Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Tabulky, tabulky, tabulky Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Tabulky, tabulky, tabulky Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Tabulky, tabulky, tabulky Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Tabulky, tabulky, tabulky Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Tabulky, tabulky, tabulky Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Tabulky, tabulky, tabulky Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Tabulky, tabulky, tabulky Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Tabulky, tabulky, tabulky Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Tabulky, tabulky, tabulky Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Tabulky, tabulky, tabulky Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Tabulky, tabulky, tabulky Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Tabulky, tabulky, tabulky Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Tabulky, tabulky, tabulky Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Tabulky, tabulky, tabulky Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Tabulky, tabulky, tabulky Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Tabulky, tabulky, tabulky Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Tabulky, tabulky, tabulky Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Tabulky, tabulky, tabulky Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Tabulky, tabulky, tabulky Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Tabulky, tabulky, tabulky Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Tabulky, tabulky, tabulky Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Tabulky, tabulky, tabulky Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Tabulky, tabulky, tabulky Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Tabulky, tabulky, tabulky Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Tabulky, tabulky, tabulky Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Tabulky, tabulky, tabulky Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Tabulky, tabulky, tabulky Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Tabulky, tabulky, tabulky Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Tabulky, tabulky, tabulky Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Tabulky, tabulky, tabulky Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

March 2024
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomno 5 uživatelů : 0 registrovaných, 0 skrytých a 5 Anonymních

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Tabulky, tabulky, tabulky

Goto down 
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Tabulky, tabulky, tabulky Empty
PříspěvekPředmět: Tabulky, tabulky, tabulky   Tabulky, tabulky, tabulky Empty13th October 2012, 2:34 pm

Určite si vediete záznamy, tabulky kde si odškrtávate workouty, jedálničky, cvičenia. Ak áno a máte ich vyfotené, uploadli by ste tu zopár pre inšpiráciu? Smile Ďakujem
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Tabulky, tabulky, tabulky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tabulky, tabulky, tabulky   Tabulky, tabulky, tabulky Empty20th October 2012, 11:20 pm

Já si vedu pouze fitness deník. Jedna strana=jeden týden. Píšu si tam, co jsem který den cvičila, u běhu a HIIT workoutů si píšu ještě odcvičený/odběhaný čas a spálené kalorie. Na nástěnce mám pak kalendář, do kterého si za jednotlivé dny kreslím smajlíka. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Tabulky, tabulky, tabulky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tabulky, tabulky, tabulky   Tabulky, tabulky, tabulky Empty28th December 2012, 11:42 am

(zatím prázdna když bude pondělí tak začnu vyplňovat) Tabulky, tabulky, tabulky Dscn0073fa
Tabulky, tabulky, tabulky Dscn0073p
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Tabulky, tabulky, tabulky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tabulky, tabulky, tabulky   Tabulky, tabulky, tabulky Empty28th December 2012, 12:35 pm

pěkná : ty si vyhrazuješ den volna pokaždý jindy? Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Tabulky, tabulky, tabulky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tabulky, tabulky, tabulky   Tabulky, tabulky, tabulky Empty28th December 2012, 1:00 pm

No jasně Very Happy někdy běhám 4 dny a pak den volno někdy 3 a někdy dokonce 2dny a už chce tělo volno... Very Happy no a přidávám ještě tak trochu kýčovitě poskládane moje "tabulky" dalo by se nazvat k ZWOWTabulky, tabulky, tabulky Tabulky
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Tabulky, tabulky, tabulky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tabulky, tabulky, tabulky   Tabulky, tabulky, tabulky Empty28th December 2012, 11:08 pm

to bych chtěla taky, ale jaksi na to prostě nemam Sad Wink ty jo máš to všechno moc hezky a pečlivě udělaný Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Tabulky, tabulky, tabulky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tabulky, tabulky, tabulky   Tabulky, tabulky, tabulky Empty22nd February 2013, 2:13 pm

Jolča napsal:
No jasně Very Happy někdy běhám 4 dny a pak den volno někdy 3 a někdy dokonce 2dny a už chce tělo volno... Very Happy no a přidávám ještě tak trochu kýčovitě poskládane moje "tabulky" dalo by se nazvat k ZWOWTabulky, tabulky, tabulky Tabulky


To je super! Taky si chci něco takového udělat, ale pořád se k tomu nemám. Hlavně nemám žádný nápad, jak to provést, aby se mi to líbilo Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Tabulky, tabulky, tabulky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tabulky, tabulky, tabulky   Tabulky, tabulky, tabulky Empty22nd February 2013, 3:25 pm

Jolča napsal:
No jasně Very Happy někdy běhám 4 dny a pak den volno někdy 3 a někdy dokonce 2dny a už chce tělo volno... Very Happy no a přidávám ještě tak trochu kýčovitě poskládane moje "tabulky" dalo by se nazvat k ZWOWTabulky, tabulky, tabulky Tabulky


moc pěkné, hlavně ta ilustrace side planku Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Tabulky, tabulky, tabulky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tabulky, tabulky, tabulky   Tabulky, tabulky, tabulky Empty22nd February 2013, 3:50 pm

Včera jsem si vytvořila desky na ZWOW, vždy k jednomu ZWOW mám dva papíry, na prvním je sepsané o co se jedná (jaké jsou potřeba pomůcky, jak se to cvičí atd.) a na druhém mám své výsledky (s datumem, zátěží, časem..) , abych mohla sledovat pokroky Smile Tabulky, tabulky, tabulky Dscf1975




takto obdobně vypadají všechny listy : Tabulky, tabulky, tabulky 67711932

Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Tabulky, tabulky, tabulky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tabulky, tabulky, tabulky   Tabulky, tabulky, tabulky Empty22nd February 2013, 6:56 pm

téééda, máte super nápady
hned si jdu něco takového vytvořit :-D
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Tabulky, tabulky, tabulky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tabulky, tabulky, tabulky   Tabulky, tabulky, tabulky Empty22nd February 2013, 9:49 pm

jo je to praktický, předtim jsem si každý workout čmárala na papír a hned vyhodila, velká spotřeba Very Happy takto to je aspoň přehledně, rozepsané a dohromady Smile snad to jednou zaplním komplet zwow Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Tabulky, tabulky, tabulky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tabulky, tabulky, tabulky   Tabulky, tabulky, tabulky Empty22nd February 2013, 10:39 pm

Seasha napsal:
jo je to praktický, předtim jsem si každý workout čmárala na papír a hned vyhodila, velká spotřeba Very Happy takto to je aspoň přehledně, rozepsané a dohromady Smile snad to jednou zaplním komplet zwow Smile


Určitě jednou zaplníš Wink Není to tak náročné Razz
Já si pořád píšu na malý papírek celou sestavu. Pak si to namátkou tahám, abych si nevybírala jen ty lehké workouty Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Tabulky, tabulky, tabulky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tabulky, tabulky, tabulky   Tabulky, tabulky, tabulky Empty22nd February 2013, 11:12 pm

no hele jako mám co dělat při vybírání dalšího na internetu, často projedu 10 možností a stále tápám Very Happy tak tobě už to po té době ani nepříjde no, nedivím se Smile nechceš hodit někdy svojí fotku? docela b mě zajímalo jak teď po zwow vypadáš Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Tabulky, tabulky, tabulky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tabulky, tabulky, tabulky   Tabulky, tabulky, tabulky Empty23rd February 2013, 10:00 am

Seasha napsal:
no hele jako mám co dělat při vybírání dalšího na internetu, často projedu 10 možností a stále tápám Very Happy tak tobě už to po té době ani nepříjde no, nedivím se Smile nechceš hodit někdy svojí fotku? docela b mě zajímalo jak teď po zwow vypadáš Smile


Tak si zkus říct číslo a to si prostě zacvičit. Smile Budeš překvapená, co sis to vlastně vybrala Very Happy Já to musím dělat takhle, protože bych nad vybíráním taky strávila hroznýho času!
A fotku někdy přidám, jen asi ne teď. Moc velkou změnu nemám. Sice cvičím hodně, ale do toho jím normálně - ne extra zdravě, takže na mě žádné velké změny vidět nejsou..
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Tabulky, tabulky, tabulky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tabulky, tabulky, tabulky   Tabulky, tabulky, tabulky Empty23rd February 2013, 12:45 pm

no já mám problém s prostorem, proto i musim vybírat, cvičím v malé koupelně Sad já se snažim jíst tak nějak na ty svaly, ale stejně taky žádná sláva Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Tabulky, tabulky, tabulky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tabulky, tabulky, tabulky   Tabulky, tabulky, tabulky Empty23rd February 2013, 1:20 pm

Já zas cvičím v úzké nudly - v předsíni Very Happy takže tam pořád kopu do bund a zakopávám o boty Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Tabulky, tabulky, tabulky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tabulky, tabulky, tabulky   Tabulky, tabulky, tabulky Empty23rd February 2013, 3:45 pm

já sice bydlim v baráku, ale na chodbě cvičit nechci, pořád tam někdo chodí navíc bydlíme s babkou (jo fakt, pekelná ženská, jinak se to nedá říct) :/ a ty její kecy poslouchat nechci.. a jinde se nedá, navíc v koupelně se vždycky zamknu a mám svatý klid.. Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tabulky, tabulky, tabulky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tabulky, tabulky, tabulky   Tabulky, tabulky, tabulky Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Tabulky, tabulky, tabulky
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Sport :: Motivace-
Přejdi na: