Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Moje snažení... Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Moje snažení... Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Moje snažení... Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Moje snažení... Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Moje snažení... Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Moje snažení... Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Moje snažení... Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Moje snažení... Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Moje snažení... Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Moje snažení... Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Moje snažení... Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Moje snažení... Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Moje snažení... Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Moje snažení... Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Moje snažení... Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Moje snažení... Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Moje snažení... Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Moje snažení... Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Moje snažení... Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Moje snažení... Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Moje snažení... Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Moje snažení... Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Moje snažení... Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Moje snažení... Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Moje snažení... Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Moje snažení... Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Moje snažení... Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Moje snažení... Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Moje snažení... Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Moje snažení... Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

March 2024
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomno 3 uživatelů : 0 registrovaných, 0 skrytých a 3 Anonymních

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Moje snažení...

Goto down 
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Moje snažení... Empty
PříspěvekPředmět: Moje snažení...   Moje snažení... Empty7th August 2012, 12:41 pm

Tento blog mne dost inspiroval a také mi dodává velkou motivaci, takže díky Nikki:)
I já jsem si už nějakou dobu říkala, že bych se sebou měla něco dělat, když jsem se dostala ke cvičení s Jillian, tak jsem nevěděla, jak dlouho to vůbec vydržím, teď je to pátý týden, co poctivě cvičím, začínala jsem na váze 70 kg, váha z 6.8. je 67,3. Zde fotky k porovnání: první vznikla 19.7., druhá je z dnešního rána, tedy 7.8. Ještě snad doplním, že mám za sebou 3 porody během 4 let, takže na postavě se to podepsalo....
Moje snažení... 9k=
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje snažení... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje snažení...   Moje snažení... Empty7th August 2012, 12:41 pm

Moje snažení... Z
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje snažení... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje snažení...   Moje snažení... Empty7th August 2012, 12:56 pm

Je uzasne ako to cvicenie omladne telo. Smile Len tak dalej. Smile
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Moje snažení... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje snažení...   Moje snažení... Empty7th August 2012, 1:06 pm

je to fantastické!!! Hlavně jsi objemově daleko menší řekla bych, než ukazuje váha.. tři kila ??? tssss... fakt jsi v centimetrech daleko menší!!! Jen tak dál Smile Držím palce, mamino Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje snažení... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje snažení...   Moje snažení... Empty7th August 2012, 7:51 pm

Také musím souhlasit s Nikki - celá jsi se zúžila. Paráda!! Moc gratuluji! flower
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje snažení... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje snažení...   Moje snažení... Empty7th August 2012, 7:52 pm

Krása! Smile Jsi na dobré cestě, držím pěsti v dalším snažení.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje snažení... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje snažení...   Moje snažení... Empty7th August 2012, 7:53 pm

To je super změna a úžasná motivace I love you
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje snažení... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje snažení...   Moje snažení... Empty7th August 2012, 8:13 pm

Přesně tak, změna skvělá, centimetrově jsi se krásně proměnila a po třech dětech paráda! já mám dvě děti, 23 měsíců od sebe, takže jsem taky nepřetržitě 4 roky byla těhotná, kojila, byla těhotná, kojila a je to prostě na těle znát, ale na druhou stranu je hodně matek, které mají děti a vypadají k světu, takže je to jen o vůli se sebou něco dělat. A já už mám hlavně 4,5 roku od 2. porodu tak se nemám na co vymlouvat. Držím palce a jen tak dál!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje snažení... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje snažení...   Moje snažení... Empty7th August 2012, 8:47 pm

Změna je opravdu velká, hlavně na bříšku je vidět Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje snažení... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje snažení...   Moje snažení... Empty8th August 2012, 9:55 am

Děkuji všem za kladné ohlasy, moc mě těší, že i "nezávislí Pozorovatelé" na mé postavě shledali nějakou změnu, což jasně svědčí o tom, že jsem si ji nevsugerovala, ale že se opravdu něco začíná dít.......nikdy bych nevěřila, že za měsíc poctivého cvičení - půl hoďky denně s Jill budu mít takové výsledky...jelikož mám 5 měsíců po posledním porodu a plně kojím, tak jsem si nechtěla hned ze startu naložit tvrdý trénink (vím, že některé z Vás cvičí i několik workoutů za den, ale to jsem udělala asi jen 3x, jednak na to nemám při třech dětech tolik času a taky musím být schopná následující dny fungovat a ne, že po cvičení nezvednu ani sklenku s vodou Very Happy), jinak jsem samozřejmě upravila jídelníček, přijde mi, že jsem se dřív tak nějak projedla dnem, teď si to hlídám, kalorie nepočítám, není ze mě žádná extrémistka, klidně si dám i kousek kynutého koláče od maminky - na snídani, ale "nesežeru" ho půl plechu, ale dám si třeba jen dva dílky, i přesto jsou změny takové, jaké jsou, takže je to opravdu o racionálním přístupu a ne o striktním zakazování naprosto všeho...určitě budu informovat o dalších změnách:)
Jo a ještě maličkost, včera jsem si udělala radost a koupila si krásné nové boty na cvičení od Adidasu, dneska jsem je prubla a super, určitě je to lepší než naboso (jako jsem cvičila doposud)
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Moje snažení... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje snažení...   Moje snažení... Empty8th August 2012, 11:38 am

boty chci vidět Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje snažení... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje snažení...   Moje snažení... Empty8th August 2012, 11:50 am

tak to jsou ony Wink, říkal pán v obchodě, že jsou přímo na fitness bounce
Moje snažení... 2Q==
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Moje snažení... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje snažení...   Moje snažení... Empty8th August 2012, 1:35 pm

ooo, tak to jo Smile)) pěkné Smile)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje snažení... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje snažení...   Moje snažení... Empty8th August 2012, 2:40 pm

no, já jsem včera těch bot vyzkoušela nespočet, bohužel mám problém, že mám velkou, ale úzkou nohu, takže buď vybrané botky končily vel. 6 nebo když už byly i větší, tak jsem je měla moc široké a nešly pořádně dotáhnout, tyhle byly jediné, které mi opravdu seděly, na další hledání už jsem neměla nervy, vzhledem k tomu, že cvičím doma, tak mi to bylo v podstatě jedno, jaké koupím
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje snažení... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje snažení...   Moje snažení... Empty8th August 2012, 9:24 pm

Změna je perfektní - jen tak dál. Ty 3 děti bych na tobě vůbec nepoznala Smile. Je mi 20 a hrozně se stydím, když vidím vás maminy, jak to všechno stíháte - cvičení a ještě děti. Ty máš navíc ještě 3 Shocked - to tě opravdu obdivuji, že zvládáš ještě poctivě cvičit. Já teda sice chodím každý den na brigádu (min. 9 hodin), ale někdy jdu na ráno a někdy na odpoledne, takže mi to cvičení v poslední době moc nejde Crying or Very sad. Zítra jedu s kolegyněmi aspoň na Jumping a pak se do toho zase dám, nesmím být taková lemra! Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje snažení... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje snažení...   Moje snažení... Empty9th September 2012, 11:12 am

  Po delší době přidávám další fotky, tak snad tam nějaká změna je:D, foceno dnes ráno:
Moje snažení... 2Q==
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje snažení... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje snažení...   Moje snažení... Empty9th September 2012, 11:18 am

a tady ještě moje "befor/after" vedle sebe:), první fotka pořízena 19.7., druhá je z 9.9., už se vlezu do riflí, které mi byly těsné i před těhotenstvím a neleze mi z něho nehorázná pneumatika Laughing, rezervy jsou samozřejmě ještě velké, ale každý takovýto krůček kupředu potěší...
Moje snažení... 2Q==
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje snažení... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje snažení...   Moje snažení... Empty9th September 2012, 11:32 am

ty jo dost velká změna, hezky se ti tvarujou boky a bříško, máš ho z profilu rovný, závist Smile
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

Moje snažení... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje snažení...   Moje snažení... Empty9th September 2012, 11:49 am

ty jo, super, boky a bříško jedou Smile)) prej snad tam bude změna... copak to nevidíš? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje snažení... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje snažení...   Moje snažení... Empty9th September 2012, 12:00 pm

Vždyť je ta změna úplně krásně vidět! flower
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje snažení... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje snažení...   Moje snažení... Empty9th September 2012, 7:00 pm

N bounce ádherná změna ,jak píšou holky musím souhlasit to bříško bok máš menší
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje snažení... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje snažení...   Moje snažení... Empty9th September 2012, 8:56 pm

Také musím souhlasit s holkama.. je to krásně vidět!! Super!!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje snažení... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje snažení...   Moje snažení... Empty10th September 2012, 10:41 pm

Jak to člověk vidí vedle sebe... tak prostě valí bulvy, moc pěkná změna Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje snažení... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje snažení...   Moje snažení... Empty7th November 2012, 7:48 pm

Po delší době přidávám další příspěvek, asi 1,5 měsíce jsem bohužel nemohla cvičit, začaly mě trápit problémy s kolenem a to tak, že jsem vůbec nebyla schopna odcvičit žádný workout, ve kterém byly dřepy, squoty apod., pak mně skolila angína, antibiotika, než jsem se z toho vyhrabala, tak to chvíli trvalo, možná to bude znít jako výmluvy, ale asi 2 týdny potom jsem si dala ještě volno, kojím a mám tři děti, se kterýma mi v době, kdy je manžel v práci, nikdo nepomůže.....pak jsem asi týden jezdila na orbitreku...za dobu, co jsem necvičila jsem taky pěkně kašlala na jídlo, které jsem tak pěkně začala dodržovat, už se mi začínalo zdát, že zase začínám "kynout", takže dneska je to 9. den, co poctivě cvičím 30 day shred, v podstatě ze dne na den jsem zase najela na "zdravý" jídelníček a musím říct, že už po těch devíti dnech se cítím líp, váha se asi začala hýbat směrem dolů (jupí), kraťasy, které jsem v létě měla narvané, mám úplně super - škoda, že teď v nich moc parády nenahoním.........tak snad to půjde takto pěkně dál, přidávám tabulku s mírama, jak se mi zatím daří, no a po 30DS přidám zase nějaké foto, tak doufám, že tam nějaká změna zase bude:)

prsa pas břicho boky zadek stehno stehno níž váha
16.7.2012 90 89 94 98 103 61 57 69
6.8.2012 90 87 93 96 102 59 56 67,3
20.8.2012 90 86 93 96 100 57 55 68
7.11.2012 91 81 91 93 99 56 52 65
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Moje snažení... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje snažení...   Moje snažení... Empty7th November 2012, 10:09 pm

Já bych řekla, že jsou to super výsledky!! A čísla jsou taky pro Very Happy . Moc gratuluji. flower
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Moje snažení... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje snažení...   Moje snažení... Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Moje snažení...
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» moje chudnutie
» Moje cesta
» Moje koníčky - Nikki
» Moje Cesta Za Krásným Tělem
» Majula - moje snaha

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Vaše tělo :: Vaše proměny-
Přejdi na: