Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 3 Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 3 Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 3 Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 3 Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 3 Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 3 Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 3 Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 3 Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 3 Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 3 Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 3 Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 3 Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 3 Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 3 Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 3 Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 3 Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 3 Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 3 Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 3 Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 3 Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 3 Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 3 Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 3 Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 3 Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 3 Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 3 Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 3 Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 3 Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 3 Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 3 Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

March 2024
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomno 3 uživatelů : 0 registrovaných, 0 skrytých a 3 Anonymních

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem?

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem?   Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 3 Empty8th January 2013, 6:09 pm

Přidej na přílohách - v suchém stavu by např. těstoviny, rýže (+ bulgur, pohanka, jáhly atd) měly mít 60g. brambor 200g.

Např. vločky ke snídani až 60g, jogurtu ráno 150g. Nebo v případě pečiva ráno 2 kusy.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem?   Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 3 Empty8th January 2013, 8:29 pm

lenulka2509 napsal:
Holky, poraďte mi, co zdravého jíst, abych navýšila příjem kalorií??? Shocked Teď jsem koukala a i s večeří jsem -176 kcal...chybí mi tedy "dojíst" nějakých 1300 kcal Shocked
Jasně, že všechny jídla nejsou na tom netu spočítaná přesně, ale i orientačně je to masakr....a to hlad nemám...

Dnešní celkový výdej mám 2934 kcal a celkový příjem dne 1054 kcal Embarassed

176 kcal na večeři? proboha co jíš? Very Happy počítáš si to správně (podle váhy..) ?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem?   Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 3 Empty8th January 2013, 10:15 pm

Agafja - díky za tipy!! Wink

Seasha - né 176 kcal na večeři, ale že jsem byla po celém dni (po celém jídelníčku) s příjmem v mínusu vzhledem k výdeji Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem?   Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 3 Empty12th February 2013, 10:30 am

Ahoj holky,ráda bych se přidala do diskuze.

Jmenuji se Kača a na těchto stránkách jsem tak 14 dní a na foru od včerejšk..:-).

Tak momentálně se koukám kde co je a zjišťuji plno informací ohledně cvičení,které jsem si už rozjela a taky stravování,ale jak asi každý s tím mám opravdu docela problém.Zkoušela jsem si to hlídat na sebekoučníku,ale asi mám pomalí internet a dlouho to trvá,než si tam potraviny uložím a tak jsem to zkusila na těchto stránkách...http://www.kaloricketabulky.cz/jidelnicek.php?PrevDay=%3C&date=12.02.2013...je tam uložený můj pondělní den,ale nějak v tom mám hokej.Podle toho jsem snědla méně než jsem měla,ale nehubnu,jelikož mám malý výdej.Je fakt,že jsem momentálně doma s dětma.Jeden je nemocný a tak toho moc nepodělám,vlastně celou zimu to tak je,protože děti jsou stále nemocní a tak se chci zeptat,jestli opravdu s Jillian to bude stačit abych zhubla při takové stravě,nebo si ještě přidáváte.Doma zatím nemám činky a tak zatím cvičím s petkama.Začala jsem s půl litrem a teď s litrem a půl...teda umírám u toho,ale nakonec to dám..:-).Co se týče toho jídla,tak opravdu v tom mám hokej..:-(.I když jsem toho prčetla docla dost,tak nevím,jestli si můžu dát normální polévku před hlavním jídlem a tak..:-).Jak to máte holky vy??Díky za rady...pa Kača
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem?   Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 3 Empty12th February 2013, 1:35 pm

Ahojky, mě to nejde zobrazit. Tak to sem vypiš a třeba poradíme. Také se stále učíme Smile A vítej, Jillan i jiné cvičení v kombinaci se stravou samozřejmě fungujou Very Happy Věř a dej se do toho Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem?   Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 3 Empty12th February 2013, 2:45 pm

Ahoj Lauro..:-).

Tak prvni písnu co jsem měla za celý den.Jinak normálně ještě k tomu jím i večer,protože ráda útočím na lednici a co mám děti,tak jím kradu sladkosti..:-D.Ale díky tomuhle blogu se už snad udržím...ono je to lepší si o tom pokecat a vědět,že v tom nejsi sama Smile.Ještě děkuji za přivítáni...s Jillian cvičím už 8den...měla jsem výpdek 2dny kvůli zánětu stř.ucha a tak jsem si to o ty dva dny posunula a ve čtvrtek začínám 2level:D...sama na sebe koukám že jsem do toho šla Shocked,ale už bylo na čase:D:lol:.

Tak k tomu příjmu:Ráno normálně dva tmavé chléby s kiri sýrem a k tomu rajče,sváča půlku pomeranče,ale byl veliký,tak proto jen půlka,oběd-asi 200ml bramborové polévky a 80g rýže,70g dušené zeleniny a 100g kuřete bez kost.Sváča další půlka pomeranče a kafe s mlíkem bez cukru,a na večeři dva chlebíky s kiri,rajče a kousek okurky.

V kalkulátoru mi vyšlo,že příjem mám 1097 kcal a výdej to jsem si zadala jen cvičení a vysávání a spalování při příjmu potravy a celkem teda 443 kcal výdej.



No a co se mi tam potom píše jo:

Můj bazální metabolismus je 1606 kcal,tuhle energii vydává mé tělo i když nic nedělám(tato energie je třeba na udrýení životních funkcí a jedná se o úplné minimum.Tuto vydanou energii je třeba vyrovnat,cílem je teda sníst minimum 1606 kcal...což jsem nesnědla.

Pokud jsem si nastavila,že chci zhubnout,tak mím cílem nebude rovnováha.Při hubnutí nesmí výdej energie převyšovat příjem.Příjem by měl být o 478 kcal nišší....to je příjem 1128kcal.To ale kdybych seděla jen u telky a nic nedělala.Snad to zatím chápu správně.Tohle by odpovídalo hubnutí 0,5kg týdně.Příjem ale nesmí být nižší jak 1195 kcal.

Takže když to tam mám shrnutý,tak příjem jsem měla 1097kcal,což je málo,aktivita 443 kcal..ale normálně určitě vyšší,když lítám skoro děnně i když jsme nemocní kolem sporáku a dětí...teda momentálně dlouho tvrdnu u počítače a studuju.Razz..takže celkově můj čistý příjem je 654kcal.Tak co s tím..jaký by měl být správný čistý příjem??Když například opravdu sním 1 400kcal a budu cvičit jenom zatím Jillian..samo,že se chystám cvičit i něco jinýho,až získám kondičku...zhodím??Nebo se mám na to vyrdnout a jest tak,jak jsem zviklá..to je asi tak nějak podobně,ale větší porce a nepřejídat se hlavně zítra a opravdu se toho držet,protože vím,že opravdu tloustnu díky slatkostem a nájezdech do lednice..:sleep:Ufff...Protože čím víc čtu o jídle a řeším to,tak jsem s toho úplně hotová..dneska se mi o tom dokonce zdálo:affraid:..furt na to myslím...jenom myslím na jídlo a mám hlůad...ach jooo..:-(.Tak předem holky děkuji za rady.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem?   Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 3 Empty12th February 2013, 3:35 pm

Ahojky toto jsou věčné otázky. V podstatě se říká, že by čistý příjem neměl jít pod 1200kcal - takže když sníš 1500 a vycvičíš 400 tak tvůj čistý příjem je 1100 a jsi ve fázi ,,hladovění". Ten bazál ber s rezervou, na dálku přes počítač vypočítat nejde - jen orientační. Nikdy nechoď pod těch 1200 čistého. Já tu chybu často na začátku dělám - málo jím, hodně cvičím a pak se váha nehýbá a člověk si říká, jak je to možný. Je.

Ale více než celkový příjem bych si hlídala skladbu živin - je rozdíl mezi energií, kterou ti dodají sacharidy, bílkoviny nebo tuky.
Já vážím 57 kg/164 cm, můj cíl je mít okolo 53 kg. Bílkovin jím mezi 100-120g, Sacharidy 150-200g. Jsou důležité i tuky, takže se neboj přidat já mám mezi 40-55g. Když mám víc tuků, tak méně sacharidů a naopak. Takhle se toho držím a váha jde konečně plynule dolů, nemám hlad, ani chutě a jídelníček je na kcal různý okolo 1500kcal někdy víc a někdy míň.

Pošlu ti sem odkaz až najdu na článek, který mi pomohl s tou skladbou, kolik čeho. Kalorické tabulky znám, i co radí, upravila jsem si vlastní hodnoty. V podstatě tvůj jídelníček ok až na večeři, klidně se najez :-) a i k obědu přidej tuky, nemusí to být vařené maso, orestované kuřecí na lžící oleje je v pořádku. Hlavně, aby ti chutnalo a nestala se z toho dieta, kterou dlouhodobě neudržíš.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem?   Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 3 Empty12th February 2013, 3:39 pm

Tady to je: http://www.body-test.cz/nacrt-zakladniho-jidelnicku

Ještě bych chtěla říct, všude jsou rozporuplné informace, jak ve cvičení tak ve stravě. Jsou prostě různé cesty. Neznamená to, že když nebudeš cvičit Jill, ale budeš dělat jiný sport, že také nezhubneš a nevytvaruješ se. I ve cvičení tě bude mást, např. jeden radí cvičit 60 min a déle a pak budeš pochybovat nad Jillian? Ne, prostě to je zase jiný trénink.

A tak je to i s jídlem. prostě vsaď na jednu techniku a té důvěřuj a vydrž u ní. Člověk to časem vykoumá sám, co mu nejvíce sedí.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem?   Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 3 Empty12th February 2013, 3:57 pm

Lauri,děkuji..já si to vytiskla a večer si to přečztu:P.

Moc děkuji a určitě se ozvu,jak mi to jde...no ale hlavně momentálně minimálně musím přesat s těmi čokiškama a výlety do lednic.Nic pádím a děkuji ještě jednou za radu..ahoj:D.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem?   Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 3 Empty12th February 2013, 4:11 pm

Nemáš za co, určitě poreferuj, jak to jde Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem?   Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 3 Empty14th February 2013, 2:54 pm

Ahoj Lauri,

tak to mám přečtený a myslím,že nejlépe udělám,když si budu hlídat bílkoviny a mít pod kontrolou cukry a tuky...takže přidat víc na jogurtech a ubrat pečiva.Jinak bych mě s toho asi už cvaklo víš.Co se týče vážení a přemýšlení nad jídlem,tak to je momentálně pro mě španělská vesnice..:-).Ono od tě doby,co si kluci vymýšlejí že jim to a ono nechutná a nejraději by jedli jenom palačinky,tak s vaření nemám radost.Shocked

Jinak dneska jsem zkončila 1level 30dey a k tomu jsem si přidala 6weeks a ten jsem teda dala jen asi 15minut...málem jsem umřela:P..ale možná kdyby mi tu kolem nelítali zrovna kluci a pořád s něčím neotravovali,tak bych to dala.Právě přemýšlím,že bych si k tomu fakt ten 6 weks dala,protože je to dobrý na břicho...no třeba jen 3krát do týdne.Příjde mi to i když teda začínám dost mál ota půl hodinka.Co myslíš??

pa K.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem?   Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 3 Empty14th February 2013, 3:26 pm

Jo a ještě jsem se chtěla zeptat co si myslíte o Herbalifu??Má kamarádka to dělá a je s tím moc spokojená.Já to mám dom a piji to,když nestihám snídani...je to něco podobného jak proteinový nápoj?Prostě fakt,když mám rozlítaný den a s dvojčaty ho mám často,tak to řeším herbíkem..:-).

Co myslíte??
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem?   Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 3 Empty14th February 2013, 5:35 pm

Kiri je taveňák? Jestli jo, tak to nejez, taveňáky nejsou vůbec zdravé. Je tam jen kupa chemie. Podívej se na http://www.stream.cz/peklonataliri/781552-peklo-na-taliri-tavenaky
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem?   Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 3 Empty14th February 2013, 7:56 pm

Ahoj Moni...no je to takovej tvarohovej tavený sýr.Ale víš co,dělala jsem si i domácí....a je super...Dáš tři velké bílé jogurty do misky a přidáš šlehajdu to spojíš,malinko osolíš a dáš do sýta které vyložíš plenou,nebo utěrkou a necháš min 24 hodin uležet.Vyteče s roho ta syrovatka a je to fakt hrozně dobrý,akorát teda nevím,jestli teď dietní...ale že je to s těch jogurtů,tak myslím,že v poho,akorát ta šlehajda..:-)))..ale opravdu super mňamka na pečivo,nebo do pomazánek.Razz
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem?   Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 3 Empty14th February 2013, 8:04 pm

Tak jsem koukla na odkaz a ufff..Mad...ale s tím kiri jsem se nějak nedozvěděla,to bych musela kouknout zítra na složení v obchůdku.Ale je něco jak lučina a tu miluji a ten receptík,tak je to podobný...vyzkoušej..:-).
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem?   Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 3 Empty14th February 2013, 8:08 pm

Já si hodně dělám různé tvarohové pomazánky, poslední byla nivová fakt mňamka :-)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem?   Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 3 Empty15th April 2013, 7:19 pm

Ahoj holky Smile
jak si to tu tak pročítám, tak mi začala vrtat v hlavě myšlenka týkající se mého příjmu kalorií. Už pár měsíců pravidelně (skoro denně) cvičím, takže můj bazální metabolismus je okolo 2000 kalorií. Snažím se jíst zdravě a pravidelně, hlídám si kalorie i živiny a denně sním okolo 1400 kalorií. Nemám přes den pocit hladu, ani nemám moc chutě "mlsat". Ale ačkoliv se snažím shodit poslední kilča, poslední dobou mám pocit, že se nic neděje.
Většinou cvičím 30 minut denně různé program od Jillian a tak jednou týdně 60 minut s Jill nebo Bobem. Myslíte, že důvod neshození žádného dalšího kila je v tom, že tělo hladoví a spaluje svaly místo tuku? Na kolik kalorií denně bych měla navýšit svůj příjem, abych stále "hubla", ale šlo to z tuku a tělo nehladovělo? Smile
Vím, že se to nedá takhle jednoduše říct či doporučit, ale opravdu by mi pomohla aspoň nějaká obecná rada Smile Děkuju Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem?   Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 3 Empty16th April 2013, 8:41 am

Ahojky, tak můj bazál je 1600Kcal a můj příjem je 1900Kcal. bílkoviny 128g,sacharidy 200g,tuky 67g. Každá jsme jiná a každá spalujeme něco rychleji. Já třeba musím hodně hlídat sacharidy, protože je špatně spaluji.Denně cvičí Jill + 2x týdně zumba. Pokud si chceš vypočítat svůj orientační příjem doporučuji tyto tabulky a nebo SEBEKOUČINK od STOPU

http://www.kaloricketabulky.cz/

Doufám, že jsem ti trošku pomohla flower
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem?   Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 3 Empty16th April 2013, 6:40 pm

CandiceB: pokud to chceš mít přesnější, zajdi si na nějaké měření s InBody nebo Bodystatem. Pro orientaci jsou tyhle internetové kalkulačky určitě skvělé, ale přece jen, každá jsme jiná, a pak také může mít vliv to, jak jsme "zkušené dietářky" Wink

Já jsem z toho taky už měla hlavu jak balon, tak jsem se objednala - měření mě vyjde na 200kč s následnou analýzou. Mě teda hlavně zajímá viscerální tuk a bazál scratch
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem?   Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem? - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Patříte mezi "počítače" kalorií? Jaký je váš kalorický příjem?
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
» Spalování kalorií
» Spalování kalorií,pocení
» Zjišťování kalorií a kilojoulů
» omílané téma - množství kalorií - help pls !

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Vaše tělo :: Vaše jídelníčky-
Přejdi na: