Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Moje snažení... - Stránka 2 Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Moje snažení... - Stránka 2 Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Moje snažení... - Stránka 2 Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Moje snažení... - Stránka 2 Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Moje snažení... - Stránka 2 Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Moje snažení... - Stránka 2 Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Moje snažení... - Stránka 2 Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Moje snažení... - Stránka 2 Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Moje snažení... - Stránka 2 Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Moje snažení... - Stránka 2 Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Moje snažení... - Stránka 2 Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Moje snažení... - Stránka 2 Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Moje snažení... - Stránka 2 Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Moje snažení... - Stránka 2 Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Moje snažení... - Stránka 2 Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Moje snažení... - Stránka 2 Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Moje snažení... - Stránka 2 Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Moje snažení... - Stránka 2 Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Moje snažení... - Stránka 2 Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Moje snažení... - Stránka 2 Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Moje snažení... - Stránka 2 Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Moje snažení... - Stránka 2 Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Moje snažení... - Stránka 2 Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Moje snažení... - Stránka 2 Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Moje snažení... - Stránka 2 Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Moje snažení... - Stránka 2 Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Moje snažení... - Stránka 2 Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Moje snažení... - Stránka 2 Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Moje snažení... - Stránka 2 Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Moje snažení... - Stránka 2 Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

March 2024
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomno 3 uživatelů : 0 registrovaných, 0 skrytých a 3 Anonymních

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Moje snažení...

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Moje snažení... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje snažení...   Moje snažení... - Stránka 2 Empty7th November 2012, 10:17 pm

pěkný Smile dost velkej skok Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje snažení... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje snažení...   Moje snažení... - Stránka 2 Empty1st December 2012, 6:17 pm

Moje snažení... - Stránka 2 9k=
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje snažení... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje snažení...   Moje snažení... - Stránka 2 Empty1st December 2012, 6:21 pm

fotky v příspěvku výše jsou zase po měsíci cvičení - přesně tedy od 29.10. do 1.12. - foceno 1.12. ráno, za uvedenou dobu se mi dařilo cvičit docela poctivě - měla jsem dohromady 5 dnů volna, jen se mi teda pořád nedaří uhlídat si úplně jídlo, jinak by výsledky byly možná více výrazné....nicméně se cítím dobře, určitě mám i větší sílu a cviky, které mi na začátku dělaly problém už zvládám...takže budu dál pokračovat a zkusím si více ohlídat jídlo.....uvidíme:)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje snažení... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje snažení...   Moje snažení... - Stránka 2 Empty1st December 2012, 9:03 pm

Krásně pokračuješ, hlavně vydrž.. za chvíli doladíš i ten jídelníček a půjde to ještě lépe.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje snažení... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje snažení...   Moje snažení... - Stránka 2 Empty1st December 2012, 9:26 pm

děkuju.....no, chce to trošku víc disciplíny, někdy se mi jídelníček daří dodržovat líp, někdy hůř, ale to snad časem doladím Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje snažení... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje snažení...   Moje snažení... - Stránka 2 Empty1st December 2012, 10:34 pm

náhodou pěkný Smile obzvlášť ten bicák se mi líbí Wink už budeš brzo v cíli Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje snažení... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje snažení...   Moje snažení... - Stránka 2 Empty5th December 2012, 7:09 pm

děkuju, ještě je přede mnou dlouhá cesta a cíl zatím spíše v nedohlednu, ale snad jednou budu moct říct, že jsem se sebou opravdu spokojená:-)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje snažení... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje snažení...   Moje snažení... - Stránka 2 Empty10th March 2013, 6:23 pm

K dnešnímu dni jsem dosáhla těchto výsledků, ještě to není značka ideál, ale upřímně řečeno, nikdy bych nevěřila, že dosáhnu aspoň tohohle....už jsem si dokonce koupila své první kalhoty vel. 36 Laughing
Moje snažení... - Stránka 2 2Q==
No a že jsem kdy vypadala takto (fotka vlevo - a že to není ani rok zpátky) se mi teda nechce věřit už vůbec......... toto je tedy moje změna od loňského července do dneška.....díky Nikki za velikou motivaci flower
Moje snažení... - Stránka 2 Z
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje snažení... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje snažení...   Moje snažení... - Stránka 2 Empty10th March 2013, 6:34 pm

Teda já nevěřím vlastním očím!! Dokonalost! krásně tvarované nohy, bříško, celkově jsi velmi štíhlá.. Teda proč takhle ještě nevypadám? Very Happy Co jsi cvičila?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje snažení... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje snažení...   Moje snažení... - Stránka 2 Empty10th March 2013, 6:43 pm

Děkuju Laughing, řekla bych, že teď po 3 porodech mám nejlepší postavu jakou jsem kdy měla, taky je pravda, že už jsem se na sebe nemohla dívat a věděla jsem, že na další těhotenství už se nebudu moct vymlouvat, protože dětí už máme dost Very Happy
Cvičím hlavně Jillian - střídám to - Body Revolution, když mám míň času nebo se mi nechce volím z těch kratších (30DS, Shred it with weights), občas si dám Boba, teď se chystám na Zuzku, ale pořád k ní nějak nemůžu sebrat odvahu...... Jillian mi zatím pořád stačí.......používám většinou 2 nebo 3 kg činky, u některých cviků i 1 kg a pak mám 6kg kettlebell.... Ať se daří flower
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje snažení... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje snažení...   Moje snažení... - Stránka 2 Empty10th March 2013, 6:59 pm

pěkné, gratuluji, že jsi úspěšně došla k cíli Smile teď už to jen udržovat Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje snažení... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje snažení...   Moje snažení... - Stránka 2 Empty10th March 2013, 7:01 pm

jéééééé, já si ještě v cíli nepřipadám, ale každopádně by to nemělo chytit směr zpátky k levé fotce Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje snažení... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje snažení...   Moje snažení... - Stránka 2 Empty10th March 2013, 7:26 pm

Já si přečetla, až ted že máš tři děti! To je neuvěřitelné!! Kolik ti je? Jsi pro mě velkou inspirací do života. I ted máš lepší postavu než já bez dětí, 21 let. Pane bože co jsem do ted dělala? Very Happy Já teda nevím, kam to chceš ještě posouvat, i když chápu, každý má pocit, že je vždy co zlepšovat, což je dobře a popohání nás to. Ale je to fakt úžasné!!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje snažení... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje snažení...   Moje snažení... - Stránka 2 Empty10th March 2013, 8:28 pm

Opravdu moc děkuji za milá slova, no, já si to stejné říkala před tím necelým rokem - co jsem doteď dělala, že vypadám takhle??? - jasně těhotenství se na postavě určitě podepíše, navíc já jsem se nijak v těhotenství neomezovala, přibrala jsem pokaždé kolem 15 kg (děti mám přesně co dva roky - teď mají 5, 3 a 1 rok), když jsem po tom posledním porodu měla pořád kolem 68 kg, už jsem se na sebe nemohla dívat, pořád kupovala volnější a volnější trika, aby ty špeky nebyly aspoň tak vidět a děsila se toho, že se někde budu muset svlíknout do plavek.......Pak mi švagrová dohodila cvičení s Jill, hledala jsem recenze na netu a narazila na blog Nikki, která v té době byla téměř na začátku své cesty, začala sledovat a strašně mně nakopávalo, jakých pokroků dosahovala, protože na začátku mi její postava připadala hodně podobná té mojí Smile Smile
No a kam to chci posouvat??? - spíš ještě tvarovat, rezervy tam ještě jsou, nejsem žádná fanatička, doteď jsem necvičila více než 1 workout denně, navíc pořád kojím..... Jo a je mi skoro 31 Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje snažení... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje snažení...   Moje snažení... - Stránka 2 Empty10th March 2013, 10:03 pm

Tak to teda čumím, po třech dětech a postavu jak dvacítka. Vypadáš úžasně!!!!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje snažení... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje snažení...   Moje snažení... - Stránka 2 Empty11th March 2013, 8:47 am

děkuju flower
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje snažení... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje snažení...   Moje snažení... - Stránka 2 Empty11th March 2013, 9:42 am

uzasna premena Smile gratulujem Smile pozeram,ze este kojis....to je super, ja som kojila do decembra a islo to akosi rychlejsie dole Smile teraz si uz musim viac sledovat stravu Smile a este my vysvetli, kedy si mala cas cvicit pri troch prckoch? lebo ja to stiham ledva iba pocas obednajsieho spanku.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje snažení... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje snažení...   Moje snažení... - Stránka 2 Empty11th March 2013, 10:09 am

děkuju flower , no, ještě sice kojím, ale v podstatě už jen v noci, stravu jsem si pořádně začala hlídat tak po vánocích, do té doby jsem pořád nebyla schopná disciplíny a pak jsem si řekla, že to zkusím třeba měsíc fakt poctivě dodržovat a když to k ničemu nebude, tak se kdykoliv zase můžu vrátit k původnímu stylu stravování Laughing Laughing, vím, že to možná zní divně, ale nedovedla jsem si moc představit, že se úplně vzdám sladkostí - to byl asi můj největší problém (buchty , koláče a tak.....), a je pravda, že jsem si pomalu začala zvykat na nový styl a sladkosti už mi ani nechybí, občas si něco dám, ale už to není denně, začala jsem svačit, to mi určitě taky hodně pomohlo......Jinak já mám štěstí na manžela, dětem se dost věnuje, takže když se vrátí z práce tak je pohlídá a já si můžu zacvičit (on taky ví, že je to i pro jeho dobro, jednak se mu určitě víc líbím a nejsem proitvná Very Happy), navíc výhoda Jill je, že se vlezu do max. 45 min i se sprchou Cool V době poledního spánku dcery (prostřední syn už nespí po obědě) chodíme pro nejstaršího do školky Very Happy, s klukama bych to zvládla i bez hlídání, oni už se zabaví i sami, ale malá se motá.......
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje snažení... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje snažení...   Moje snažení... - Stránka 2 Empty11th March 2013, 10:44 am

ja mam tiez super manzela Smile s babami sa vyhra.....len chodi dost neskoro domov a to ja uz nevladzem vecer cvicit....
Moje maju 2 roky a rok, takze pri nich moc toho tiez moc nezacvicim Smile chvalabohu mi spavaju spolu cez obed, tak to nejako vystiham....
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Moje snažení... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje snažení...   Moje snažení... - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Moje snažení...
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» moje chudnutie
» Moje cesta
» Moje koníčky - Nikki
» Moje Cesta Za Krásným Tělem
» Majula - moje snaha

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Vaše tělo :: Vaše proměny-
Přejdi na: