Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
špatný návyk - večeře? - Stránka 2 Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
špatný návyk - večeře? - Stránka 2 Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
špatný návyk - večeře? - Stránka 2 Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
špatný návyk - večeře? - Stránka 2 Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
špatný návyk - večeře? - Stránka 2 Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
špatný návyk - večeře? - Stránka 2 Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
špatný návyk - večeře? - Stránka 2 Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
špatný návyk - večeře? - Stránka 2 Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
špatný návyk - večeře? - Stránka 2 Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
špatný návyk - večeře? - Stránka 2 Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
špatný návyk - večeře? - Stránka 2 Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
špatný návyk - večeře? - Stránka 2 Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
špatný návyk - večeře? - Stránka 2 Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
špatný návyk - večeře? - Stránka 2 Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
špatný návyk - večeře? - Stránka 2 Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
špatný návyk - večeře? - Stránka 2 Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
špatný návyk - večeře? - Stránka 2 Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
špatný návyk - večeře? - Stránka 2 Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
špatný návyk - večeře? - Stránka 2 Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
špatný návyk - večeře? - Stránka 2 Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
špatný návyk - večeře? - Stránka 2 Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
špatný návyk - večeře? - Stránka 2 Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
špatný návyk - večeře? - Stránka 2 Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
špatný návyk - večeře? - Stránka 2 Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
špatný návyk - večeře? - Stránka 2 Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
špatný návyk - večeře? - Stránka 2 Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
špatný návyk - večeře? - Stránka 2 Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
špatný návyk - večeře? - Stránka 2 Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
špatný návyk - večeře? - Stránka 2 Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
špatný návyk - večeře? - Stránka 2 Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomno 4 uživatelů : 0 registrovaných, 0 skrytých a 4 Anonymních

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 špatný návyk - večeře?

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




špatný návyk - večeře? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: špatný návyk - večeře?   špatný návyk - večeře? - Stránka 2 Empty14th October 2012, 8:53 pm

Anorexia má mnoho prejavov, ako som si už stihla všimnúť. Záleží od toho, čo ťa k nej viedlo, ako si sa k tomu znižovaniu dostala a to všetko sa odráža v psychike. Sú dievčatá, ktoré sa do anorexie dostanú preto, lebo chcú cítiť ten pocit "ľahkosti" a "krehkosti". To je podľa mňa tá najhoršia varianta anorexie, pretože tie dievčatá proste chudnú až sú kosť a koža a i to je im málo, pretože stále nedosiahli pre nich ten bod ľahkosti a krehkosti. Chcú byť ako porcelánové bábiky. Potom sú dievčatá, ktoré sa do anorexie dostanú, pretože chcú schudnúť a nakoniec sa im to vymkne z rúk. A mnoho ďalších prípadov. Každé dievča má iný dôvod. Preto i priebeh choroby je iný. Napr. u mňa to bolo ťažké, pretože som na to bola sama, ale v podstate omnoho jednoduchšie, pretože som si uvedomovala, že to je zlé. A tiež, že ja nechcem byť len kosť a koža. Ja som sa proste do anorexie dostala len preto, lebo som príliš súťaživá a sama sebe som chcela dokázať, že dokážem schudnúť na čo najnižšie číslo. Potom ma to ale prešlo, keď som začala mať zdravotné problémy.
Je ale úžasné, že to chceš zmeniť, že opäť ješ a tiež, že pri tom i cvičíš. Väčšina ľudí si myslí, že stačí proste normálne začať jesť, lenže to je hlúposť. Ak pri tom len ješ a necvičíš, telo dostane čudný tvar, naberie tuk (ak si nedáš pozor na stravu) a k tomu to môže opäť viesť k anorexii. Videla som ženy, ktoré sa dostali z anorexie, ale prestali sa strážiť. Tvrdia o sebe "Teraz mi je jedno, koľko kalórií jem a kedy jem, hlavne, že jem" a to nie je dobré. Pretože jesť je jedna vec, pribrať druhá.. ale čo potom s psychikou? Keď sa raz o pár rokov opäť pozrie do zrkadla a zistí, že pribrala 30 kíl.. potom opäť začne trpieť hladovkami a zas je v tom istom.
Jasné, ja to beriem ako dobrú skúsenosť a tiež ako niečo, čo mi dodalo viac síl. Dokážem sa na seba oveľa viac spoľahnúť a tiež viem, že ak budem potrebovať pomoc, pomôžem si sama. :-)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




špatný návyk - večeře? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: špatný návyk - večeře?   špatný návyk - večeře? - Stránka 2 Empty24th March 2013, 5:28 pm

Ahojky, můžete mi prosím poradit. Pracuji na 12-ti hodinové směny - krátký dlouhý týden. Když mám volné dny dokážu si jídelníček ukočírovat. Ale když jsem v práci, ráno snídám cca v 7.00, pak ještě něco zobnu v práci kolem 8:30, přestávku na oběd mám v 11.00 - oběd mám přichystaný z domu a další pauzu na jídlo mám v 16.00. Směna mi končí ve 21.00 doma jsem kolem 22. hodiny samozřejmě hladová. Dost často to dopadá špatně dám si něco malého, pak se jdu ale zase projít do ledničky atd - však vy víte o čem mluvím :-( Snažím se mít nachystanou zeleninu a zobat zeleninu, protože ta mě zasytí, ale vždy dostanu chuť i na něco sladkého a musím si dát nějakou nouzovku, třeba lžičku granka :-( V práci si po obědě dám vždy nějakou sladkou tečku např. tyčinku maxi nuta. Možná je to tím že je to fyzicky náročná práce a potřebuji něco doplnit, nevím. Budu moc ráda za jakékoliv rady příp. zkušenosti, Hezký den :-)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




špatný návyk - večeře? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: špatný návyk - večeře?   špatný návyk - večeře? - Stránka 2 Empty24th March 2013, 7:00 pm

zkus si rozložit více jídla během celého dne, než abys to pak doháněla večer Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




špatný návyk - večeře? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: špatný návyk - večeře?   špatný návyk - večeře? - Stránka 2 Empty24th March 2013, 8:32 pm

Já jsem právě omezena těmi přestávkami v práci, mimo je jíst nemůžu.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




špatný návyk - večeře? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: špatný návyk - večeře?   špatný návyk - večeře? - Stránka 2 Empty24th March 2013, 9:04 pm

co to máš za práci proboha? Shocked
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




špatný návyk - večeře? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: špatný návyk - večeře?   špatný návyk - večeře? - Stránka 2 Empty24th March 2013, 9:37 pm

Prodavačka, ale funguje to tak ve spoustě provozů...bohužel :/
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




špatný návyk - večeře? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: špatný návyk - večeře?   špatný návyk - večeře? - Stránka 2 Empty25th March 2013, 5:32 am

Pít můžete? Pokud jo, řešila bych to nějakými koktejly (sem tam protein, sem tam ovocno-kefírový mix atd.). Jinak holt přidat na porcích (jak snídaně, tak sváči, tak obědu:)) a večeři nešidit (asi bych si v deset večer, pár chvil před spaním, nedala brambory na loupačku, ale kotel zeleniny a maso/tvaroh/vajíčko se mi zdá OK:).
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




špatný návyk - večeře? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: špatný návyk - večeře?   špatný návyk - večeře? - Stránka 2 Empty25th March 2013, 7:44 am

Koktejly vobec nie su zly napad. Smile mixnut si ovocie do mliecka.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




špatný návyk - večeře? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: špatný návyk - večeře?   špatný návyk - večeře? - Stránka 2 Empty25th March 2013, 5:51 pm

To je dobrý nápad, občas si s sebou beru kefír na to jsem zapomněla :-) Děkuji za rady :-)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




špatný návyk - večeře? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: špatný návyk - večeře?   špatný návyk - večeře? - Stránka 2 Empty30th March 2013, 8:09 pm

Ještě se chci zeptat, když si udělám takový mléčný shake (mléko nebo kefír s ovocem ) a popíjím ho mezi tou druhou přestávkou a koncem šichty (16:00 - 21:00), jestli je to vhodné z hlediska kalorického příjmu, díky :-)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




špatný návyk - večeře? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: špatný návyk - večeře?   špatný návyk - večeře? - Stránka 2 Empty30th March 2013, 8:19 pm

Lucinto, podle mě je to lepší než si nevzít nic a nechat tělo hladovět. A pokud ten kefír nebude doslazovaný, nevidím problém. Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




špatný návyk - večeře? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: špatný návyk - večeře?   špatný návyk - večeře? - Stránka 2 Empty30th March 2013, 10:08 pm

Dávám si ten neochucený, samotný nebo ho mixnu s ovocem. Hlavně mi šlo o to, že ovoce se doporučuje spíš do odpoledne potom už raději zeleninu..
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




špatný návyk - večeře? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: špatný návyk - večeře?   špatný návyk - večeře? - Stránka 2 Empty30th March 2013, 10:35 pm

Já bych to zas tak černě neviděla, pár jahod nebo půlka banánu ještě nikomu neublížila. Já si taky občas večer nějaké ovoce dám, pořád lepší než spráskat půl čokolády. Very Happy Protože tady ti ten kefír vlastně zastupuje svačinu nebo večeři, pokud to správně chápu. A když to nebude každý den, ale různě to prostřídáš třeba s neochuceným kefírem (nebo mě ještě napadají různé zeleninové šťávy, ty taky zasytí), tak to bude ok. Sama poznáš po nějaké době, jak ti to vyhovuje a kdyžtak můžeš kdykoliv zkusit změnu. Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





špatný návyk - večeře? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: špatný návyk - večeře?   špatný návyk - večeře? - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
špatný návyk - večeře?
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» čas večeře

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Vaše tělo :: Vaše jídelníčky-
Přejdi na: