. Spálíte hodně kalorií, u mě je toto vyšší průměr za tu dobu. Nemám nadváhu, tak tolik nespaluji jako bych vážilo o několik kilčo víc, tak to berte s rezervou :-)
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Shred it with weights-zážitek z programu ještě za čerstva :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shred it with weights-zážitek z programu ještě za čerstva :-)   Shred it with weights-zážitek z programu ještě za čerstva :-) Empty20th October 2012, 9:36 pm

No, co na to říct Very Happy souhlasím, já cvičila se 6kg a je to opravdu jiné než s činkou Smile) a ten program je i skvěle udělanej a taky mi utekl Smile)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Shred it with weights-zážitek z programu ještě za čerstva :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shred it with weights-zážitek z programu ještě za čerstva :-)   Shred it with weights-zážitek z programu ještě za čerstva :-) Empty20th October 2012, 10:25 pm

Ahoj Nikki a to hlavně díky tobě. Věděla jsem, že jsi o tom někdy určitě psala, tak jsem si to znovu vyhledala a stáhla. Moc děkuju, pro mě fajn cvičení a kettle je fakt oživení, navíc s 8 kilama mám pořád velký potenciál se zlepšovat, za měsíc mi nebude stát v koutě fakt ne Very Happy

Ale řekni mi s jak těžkým Jill cvičila, občas jsem měla dojem, jak si ho pohazovala, že to není víc než dvě kila nebo spíš nemůže být Very Happy

Prostě jsem holky zpět u cvičení a mezi Vámi, paráda :-))
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Shred it with weights-zážitek z programu ještě za čerstva :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shred it with weights-zážitek z programu ještě za čerstva :-)   Shred it with weights-zážitek z programu ještě za čerstva :-) Empty23rd October 2012, 7:48 pm

Taky jsem si pořídila že startovní váhy pro průměrné lady 8kg Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Shred it with weights-zážitek z programu ještě za čerstva :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shred it with weights-zážitek z programu ještě za čerstva :-)   Shred it with weights-zážitek z programu ještě za čerstva :-) Empty23rd October 2012, 8:04 pm

Já ho zatím cvičila asi 3x.
2x cvičně s tří kilovou činkou - abych věděla do čeho jdu.
Jednou s kettlebell. Bohužel jsem ho musela vrátit, bo mi poslali jinej než jsem chtěla, ale to je detajl a pracuje se na tom.
Já mám klasickej kovovej, ten vinylovej byl sice krásnej ale já chtěla klasiku, taky mi nesedl až tak do rukyy neboť má ucho jak násadu od krumpáču. Hlavně já se rozhodla pro klasiku tak chcu klasiku Very Happy Ale zas jsem si ho vyzkoušela a taky to bylo fajn.
Moc se mi líbí i ten co má Jill ale stojí o moooho víc. Jdou tam přidávat zátěže stajně jak u "chlapských činek".
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Shred it with weights-zážitek z programu ještě za čerstva :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shred it with weights-zážitek z programu ještě za čerstva :-)   Shred it with weights-zážitek z programu ještě za čerstva :-) Empty23rd October 2012, 8:05 pm



Naposledy upravil Světluška dne 23rd October 2012, 8:14 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Shred it with weights-zážitek z programu ještě za čerstva :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shred it with weights-zážitek z programu ještě za čerstva :-)   Shred it with weights-zážitek z programu ještě za čerstva :-) Empty23rd October 2012, 8:08 pm

Ona cvičí s 20 librovkama, což je u nás 9 kilo. Smile) Jinak jsem trošku upravila název tématu, ono to není extreme ale jen Shredit WIth Weights, ať to nemate, bo mě to teď zmátlo Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Shred it with weights-zážitek z programu ještě za čerstva :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shred it with weights-zážitek z programu ještě za čerstva :-)   Shred it with weights-zážitek z programu ještě za čerstva :-) Empty24th October 2012, 7:59 pm

Já taky začínala 6kg vinbellem, dokoupila jsem si 8kg, protože mi to přišlo málo-ovšem takové ty poskoky (otočky na stranu), jak se zvon drží před tělem dávám taktak s šestikilčákem Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Shred it with weights-zážitek z programu ještě za čerstva :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shred it with weights-zážitek z programu ještě za čerstva :-)   Shred it with weights-zážitek z programu ještě za čerstva :-) Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Shred it with weights-zážitek z programu ještě za čerstva :-)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Jillian Michaels :: Diskuze-
Přejdi na: