Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 3 Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 3 Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 3 Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 3 Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 3 Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 3 Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 3 Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 3 Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 3 Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 3 Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 3 Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 3 Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 3 Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 3 Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 3 Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 3 Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 3 Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 3 Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 3 Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 3 Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 3 Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 3 Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 3 Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 3 Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 3 Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 3 Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 3 Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 3 Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 3 Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 3 Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

March 2024
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomen 1 uživatel : 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 Anonymní

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 3 Empty21st October 2012, 12:53 pm

dalších 6-dní a mé výsledky:

váha mě zaskočila, výsledek tedy neuvedu, jelikož je určitě rozbitá Very Happy abych za 6 dní shodila ze 75 kg na 63 Kg je blbost. Takže pouze měření a i to bych už dále uváděla po více dnech cvičení jelikož to nejsou žádná zázračná čísla Smile

před a po (Turbofire + P90X)

prsa 95,5 cm - žádný úbytek

ruce 33 cm / 32 cm (-1 cm)

pas 81 cm / 80 cm (-1 cm)

přes břicho 103 cm /102 cm (-1cm)

stehna 63 cm / 62 cm (-1 cm)

zadek 104 - žádný úbytek
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 3 Empty21st October 2012, 2:16 pm

že by byl až tak turbofire zázračný? no nevim, je to dost, ale tak uvidíš co ukáže váha příště Smile jinak ti ty cm pěkně jdou dolu Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 3 Empty21st October 2012, 2:26 pm

to určitě ne, ta váha je prostě rozbitá, první to ukázalo 61 kg pak dokonce 58 kg a nakonec 63 kg několikrát za sebou a přítelovi váha taky neseděla Smile Synovi ze začátku váha ukazovala správně a dneska mu už ani tu jeho váhu 14 kg váha neukázala....takže Turbofirem to fakt není Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 3 Empty21st October 2012, 3:01 pm

no jo tak přece jen tahle elektronika je vyloženě spotřební věc, nejvyšší čas koupit novou váhu Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 3 Empty21st October 2012, 3:07 pm

no jó jenže ona je nová Very Happy a účtenku sem vyhodila Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 3 Empty21st October 2012, 3:19 pm

jejda, tak to je problém Very Happy a má i to měření tuku, svalů atd.? Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 3 Empty21st October 2012, 3:20 pm

nn klasická skleněná digitální váha Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 3 Empty29th October 2012, 10:33 am

No nevydržím nenapsat jsem další pokroky, když už teda jsou. Sice mě zkolila chřipka a lumbago "houser", ale týdenní měření se mě stále týká Smile

takže po 3. týdnu (ne)cvičení Turbofire+P90X

před/po

váha (prý spravena a po ozkoušení zvážení činek na digitální váze kg odpovídají Very Happy )

váha - minulý týden vážila špatně (nezapsala jsem si) takže nyní mám "prý" 73,9 Kg, což by tak nějak sedělo Smile

prsa 95,5 cm/ 94 cm (-1,5cm)

ruce 32 cm / 32 cm - bez úbytku

pas 80 cm / 80 cm - bez úbytku

přes břicho 102 cm /102 cm - bez úbytku

stehna 62,5 cm / 61,5 cm (-1 cm)

zadek 104 cm / 102,5 cm (-1,5cm)



Přiznám se, že jsem celé 3 dny necvičila a ty zbylé dny jsem také necvičila oba programy naráz, jelikož mě to vyčerpávalo nebo jsem přes bolest prostě nemohla. Nemoc je svině. Chřipku stále mám, o moc lepší to není, ale tento týden se musím více šetřit a více se potit v posteli....:-) Nechci si oddělat pumpu Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 3 Empty29th October 2012, 10:38 am

I tak to jsou moc hezké výsledky, gratuluju!
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 3 Empty29th October 2012, 12:37 pm

Nejdříve se dá do kupy. Přesně tak!!! Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 3 Empty4th November 2012, 1:21 pm

Znovu se hlásím a to se svými výsledky po týdnu respektive s celkovými výsledky za měsíc a proměnami, které za tu dobu co cvičím u mě proběhly :-) Dnes jsou to 3 měsíce od té doby co jsem narazila na Nikki Blog, který mi momentálně mění život a tak se s vámi podělím s mými výkony :-)

Ještě než se podíváte níž na čísla a fotky, nutno říci, že se po celou dobu snažím a i když je cíl ještě hodně hodně daleko, každým dnem jsem mu blíž a blíž. Chtěla bych poděkovat všem, že mě tu tak hezky podporujete a za to vám ještě jednou moc děkuji!!! Dáváte mi sílu pokračovat! a nyní jsou už na řadě čísla :-)



Před a po 4.týden TF P90x (nemoc přes týden) / celkem za měsíc Turbofire P90X / celkem za 3 měsíce cvičení

váha 73,9 Kg -> 72,7 Kg / - 5,2 Kg / -7,7 Kg

prsa 94 cm -> 94 cm / - 4 cm / - 11 cm

ruce 32 cm -> 32 cm / - 1 cm / - 3 cm

pas 80 cm -> 80 cm / - 1 cm / -10cm

bříško 102 cm -> 101 cm / - 2 cm / - 11 cm

stehna 61,5 cm -> 61 cm / - 2 cm / - 5 cm

přes zadek 102,5 cm -> 102,5 cm / - 1,5 cm / neměřeno od začátku

Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 3 Promna3msce
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 3 Empty4th November 2012, 1:56 pm

Téda, jsi šikulka, břicho jde moc hezky dolů a na nohách je to taky hodně vidět, hlavně se ti hezky vyhladily. Jen tak dál, držím palce
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 3 Empty4th November 2012, 2:10 pm

Můžeš na sebe být právem hrdáá!!!!! flower
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 3 Empty4th November 2012, 2:27 pm

No tak to je nádhera a pro mě skvělá motivace!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 3 Empty4th November 2012, 4:04 pm

Unikve, skvele uzasne. Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 3 Empty4th November 2012, 4:17 pm

Tak to je pecka! jsi borec!!!!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 3 Empty4th November 2012, 6:29 pm

tý vadoo, holka ty jedeš jak drak Very Happy hezky ti to jde všechno dolu, jde vidět, že na sobě opravdu makáš, a dost se tomu věnuješ Smile jsi teď na mateřský že? myslíš, že ikdyž budeš chodit do práce tak si najdeš čas? Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 3 Empty5th November 2012, 9:22 am

Holky díky, je to makačka, ale baví mě to :-) Seasho na mateřský ještě stále jsem, sic sháním práci, ale nikdo zatím o mě nestojí :/ do toho studuju večerně ještě o sobotách. Až bude práce tak tolik času na cvičení určitě nebude, proto využívám volného času dokud to jde :-)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 3 Empty5th November 2012, 8:33 pm

Super!! Velký gratulace!! Jde to parádně! flower
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 3 Empty5th November 2012, 8:55 pm

Skvělý - jsem fakt borka! Jen tak dál, držím palce Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 3 Empty6th November 2012, 9:59 pm

tak to máš docela náročný už teď, když studuješ.. no já to už začínám taky trochu nestíhat některej den a přiznávám se, že mi to cvičení teda chybí :/ ale tak uvidíš, třeba najdeš práci, kde to budeš mít časově hezky rozvržený Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 3 Empty18th November 2012, 11:07 am

Vzhledem k tomu že posledních 14 dní jsem strašně utahaná a zjišťuju, že dva programy denně jsou prostě moc, od zítřka místo společných programů v jeden den Turbofire a P90X, pojedu pouze jeden a to Turbofire. Po týdnu uvidím, zda tento systém bude fungovat aniž bych musela denně strávit přes 2 hodiny cvičením a úbytky v cm a v kg byli stejné jako do teď.

Jinak výsledky za další 2 týdny TF a P90X - velmi slabé :/

před/po

váha 72,7 kg - 72,8 kg (+0,1kg)

prsa 94 cm - 94 cm bez úbytku

ruce 32 cm - 30,5 cm (-1,5cm)

pas 80 cm - 80 cm bez úbytku

břicho 101 cm - 100 cm (-1cm)

stehna 61 cm - 60,5 cm (-0,5cm)

zadek 102,5 - 102 cm (-0,5 cm)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 3 Empty18th November 2012, 1:28 pm

Určitě si zvolnění zasloužíš!! A tělu to také prospěje.

Gratuluji k úbytkům flower
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 3 Empty18th November 2012, 7:55 pm

je jasný, že už to nepůjde tak rychle jako ze začátku, proto buď ráda za každou změnu Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 3 Empty20th November 2012, 7:59 pm

Ten úbytok je perfektný a určite to vidieť Smile A prvoradý je dobrý pocit zo seba samého Smile

A čo sa týka nestíhania - je to občas ťažké. Hlavne pre mamičku, ktorá okrem starania sa o deti musí stíhať i pracovať, starať sa o domácnosť, poprípade študovať. Ja zatiaľ chodím ešte na gympel, ale povedala som si, že tá polhodina, ktorú si denne ukradnem, nikoho nezabije - iba ak mňa, ak by som to prehnala Very Happy Smile A zase napr. neterka cvičí so mnou (má 2 a pol roka). Samozrejme nie tak, ako ja Very Happy Ale poskakuje okolo mňa, sem tam sa ma pokúsi napodobniť a ide to Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)   Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-) - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Unikve aneb Jak tělo mé nechť každodenní své hýbání má :-)
Návrat nahoru 
Strana 3 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Nové tělo
» Misha - Bez hranic aneb všechny reálné sny jsou splnitelné!
» Ako behanie zmení telo (a samozrejme správna strava)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Vaše tělo :: Vaše proměny-
Přejdi na: