Moje tělo - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Poslední téma
» Oblečení na in-line bruslení
InSPORTline - Stránka 2 Empty25th June 2015, 2:28 pm pro Anonymní

» Jane Fonda
InSPORTline - Stránka 2 Empty5th December 2014, 10:58 am pro Anonymní

» Port de Bras
InSPORTline - Stránka 2 Empty4th December 2014, 3:35 pm pro Anonymní

» Začínám 10.3.2014
InSPORTline - Stránka 2 Empty16th July 2014, 11:07 am pro Anonymní

» Jak zhubnout nejdříve břicho ?
InSPORTline - Stránka 2 Empty9th July 2014, 5:00 pm pro Anonymní

» Bob Harper
InSPORTline - Stránka 2 Empty30th May 2014, 7:31 pm pro Anonymní

» Insanity workout
InSPORTline - Stránka 2 Empty20th May 2014, 8:59 pm pro Anonymní

» Nedaří se mi, jsem zoufalá
InSPORTline - Stránka 2 Empty20th May 2014, 1:09 pm pro Anonymní

» 6 MĚSÍČNÍ JÍDELNÍČEK
InSPORTline - Stránka 2 Empty14th April 2014, 9:40 pm pro Anonymní

» Focus T25
InSPORTline - Stránka 2 Empty1st April 2014, 1:07 pm pro Anonymní

» Moje proměna - věčný boj s kily(tuky)
InSPORTline - Stránka 2 Empty31st March 2014, 9:03 am pro Anonymní

» Celulitida ..věčný boj
InSPORTline - Stránka 2 Empty22nd March 2014, 11:43 am pro Anonymní

» www.fitnesstv.cz
InSPORTline - Stránka 2 Empty15th March 2014, 11:52 am pro Anonymní

» únik moči při cvičení (skákání)
InSPORTline - Stránka 2 Empty25th February 2014, 5:55 pm pro Anonymní

» Reawe mění vlastní život
InSPORTline - Stránka 2 Empty25th February 2014, 11:05 am pro Anonymní

» Zmenšující se prsa
InSPORTline - Stránka 2 Empty24th February 2014, 8:05 pm pro Anonymní

» Rosa a její boj za hezčí postavou
InSPORTline - Stránka 2 Empty17th February 2014, 11:59 am pro Anonymní

» Bazální metabolismus vs. celkový příjem kalorií
InSPORTline - Stránka 2 Empty29th January 2014, 8:26 am pro Anonymní

» Rotační disk
InSPORTline - Stránka 2 Empty29th January 2014, 8:24 am pro Anonymní

» Spiralizér
InSPORTline - Stránka 2 Empty28th January 2014, 9:49 am pro Anonymní

» Dokážu to!!
InSPORTline - Stránka 2 Empty26th January 2014, 6:35 pm pro Anonymní

» cvičím jím a nehubnu
InSPORTline - Stránka 2 Empty25th January 2014, 11:36 pm pro Anonymní

» Jak spalujeme (nejen) s Jillian
InSPORTline - Stránka 2 Empty25th January 2014, 8:33 pm pro Anonymní

» Co právě teď děláte nebo na co se za moment chystáte?
InSPORTline - Stránka 2 Empty20th January 2014, 2:02 pm pro Anonymní

» Podprsenky na beh
InSPORTline - Stránka 2 Empty20th January 2014, 10:10 am pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
InSPORTline - Stránka 2 Empty9th January 2014, 5:31 pm pro Anonymní

» Časopisy
InSPORTline - Stránka 2 Empty3rd January 2014, 5:26 pm pro Anonymní

» Činky
InSPORTline - Stránka 2 Empty3rd January 2014, 5:25 pm pro Anonymní

» Botky
InSPORTline - Stránka 2 Empty3rd January 2014, 5:24 pm pro Anonymní

» Hlasujte pro oblíbenost.
InSPORTline - Stránka 2 Empty2nd January 2014, 11:14 pm pro Anonymní

March 2024
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomno 2 uživatelů : 0 registrovaných, 0 skrytých a 2 Anonymních

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 52 uživatelů dne 10th July 2014, 1:18 pm
Top posting users this week
No user

 

 InSPORTline

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




InSPORTline - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: InSPORTline   InSPORTline - Stránka 2 Empty9th August 2012, 9:12 am

Dneska si jdu pro balíček na poštu Smile Objednávku mám za 510,-Kč, takže mi to krásně vyšlo a mám poštovné zdarma Very Happy Už se těším, jak si těch 7 kilo donesu domů.
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

InSPORTline - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: InSPORTline   InSPORTline - Stránka 2 Empty9th August 2012, 10:39 am

Very Happy činky přišly , jo? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




InSPORTline - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: InSPORTline   InSPORTline - Stránka 2 Empty9th August 2012, 10:52 am

Ano, už mi poslali SMS, že je zásilka připravena k vyzvednutí Very Happy Za chvíli vyrážím.
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

InSPORTline - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: InSPORTline   InSPORTline - Stránka 2 Empty9th August 2012, 11:24 am

bude foto? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




InSPORTline - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: InSPORTline   InSPORTline - Stránka 2 Empty9th August 2012, 11:25 am

Axie jakou váhu činek jsi objednala a jaké doma máš? Já bych potřebovala nějakou cvičící podložku,zatím využívám pěnové puzzle od dětí, ale nevím jakou. V posilovně teď cvičím na ruce 7kg činky, ty trojky jsou na mě už lehoučké-tedy až na ten cvik v body revolution na triceps (pokrčené nohy, ruce dopředu a dozadu) to mi tedy trojky stačí
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




InSPORTline - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: InSPORTline   InSPORTline - Stránka 2 Empty9th August 2012, 4:13 pm

Nikki Finn (admin) napsal:
to jsou fakt hovada v té firmě... já už s nima nechci mít nidky nic společného...

Já taky ne, ale teď z nich musím dostat to zboží - přeci jenom mám v tom 1500 Kč Evil or Very Mad. Ale pozor, dneska po 3 výhružných emailech, že potřebuju tu jednu položku v sobotu na dovolenou mi to prý poslali přes PPL - sice jsem měla zaplacenou poštu kvůli tomu, že nejsem dopoledne doma, ale tak aspoň něco. Snad mi to zítra PPL hodí do práce, jinak jsem v prdeli, ale tak těch cca 500 m ho snad nezabije Smile. Takže zítra dám echo, jestli jsem se aspoň dočkala první části obj. Držte mi palce! Laughing
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




InSPORTline - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: InSPORTline   InSPORTline - Stránka 2 Empty9th August 2012, 5:32 pm

jakozamlada napsal:
Axie jakou váhu činek jsi objednala a jaké doma máš? Já bych potřebovala nějakou cvičící podložku,zatím využívám pěnové puzzle od dětí, ale nevím jakou. V posilovně teď cvičím na ruce 7kg činky, ty trojky jsou na mě už lehoučké-tedy až na ten cvik v body revolution na triceps (pokrčené nohy, ruce dopředu a dozadu) to mi tedy trojky stačí

Ty teda zvedáš váhy Very Happy Já mám doma činky 1,2 kg (tatínek vyrobil, proto taková neobvyklá váha). Koupila jsem si 0,5 kg především na kardio, 1 kg a 2 kg. Přiznám se, že takhle mi to stačí. Navíc jsou činky takové "šikovné", že si bez problému dám do ruk třeba 2 + 1 kg a můžu kombinovat.
Ono je to spíš na kondičku, bicáky mi z toho určitě nenarostou, ale ruce mám pěkně pevné.
No a podložku nepoužívám, cvičím na koberci a na tom by mi akorát klouzala. Ale když už podložku potřebuju, tak mám doma obyčejnou karimatku a slouží dobře Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




InSPORTline - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: InSPORTline   InSPORTline - Stránka 2 Empty9th August 2012, 5:32 pm

Nikki Finn (admin) napsal:
bude foto? Very Happy

Ano, už se na to chystám Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

InSPORTline - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: InSPORTline   InSPORTline - Stránka 2 Empty9th August 2012, 6:24 pm

jakozamlada napsal:
Axie jakou váhu činek jsi objednala a jaké doma máš? Já bych potřebovala nějakou cvičící podložku,zatím využívám pěnové puzzle od dětí, ale nevím jakou. V posilovně teď cvičím na ruce 7kg činky, ty trojky jsou na mě už lehoučké-tedy až na ten cvik v body revolution na triceps (pokrčené nohy, ruce dopředu a dozadu) to mi tedy trojky stačí

panenko skákavá 7??? to chceš mít takové svaly? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




InSPORTline - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: InSPORTline   InSPORTline - Stránka 2 Empty9th August 2012, 7:03 pm

Nikki Finn (admin) napsal:
jakozamlada napsal:
Axie jakou váhu činek jsi objednala a jaké doma máš? Já bych potřebovala nějakou cvičící podložku,zatím využívám pěnové puzzle od dětí, ale nevím jakou. V posilovně teď cvičím na ruce 7kg činky, ty trojky jsou na mě už lehoučké-tedy až na ten cvik v body revolution na triceps (pokrčené nohy, ruce dopředu a dozadu) to mi tedy trojky stačí

panenko skákavá 7??? to chceš mít takové svaly? Very Happy

albino ono se tam dělají 4 série těžké a 1 série lehká, na mě už je trojka opravdu lehoučká, takže tu lehčí verzi dělám s pětkami, kdybych zvedala menší, tak se ani nezapotím, ruce se tím rýsují zatím jen do ženských tvarů-kdybych pozorovala, že vypadám jako Arnold a roste mi knír, tak to stopnu alien
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

InSPORTline - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: InSPORTline   InSPORTline - Stránka 2 Empty9th August 2012, 10:40 pm

knír by ti neslušel Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




InSPORTline - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: InSPORTline   InSPORTline - Stránka 2 Empty21st August 2012, 12:57 pm

Ach jo, holky, já jsem trumbera Crying or Very sad
Jsem si objednala z inSPORTline činky, vyzvednutí na prodejně.. to by bylo OK
Pak mi tam napoprvé nefungovala karta, což mě vystreslo tak, že jsem pak zadala blbě pin. Ten jsem pak zadala správně, pohoda, sbalila jsem tedy činky a šla jsem. Až pak v buse jsem si uvědomila, že jsem měla platit přes 200... a takyže jo, ta slečna mi napočetla každou činku jen jednou.

Jak byste to řešily vy? Napsaly byste někam nebo byste dělaly mrtvého brouka? Mám zas strach, abych z toho neměla nějaké opletačky...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




InSPORTline - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: InSPORTline   InSPORTline - Stránka 2 Empty21st August 2012, 1:50 pm

Sifzuška napsal:
Ach jo, holky, já jsem trumbera Crying or Very sad
Jsem si objednala z inSPORTline činky, vyzvednutí na prodejně.. to by bylo OK
Pak mi tam napoprvé nefungovala karta, což mě vystreslo tak, že jsem pak zadala blbě pin. Ten jsem pak zadala správně, pohoda, sbalila jsem tedy činky a šla jsem. Až pak v buse jsem si uvědomila, že jsem měla platit přes 200... a takyže jo, ta slečna mi napočetla každou činku jen jednou.

Jak byste to řešily vy? Napsaly byste někam nebo byste dělaly mrtvého brouka? Mám zas strach, abych z toho neměla nějaké opletačky...

tak já jsem takovej dobrák (rozuměj blbec), že bych lezla zpátky a na chybu ji upozornila...Sama dělám s lidma a penězi a prostě chybka se vloudí a sama bych byla ráda, když mě někdo upozorní na to, že jsem chybovala. Každopádně, i kdybys tam nešla, nikdo ti nic udělat nemůže, protože to je evidentně chyby obsluhy....
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

InSPORTline - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: InSPORTline   InSPORTline - Stránka 2 Empty21st August 2012, 2:47 pm

Já jsem taky takovej blbec a vždycky prodávající upozorním na chybu Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




InSPORTline - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: InSPORTline   InSPORTline - Stránka 2 Empty21st August 2012, 2:55 pm

to já většinou taky Very Happy ale teď jsem si toho fakt všimla až v buse
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




InSPORTline - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: InSPORTline   InSPORTline - Stránka 2 Empty31st August 2012, 11:27 am

Z Insportline jsem maximálně spokojená. Objednávala jsem činky pro kamarádku a hrazdu pro přítele. Obj. byla ve čtvrtek a v pátek jsem zboží měla Smile- PPL a zdarma - jelikož měli teď do konce srpna akci, že nad 500 Kč je poštovné zdarma Wink.

Jo a ta hrazda je fakt pecka. Za 280 Kč velmi kvalitní a neproděraví dveře (kvůli tomu jsem si ji kupovala - teda přítelovi Smile. Bohužel shyb je pro mě nadlidský výkon, ale do konce roku mám cíl, že aspoň jeden udělám! Tak uvidíme! Laughing
Návrat nahoru Goto down
Nikki Finn (admin)
Admin
Nikki Finn (admin)


Poèet pøíspìvkù : 1074
Join date : 09. 07. 12
Age : 43
Location : Czech Republic

InSPORTline - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: InSPORTline   InSPORTline - Stránka 2 Empty31st August 2012, 12:37 pm

Hrazdu jsem taky chtěla koupit, nakonec jsem ji vytáhla z košíku, takže to vypadá, že ji budu asi o vánocích zase kupovat Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




InSPORTline - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: InSPORTline   InSPORTline - Stránka 2 Empty31st August 2012, 12:55 pm

Nikki Finn (admin) napsal:
Hrazdu jsem taky chtěla koupit, nakonec jsem ji vytáhla z košíku, takže to vypadá, že ji budu asi o vánocích zase kupovat Very Happy

No Nikki je vážně skvělá. Já bych ji chtěla i pro sebe, ale teď jsem vyhodila za sport. potřeby už vážně moc peněz. Tak jsem to udělala chytře a koupila ji přítelovi. Stejně tam trávím víc času než doma, takže jsem to hezky vymyslela Laughing. On teda tvrdí, že až nebudou taková vedra, tak že začne, tak jsem na něj zvědavá. Dneska ho zrovna asi zase zprudím, proč nezačal Laughing.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





InSPORTline - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: InSPORTline   InSPORTline - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
InSPORTline
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Moje tělo - Fórum :: Sport :: Fitness příslušenství-
Přejdi na: